כרטיס אישי

הדר

בעולם שבו הכול קורה כל כך מהר, אני מוצא שכתיבה מאפשרת לנוח ברווח שבין האותיות, בכוחה של מילה לגרום לסבל וחיוך,לחיבור וניתוק, אני בפירוש אנצל את המילים שלי לחיוך, חיבור ועזרה הדדית ביני לבין העולם, במרחב האינטרנטי שמשפיע על העולם הממשי. מנהל את spirit – שיווק ומיתוג.

שתף

הדר

let go

03.09.09
מי שהורה בימים אלו חווה על בשרו את המונח let go , הגוזלים הולכים לגן, האפרוחים הולכים לבית ספר. פתאום חולפים להם החודשיים והשנים, והיצור הקטן שרק לפי עוד ינק, פתאום הולך,מדבר והופך להיות עצמאי.

מסתבר שאני לא משהו בלשחרר לפי ההתנהגות שלי בשטח, את הבת הגדולה שלי נעם, בת 6 ועולה לגן חובה ממש לא שחררתי, בגן הראשון שלה, שהיתה בת שנתיים, נשארתי איתה איזה שבוע לפחות,  בעוד כל ההורים באו לגן, הניחו את הילד הסתובבו והלכו או רצו לעבודה, אני ישבתי איתה ושיחקנו ביחד בחצר הגן, עד אשר הגננת אזרה אומץ ובאה להגיד לי שאני כבר יכול ללכת כי הילדה ממש בסדר, האמת שהיא הייתה ממש בסדר מההתחלה זה רק אני ששדרתי לה, חוסר בטחון. כמובן שתירצתי את זה שאני הורה שמחובר לעצמי ויש לעשות את הפרידה בהדרגה אבל קצת התבלבל לי המקום האישי שלי מול הקטנה שהסתדרה יפה גם בלי אבא. היום היא כבר הולכת לגן חובה, ואפילו לא ממצמצת שאני הולך, לעומתה אחיה הקטן, הגוזל הקטן שלנו, אחרי שנתיים שהוא בבית, יצא מהקן אל גן הילדים, אחרי שנתיים מקסימות שהיה ביחד עם אימו בבית, פתאום סביבה חדשה ,קולות, פנים, חוקים אחרים. ולחלוק אם עוד 30 ילדים את תשומת הלב של 2 המטפלות בגן, הרי לפני רגע הוא היה כוכב יחיד של אמא ואבא.

אני מנסה לנסות להבין את זה מהעיניים שלו, הפרידה הזאת מההורים, היום הוא נשאר שעתיים בגן ואז כבר לא התאפקנו והתקשרנו לשאול לשלומו, הוא קצת בוכה, סיפרה הגננת, זה הספיק כבר להניע את האוטו לכיוון הגן, כשהגעתי הוא היה על הידיים של הגננת, מבט קצת עצוב בעיניים, גוזל שלי קטן, הוא בטח לא מבין מה קורה , לאן הלכה אמא שלי, בגיל שלו מושג הזמן לא קיים, עבורו אמא לא תחזור. והנה פתאום אבא מופיע, המבט עבר להיות נינוח ורגוע, החיבוק שלו היה חזק כזה, כאילו שידר אל תלך. פעלתי לפי הספר, נשבע, לא שידרתי לו שאני בא לחלץ אותו ממקום לא טוב, אלא אמרתי לו, אני רואה שאתה עצוב ובוכה, אתה מתגעגע לאמא?

הבטחתי לעצמי להיות חזק וללמוד לשחרר כי הוא אומנם קטנצי'ק אבל הוא מאוד גדול, אבא עובד על let go .

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©