כרטיס אישי

נטע יעקובוביץ

דיאטנית בדימוס, מנחת תהליכי דמיון מודרך, Master nlp .
יהיה פה היום-יום. יצופו מחשבות שרוצות אחיזה בקרקע, לפעמים רגשות אמיצים שיצחקו או יבכו החוצה. יהיו סיפורים שלי המשיקים גם בסיפורים של אחרים וכך תכירו אותי בין השורות , צעד צעד. וכמו בחיים גם כאן, לא ממש מוגדרת, הרבה חלקים שונים אבל בתוך מסגרת - כדי שיהיה אפשר לגעת.
www.diet-nlp.co.il
[email protected]

שתף

נטע יעקובוביץ

שיחרור מתלות ורווח משני

01.09.09

זה לא שהוא מרביץ לי  או משהו היא אומרת, אבל אני כל הזמן במתח, לא בטוחה איך הוא יגיב . אני רוצה להציל אותו להציל אותו מעצמו. מרחמת עליו שהוא כזה, ואני באמת מנסה, משתדלת, מודעת, וניסיתי הכל, להיות בשקט, לשים גבול, לחבק, להכיל להקשיב, לצעוק, ללכת . וזה תמיד אותו הדבר, משתנה לשניה וחוזר על עצמו שוב, נמאס לי ללכת על ביצים בבית.

למה את שם? מה את מקבלת מהקשר?


כלום, רק עלבון וכעס . את בטוחה? תבדקי שוב,


אני מקבלת ממנו מסגרת, משפחה, ומה נותנת לך מסגרת ומשפחה, יציבות , נורמטיביות אני נורמאלית, היא עונה והעיניים מתמלאות דמעות.


על פי הנחות היסוד של ה-NLP( ניתוב לשוני פיזיולוגי) לכל התנהגות שלנו יש רווח, לעיתים הרווח איננו מודע, כשנבין את הרווח המשני נוכל להעניק לעצמנו את מה שנזקקנו לו מבן הזוג, וכך ננתק את המרכיב התלותי של הקשר.

דמייני את החיבור ביניכם, אני מבקשת- היא רואה את הידיים שלהם גמישות כאלה, מפותלות אחת בשניה. ושלשלת כבדה על הרגליים בינו לבינה –קסמי התת מודע.


בואי רגע דמייני עוד דמות , תראי את אלה העתידית, לאלה העתידית יש יציבות פנימית, הערכה וקבלה עצמית, אלה העתידית יודעת שהיא שפויה ומרגישה פשוט נהדר, תקיפי אותה רגע תראי אותה תקשיבי לה, תחושי אותה.


איך את רוצה לקרוא לה? אלה השפויה , היא עונה לי.


משהו ביציבה שלה משתנה, ומתחיל חיוך בזוית הפה – הרגעים האלה הם תמצית ה - NLP בעיני , שינוי בחוויה  שמשנה את כל מפת העולם של האדם.


איך את מרגישה? מצוין היא עונה , החיוך מתרחב,הנשימה נרגעת, והגב מזדקף , אני אוהבת את עצמי, את המחשבות שלי, קשובה לרגשות שלי מעריכה את האדם המדהים שאני , הכל ברור לי פתאום, אני שייכת  לכאן , ושוב הדמעות מתוך החיוך.


ועכשיו נתקי את החיבור בינך לבינו, זה קצת קשה-הניתוק הזה, אנחנו מביאות מסור לנתק את השרשרת, מרימות קצת משקולות, כדי שהידיים יתחזקו ולא תתקפלנה אחת בשניה, וזהו היא בחוץ.


מצוין! עכשיו חברי את עצמך לאלה השפויה, עם אותו הפיתול בידיים ועם אותה השרשרת ברגליים, ואת יודעת מה, בואי נחבר גם אותו, לדמות אוהבת ומוערכת משלו, גם לו מגיע להיות מאושר.


סיימנו.


אני תמיד אוהבת את החיוך שלה כשאני שואלת מה השתנה השבוע, חיוך מוקסם שכזה ואמירה שמופתעת כל פעם מחדש, אני לא יודעת מה בדיוק.. אבל זה הרגיש אחרת. כבר שבועיים יש שקט בבית.


רגעים של קסם.

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©