כרטיס אישי

שרה ביתן

מטפלת הוליסטית מוסמכת לריפוי כאב פיזי ונפשי, פחדים, דכאון וקשב ריכוז. מנחה קבוצות מוסמכת לדמיון מודרך, תקשור וריפוי באור.  גרה ברעות, אמא ל- 5 ילדים מקסימים ונשואה לאשר באושר ושמחה. עוסקת מזה כ- 6 שנים כמטפלת הוליסטית לריפוי כאב פיזי ונפשי, פחדים, דיכאון קשב וריכוז. עיקר התמקדות שלי בטיפולים הם לכאבים הפיזיים הנגרמים על ידי האדם עצמו ולכן הוא הוא אשר יש לו את הכוח לטפל ולרפא את עצמו. מטפלת באנרגיות עוצמתיות שגם אנשים בעלי שליטה עם קשיים להרפיה מצליחים להרגיש את הריפוי והרגיעה. הטיפול נעשה על ידי הילינג ותוך כדי ההילינג אני מקבלת מסרים על שורש הבעיה על אותן אמונות שליליות שיש למטופל על עצמו או על החיים – על החשיבה השלילית שלו ועל הבחירה שלו בחייו ומשם השמים הם הגבול לכל מטרה שלו בחיים מהצלחה ועד ריפוי פיזי.
http://haderech-laor.co.il

[email protected]

שתף

שרה ביתן

תטא הילינג כריפוי

24.10.11

תטא הילינג 

במהלך 15 השנים האחרונות התחלתי להקשיב לעצמי, לגופי, למחשבותי, למילותי ולכל התגובות וההתנהגויות של האנשים בסביבה הקרובה אלי, הרחוקה יותר, ומאלה המזדמנים לי בדרכי הארוכה והקצרה כאחד.

ההקשבה אט  אט החלה להיות גם לצמחים והדוממים בחיי, וכמובן לאירועים וסיטואציות הקורות בדרכי כדי להבין מה הם באים ללמד אותי.
הרוחניות מבחינתי היא עבודת המודעות אותה אני מבצעת ומחזקת במהלך 15 השנים האחרונות.

התחלתי את דרכי בחלומות אשר קרו בלילה ולמחרת התגשמו ,ומשם המשכתי לתקשור כדי לעלות את ה-level הנמוך של החלום.
מכאן, המשכתי בדמיון מודרך בלימודי באוניברסיטה והנחיית קבוצות, ולאחר מכן עברתי לריפוי בתקשור (סוג של הילינג).
לפני כמה שנים התוודעתי לתטא הילינג ועברתי שתי סדנאות בארץ, שם הבנתי שבעצם כל הידע העליון הוא אותו ידע - השאלה היא איך אתה מסביר אותו, איך אתה מעביר אותו ואיך אתה עובד איתו.

הענפים בתטא הילינג כפי שמסבירה ויאנה סטייבל (מייסדת השיטה), הם החשיבה החיובית והדיבור, האמונה והציווי, הצ'אקרות והאיזון האנרגטי, הבורא, והבחירה החופשית של כל אדם ואדם. במאמר זה אדבר על הענף הראשון והוא החשיבה החיובית והדיבור.

החשיבה החיובית והדיבור הינם תדרים על חושיים. אדם אשר אינו עובד על מודעות וחי במרתון של החיים מבלי להקשיב לסביבה ולעצמו, מבלי להתחבר אל האירועים והסיטואציות שקורים בדרכו ולהבין את המסרים שבמסעו, לא יוכל להבין זאת.

החשיבה החיובית הינה השיחה של הלב עם התת מודע וכמובן שליחת אותות אל הבורא - מה שגורם לנו לברוא וליצור עמו כל טוב שאנו רוצים בחיינו.
המחשבות במוחנו הם מעין סלילים חשמליים אשר ממגנטים אליהם עוד ועוד סלילים המתורגמים למחשבות. 

לדוגמא באם נחשוב על משהו שלילי - אדם נפגע מחברו והולך עם תחושה של פגיעות, עלבון וחושב איך אותו חבר אמר את מה שאמר ולמה אמר זאת וכך מחשבותיו רצות במוחו והוא מפרש לעצמו דברים ומעלה רגשות נוספים לאותם דברים שפירש (שליליות כמובן) וחושב מה להגיד ואיך להגיד בפעם הבאה, אם תהיה בכלל.
במהלך מספר דקות הוא מייצר לעצמו סרט שלילי לחלוטין במוחו - סרט שיכול להקרין במהלך כל היום ולעתים הוא מסתובב עם הסרט הזה ימים ושבועות. אותם מחשבות שליליות, התדרים העל חושיים האלה מעבירים מסרים אל התת מודע וגורמים להם להשקע בתוכו וכך  מתרחשת ממנו שליחת אותות שליליים אל הבריאה, שגורמת ליצירה של עוד אירועים לא נעימים בחיינו.

הבורא מוכן לתת, ומה שאנו נבקש וניצור אנו נקבל, לכן רצוי מאד לשנות את התדרים בהם אנו נמצאים במהלך היום.
הרי ברור לכולנו שהמוח אינו יכול להיות שקט, שליו ללא מחשבות (אלא אם כן אנו במדיטציה במצב של אלפא או תטא - מה שלא ניתן לעשות במהלך יום שלם) ולכן אם אנו מעבירים אותות לבריאה כיצד ליצור עמו ולמגנט משהו לחיינו הרי כדאי שזה יהיה חיובי לא ?!  :)

הבעיה היא כיצד אנו מלמדים את עצמנו ליצור מחשבות חיוביות, כיצד אנו" מסלקים" אירועים לא נעימים שקרו לנו ומתחברים אל המחשבות החיוביות; אם אמרו לנו משהו לא נעים, אם לא הצלחנו ונכשלנו, אם פיספסנו משהו שמאד רצינו, ועוד סיטואציות שכאלו.

הבנת היקום והבריאה היא כפי שאמרתי קודם לכן שהבורא מבקש לברוא וליצור בשבילנו. הכל נעשה לטובתנו ולכן גם הדברים הפחות נעימים נעשים לטובתנו במידה ונשכיל לראות זאת ולהקשיב פנימה מהו באמת המסר, ומה אותה עבודת מודעות שאנו אמורים לעשות באותה סיטואציה.
כך שאם נחזק את עצמנו מבפנים, נאהב את מה שאנחנו, מה שאנחנו עושים, מי שאנחנו יהיה לנו יותר קל לקבל את האירועים והסיטואציות כדי להבין איך אנו ממשיכים הלאה.

תטא הילינג הינו כלי להסיר מיידית את אותן מחשבות שליליות שנסללו במוחנו במהלך השנים ואפילו הדורות. 
בעזרת בחירה נכונה בחיינו - אותה בחירה חופשית ובעזרת ציווי והבריאה נוכל ליצור משהו טוב יותר בחיינו.

שרה ביתן
מורה מוסמכת לתטא הילינג
יסוד מתקדם ושפע
0502667779
haderech-laor.co.il

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©