כרטיס אישי

רונית טוירמן

רק מי שלוקח סיכון והולך רחוק, מגלה עד כמה רחוק הוא יכול להגיע" (אלברט איינשטיין).
כל חיי אני מנסה לראות כמה רחוק אוכל להגיע. ניסיתי המון דברים, חוויות וסוגי טיפולים. כל אלו עוזרים לי לראות את העולם והאנשים בו מזוית קצת אחרת.
כיום אני עוזרת לאנשים להתרגש מחייהם באמצעות הכלים שרכשתי בתור מאמנת אישית ועסקית, מרצה ומדריכה.
מוזמנים לכתוב אלי בכל שאלה, בקשה או דבר חוכמה:
[email protected]

שתף

רונית טוירמן

תנו לטעות בשקט

24.07.11

בתקופה האחרונה מצאתי את עצמי מקבלת עצות מהמון אנשים. קיבלתי עצות גם כשביקשתי וגם כשלא ביקשתי אותן. גם מאנשים קרובים, גם מאנשים שאינני קרובה אליהם במיוחד, גם מכאלו שפגשו אותי לרגע קט. החל מגבר חביב (מידי) שהחליט שהוא צריך לכוון אותי בחנייה למרות שלא ביקשתי ולמרות שאני בעלת כושר חנייה מצויין, המשך בגברת שעמדה לידי בחנות בגדים כשהתלבטתי מול מדף ופשוט הייתה חייבת לייעץ לי שכחול יהיה לי מאוד יפה, המשך באנשים שאני מכירה ואוהבים אותי ורוצים לתרום לי מניסיונם הרב.
לכולם יש כוונות טובות, ולכאורה אפשר לומר "מה את מתלוננת? רוצים לעזור לך". אני לא באמת מתלוננת. העולם מלא באנשים טובים ובעלי לב רחב, ולעיתים עצה טובה יכולה לעזור. הבעייה היא שלעיתים אנחנו מקשיבים לעצות והן מבלבלות אותנו, גורמות לנו לערער בתחושות הבטן שלנו, באמונות שלנו.

כשהייתי צעירה יותר, אבא שלי היה נוהג לומר לי "אני מבוגר ממך ביום יומיים, תשמעי את העצה שלי". פעמים רבות בחיים עשיתי טעויות, והסתבר שהוא צדק, שאמא שלי צדקה, שאחרים צדקו. ייתכן מאוד שלו הייתי מקשיבה לעצותיהם הייתי מונעת כאב, אכזבה, תסכול, משבר וכו'. אפשר לומר את אותו דבר על כולם, בעיקר על בני נוער וצעירים שמחוסר ניסיונם עושים טעויות גדולות. כולנו עושים טעויות כל הזמן.

אבל היופי בחיים שבאנו לחוות פה על האדמה, הוא שלכל אחד יש את המסלול שלו, את מה שהוא צריך לעבור ולראות בעולם הזה. זה לא משנה כמה ניסיון יש לאחר, כמה הוא יודע, ומה דעתו. כל אחד מאיתנו חווה את הדרך אחרת, רואה דברים באופן שונה, צריך ללמוד שיעורים אחרים ולעבור תיקונים אחרים. גם בעל הניסיון הגדול ביותר לא יוכל בהכרח לדעת מהי הדרך שלי, מה אני אמורה לעבור כדי ללמוד ולשפר את עצמי. כל אחד חכם ובעל ניסיון על עצמו. החוכמה האמיתית היא להבין שכל מה שקורה לנו הוא חלק מדרך שעלינו לעבור. שבאנו ללמוד. או כמו שאמר קרוב שלי לא מזמן "בשביל לא לעשות טעויות, צריך לחיות את החיים האלו פעמיים".

אז בפעם שמישהו רוצה לתת לכם עצה, תבדקו טוב אם היא נכונה עבורכם. אם כן, תקשיבו ותחכימו אבל בסופו של דבר תעשו מה שהלב אומר לכם...

שבוע טוב,
רונית

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©