כרטיס אישי

נעה מוסקט

מקשיבה, לומדת, מדריכה, יוצרת, מתרגלת, מלווה, עוזרת עובדת עם תדר אינסוף, משלבת אנרגיות, מחייכת לעולם, אוספת ידע ישן ומחברת לחדש, קוראת לזה בשם 'ריפוי מולד'. תופרת (שמלות כלה), מעצבת (אתרים), ממציאה (פטנטים). אשה, אמא, בת זוג, אמא, אשה וחוזר חלילה. לפעמים יושבת בשקט. 
[email protected]

www.noa-muskat.co.il

שתף

נעה מוסקט

שבוע מטורף

04.09.09

הכל התחיל בתמימות הגדולה ביותר. יום ראשון, אדם מגיע למקום עבודה ישן עם חברים ותיקים, בא להגיד להם שלום, יושב בפינה הישנה שלו ונהנה מהמיזוג, גולש קצת במחשב הפרטי כדי לשמור על קשר עם הבורסה וחוזר הביתה.

ערב שני מתקבל טלפון מלא איומים ורוח טורדנית, מקב"ט החברה ההיא, שבא בטענות על הסגת גבול ודרישה לבוא לשיחה ביום שלישי. נו, השגת גבול נשמע כל-כך מופרך, שהוא מסכים מיד, ואפילו חושב לעצמו לבקר את אלו שלא הספיק לראות ביום הקודם.

יום שלישי הוא מגיע לשיחה, ואז מתברר לו שהמושג השגת גבול היה רק הפתיון להביא אותו למקום, בעצם שמאשימים אותו בריגול תעשייתי, בגניבת נתונים ממחשבי החברה, בביקור ללא תיאום (מעולם לא היה צריך), ומאיימים עליו בתלונה במשטרה. לאחר התדהמה הראשונית הוא מנסה להראות את ההגיון הצרוף (המתחבר להיכרות של 13 שנה איתו וידיעה שהוא הישר באדם), נותן את המחשב הנייד שלו לבדיקה שיראו כי אין שם כלום, מזכיר להם שבמקום בו היה אין מה לגנוב, ואם מישהו באמת רוצה לגנוב משהו, זה יקח לו שעות רבות ולא דקות ספורות... שום דבר לא עוזר, הקב"ט המתלהם ממשיך הלאה ודורש פוליגרף.

את החברים שלא הספיק לראות הוא כבר לא ביקר, יצא מהמקום ואיתו זוגתו שתחיה, שצעקה בקולי קולות את עליבותו של המקום הזה, את עליבות האנשים שמרשים לעצמם להפנות את הגב לאדם שעד לפני זמן קצר העריכו ונתנו בו אמון, את הכעס שלה והפליאה על כך שאף אחד לא קם להגיד לקב"ט שבא מבחוץ שירגע קצת, שישתה כוס מים וירד מהעץ הלא נכון.

בערב הוא מדבר עם חברה עורכת דין, והיא שוטפת אותו על תמימותו הגדולה, על כך שבא לשיחה בלי עו"ד משלו, על שנתן להם לבדוק את המחשב, על כך שהוא בכלל חושב להסכים ללכת לפוליגרף. היא הודיעה לו חד משמעית שהוא לא הולך לשום מקום לפני שמתייעץ עם עו"ד המתמחה בריגול תעשייתי.

בינתיים הלב שעובר לאחרונה כל מיני תהליכים טיפוליים כדי לפעום בקצב אחיד, מתחיל להגזים בפעילות שלו, וזוגתו היקרה לא נותנת לו יותר לדבר בטלפון עם הקב"ט האטום.

היא צועקת על הקב"ט הזה, היא לא מוכנה לשמוע בכלל איומים, ואם הוא רוצה תשובה הוא צריך לשתוק ולהקשיב, אחרת הטלפון יתנתק לו פעם ועוד פעם (למרבה המזל הוא הבין אחרי פעם אחת).

יום רביעי עבר ואחריו חמישי, פגישה אצל עו"ד הניבה תוצאות ברורות:
כלום לא קרה ולכן כלום גם לא יקרה
אין פוליגרף כי אין מה להוכיח (המכשיר יכול לזייף לכוון השני וזה לא רצוי בכלל).
שיחה נוספת מצד הקב"ט תיחשב כהטרדה לכל דבר.
הוא לא צריך עו"ד למקרה, פשוט כי אין מקרה, אבל אם ההטרדות ימשיכו – אז לקרוא לו.

סוף השבוע הגיע ואיתו ההודעה שאין הסכמה לפוליגרף, ותשובה מאופקת של הקב"ט שהודיע כי הוא יעשה את מה שהוא רואה לנכון. בדיוק מהקטע הזה אני דואגת - אנשים חסרי הגיון פועלים פעולות חסרות הגיון, ואדם כמוהו יכול לעשות רע, סתם כי זה מה שבא לו לראש באותו רגע, וכידוע לכל - רע אפשר לגרום בלי כל קושי, את הטוב קשה לקיים.

אז כולי תקווה שהדברים יסתיימו בקול ענות חלושה, ואשמח לא לפגוש עוד אנשים כאלה בחיי, כי כוחניות מרעידה בי את העצמות, לא אוהבת את זה.

מדהים איך ביקור חברתי תמים הופך לסאגה מטורפת, בעיקר בגלל קטנות מוח של אנשים.

ככה עבר השבוע,
הסיפור אמיתי,
האנשים אמיתיים.
הצעקות אמיתיות.
גם בגלל זה לא הספקתי להגיע הנה לאחרונה, או לכל מקום רגוע אחר.
הופכת את התקליט, מתחילה צד חדש.
סוף שבוע רגוע.

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©