כרטיס אישי

Balanced View

תנועה גלובלית של הציבור הרחב המציעה הנחיות ומערכת תמיכה לגילוי יציבות מנטלית ורגשית מלאה, בהירות אינסופית, חיים חופשיים ממתח ואנרגיה אדירה להיות לתועלת. באמצעות הסתמכות על העוצמה והנינוחות של האינטליגנציה הפתוחה, האנושות כולה מתעלה מעבר לקיום אנוכי אל השקפה המתמקדת בטובת הכלל. אנו, בני האדם, נמצאים בראשיתו של העידן הבלתי נידלה של התועלת האדירה. תפקידנו בעידן זה הוא ליצור ידע ותועלת בלתי מוגבלים. לכל אחד מאיתנו יש את הכוח לתרום לשינוי אותו אנו רוצים לראות בחברה האנושית.
לאתר הבית

[email protected]

שתף

Balanced View

הכח לשנות את העולם

10.10.11
יש בידינו הכח לשנות את העולם באמצעות רגעים קצרים של אינטליגנציה פתוחה, וזה מתרחש ממש ברגע זה.
העולם כולו נמצא בתהליך של שינוי. התרבות האנושית נמצאת בתהליך של שינוי שיביא לשפע אינסופי.
לא מדובר כאן בעוד שינוי שאין לו כל ערך מוסף, אלא בשינוי שיביא להשתבחותה הנצחית של התרבות האנושית ויחסיה עם כל הישויות.

מהו רגע קצר של אינטליגנציה פתוחה?
כדי לדעת את התשובה לשאלה זו, הפסיקו לחשוב – רק לרגע.
מה שנותר הוא תחושה של ערנות ושל אינטליגנציה פתוחה – פתוחות כמו השמיים הבהירים. בכל פעם שנדמה לכם ששכחתם מהי האינטליגנציה הפתוחה, כך יהיה לכם קל לזהות אותה, עד שהיא תעשה ברורה ועיקרית כל הזמן.

האינטליגנציה הפתוחה כוללת ומכילה את כל הנתונים.
בדיוק כפי שקשת בשמיים מופיעה בחלל, כל הנתונים – מחשבות, רגשות, תחושות וחוויות אחרות, מופיעים בתוך האינטליגנציה הפתוחה. בדיוק כפי שהחלל והקשת הם בלתי נפרדים, מחשבות, רגשות, תחושות, חוויות ונתונים אחרים הם בלתי נפרדים מהאינטליגנציה הפתוחה.

אנו מסתמכים על האינטליגנציה הפתוחה או שאנו מסתמכים על נתונים.
אם איננו בוחרים באינטליגנציה הפתוחה, אנו מוצאים עצמנו ברכבת הרים של מחשבות, רגשות, תחושות וחוויות אחרות. בפשטות, רגעים קצרים של אינטליגנציה פתוחה הם מרגיעים בניגוד לפיקוח מתמיד על נתונים וניהולם.

אם אנו בוחרים ברגעים קצרים של אינטליגנציה פתוחה, אנו נהנים באופן הולך וגובר מיציבות מנטלית ורגשית מלאה, השקפה מאוזנת, מוסר טבעי, אלטרואיזם ספונטני ופעולות מיומנות בכל המצבים. הרגע הקצר של האינטליגנציה הפתוחה מתארך עוד ועוד עד שהאינטליגנציה הפתוחה ברורה לנו בחוויית היומיום שלנו.

העולם מלא פתרונות
השתמשו בכוח התודעה שלכם ברגע זה. כוח זה של אינטליגנציה פתוחה שייך לכם; זוהי הזכות המולדת שלכם. ההתפשטות החודרת של האינטליגנציה הפתוחה היא שווה וזהה, בכל מקום. אין אף לא יצור אחד שאינו חלק מההתפשטות החודרת של האינטליגנציה הפתוחה.

האינטליגנציה הפתוחה היא רבת עוצמה, ואף אחד אינו זר לה. כולם אהובים. באמצעות הסתמכות על האינטליגנציה הפתוחה, אלה הן העיניים שמהן אנו מתבוננים: אין אף אחד שהוא זר בשום מקום. בכל מקום אנו מרגישים בבית. יתכן שנחווה זרימה של נתונים מסוגים שונים, אך עדיין נרגיש בבית ומחוברים. הנתונים שלנו אינם עומדים עוד בדרכנו. איננו מביטים יותר מתוך העיניים של התיאור של הנתונים. במקום זאת, אנו מביטים מתוך העיניים המועילות לגמרי של האינטליגנציה הפתוחה המתבוננות בכל ואז מגיעות למסקנה מועילה.

כיוצרי תועלת בלתי מוגבלת, עיננו רואות עולם מלא בפתרונות. כל שאנשים אולי צריכים זו הכשרה מעטה כדי לראות שהם אכן כאלה. אתם יוצרי תועלת בלתי מוגבלת; עליכם לזהות את הידע ולצעוד אל תוך המרחב שלו. אתם יכולים לראות זאת בעצמכם ואתם יכולים לראות זאת באחרים. אתם רואים את הכוח של זה בפעולה; אין יותר כל צורך בשכנוע.

רוח של אחריות ופתיחות בחברה האנושית
אתם רואים שקל ונעים הרבה יותר לחיות חיים של כבוד הדדי והכרת תודה מאשר חיים של תחרות ויריבות. באינטליגנציה פתוחה אדירה זו כולם נמצאים יחד והמניע של כל פעולה הוא "מה יביא תועלת מרובה לכל?", כך אנחנו חיים יום אחרי יום; אנו איננו מתמקדים עוד ב"אני", משום ששחררנו את האנרגיה של לנסות להבין נתונים. כעת אנרגיה זו משמשת כדי להועיל, כדי ליצור פתרונות מועילים, לא משנה באיזה מצב אנו נמצאים – אם זה אישי, מקצועי, חברתי או פוליטי. זו הכוונה בבהירות כסמכות הראשית.

בעבר דברים שונים שימשו כסמכות הראשית בעסקים ובחברה בכלל, והאינטליגנציה הפתוחה לא שימשה כסמכות הראשית.

אם אנו מתבוננים בהתרחשויות האחרונות, אנו יכולים לראות שמצב עולם העסקים מצריך שינוי כלשהו, אתם מסכימים איתי? אולי מצבים פוליטיים גם הם מצריכים שינוי. אולם, מי אחראי לכל זה? אנחנו. אין כל "הם" העושים את כל זה. ה"הם" הוא אנחנו!
ברוח זו של אחריות ופתיחות, נביעה שופעת זו מתוך החברה האנושית היא עידן של תועלת אדירה המופיעה יחד עם חברה של אינטליגנציה פתוחה.

נביעה זו מופיעה ממש עכשיו, וזה כך כבר כמה שנים. לאורך חיינו, כל יום, למשך כל חיינו, אנו נראה זאת יותר ויותר.
אנו נחוש זאת יותר ויותר בכל אחד ואחד מאיתנו כיוצרי תועלת בלתי מוגבלת, ונראה יותר ויותר נביעה של תועלת טהורה בחברה ובעולם כולו. אנו אכן בפתחו של עידן של תועלת בלתי נדלית, תועלת שאי אפשר לכבות, וזו הדרך שבה בני אדם יחיו לנצח.

Balanced View היא תנועה עולמית שבה אנשים יכולים ללמוד על כוחה של האינטליגנציה הפתוחה – כוחה של האינטליגנציה הפתוחה שלהם עצמם להשפיע על התודעה שלהם, הדיבור שלהם, הגוף שלהם, האיכויות שלהם והפעילויות שלהם – ועל כך שדרכי הלימוד והאמצעים לשם כך הם מאוד, מאוד פשוטים. ממשק המשתמש הישיר הוא פשוט לנוח עמוקות בכוחות התועלת האדירה האלה, להסתמך על רגעים קצרים של אינטליגנציה פתוחה החוזרים ונשנים פעמים רבות עד שהיא נהיית אוטומטית, ולהסתמך על מקורות התמיכה הנוספים הזמינים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע און-ליין ופנים-אל-פנים.

למידע על הכשרת Balanced View בארץ : www.balancedview.org
בסוכות בין התאריכים 14-18 באוקטובר יתקיימו מפגשים פתוחים יומיים ולימודי מבוא ביפו.
לפרטים נוספים: [email protected]
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©