כרטיס אישי

Balanced View

תנועה גלובלית של הציבור הרחב המציעה הנחיות ומערכת תמיכה לגילוי יציבות מנטלית ורגשית מלאה, בהירות אינסופית, חיים חופשיים ממתח ואנרגיה אדירה להיות לתועלת. באמצעות הסתמכות על העוצמה והנינוחות של האינטליגנציה הפתוחה, האנושות כולה מתעלה מעבר לקיום אנוכי אל השקפה המתמקדת בטובת הכלל. אנו, בני האדם, נמצאים בראשיתו של העידן הבלתי נידלה של התועלת האדירה. תפקידנו בעידן זה הוא ליצור ידע ותועלת בלתי מוגבלים. לכל אחד מאיתנו יש את הכוח לתרום לשינוי אותו אנו רוצים לראות בחברה האנושית.
לאתר הבית

[email protected]

שתף

Balanced View

חֵברת האינטליגנציה הפתוחה

14.11.11


בחברה האנושית כולה האינטליגנציה הפתוחה מגיחה ותופסת מקום – אינטליגנציה פתוחה חודרת, שבה אף אחד אינו נפרד. התחושה ששום דבר ואף אחד אינו זר היא הכרה אמיתית באחדות. זהו אינו רעיון או מצב מנטלי מסוים. זהו ליבה הפועם של האינטליגנציה הפתוחה עצמה – אינטליגנציה פתוחה רחבת לב. באמת, אף אחד אינו זר; זה פשוט ככה.

מה שקורה עכשיו הוא התפרצות מבפנים, נביעה אורגנית מבפנים, כזו המאפשרת לנו לראות את העולם שבו אנו חיים באור חדש. אנו מביטים מעלה לשמיים ורואים את הדמיון בין האינטליגנציה שלנו ובין השמיים הנרחבים או המרחב האדיר של החלל. האינטליגנציה שלנו היא כזו; היא לא מצומצמת למערכת סגורה. היא מתרחבת. היא מערכת פתוחה לעד, ותמיד הייתה כזו.

אנחנו עוברים שינוי כעת – וחשוב לי מאוד להדגיש זאת. חיים באינטליגנציה הפתוחה הוא האופן שבו החברה האנושית תחייה בעתיד. חלק מהאנשים כבר חיים כך כיום, אך בעתיד כולם יחיו באופן הזה. אין ספק שאלה יהיו פני הדברים, והשינוי כבר החל. השינוי יבוא לידי ביטוי בדרכים שונות; כולם, ולא משנה מי הם, יחיו מתוך אלטרואיזם ספונטני; זה יהיה בסיס החיים שלהם.

הכוונה בחיים מתוך אלטרואיזם ספונטני היא שפתחנו את האינטליגנציה שלנו באופן כזה שאנו מסוגלים לדברים שבעבר לא היינו מסוגלים להם, כגון אספקת מזון, מחסה, ביגוד, חינוך ושירותי בריאות לכולם – כל הדרוש. למעשה, פתרון מוחלט לכל בעיות הבריאות: גוף בריא ויציבות מנטלית ורגשית מלאה לכל אחד ואחת – כל זה זמין לכולם כבר עכשיו באמצעות כוחה של האינטליגנציה הפתוחה, והאינטליגנציה הפתוחה תאפשר זאת ליותר ויותר אנשים. חשוב מאוד לדעת זאת.

התחלנו לתאר עצמנו באופן שגוי לפני זמן רב, אך זה פסק עכשיו, ולעולם לא ישוב. כדאי שנתאים עצמנו לתוכנה החדשה, כי זה לעולם לא יחזור להיות כפי שזה היה! דרך חדשה זו מבוססת על ערך-אמת וערך-תועלת המאשרים את עצמם. זה מה שבני אדם רוצים, והם יודעים שזה מי שהם באמת.


למידע על הכשרת Balanced View בארץ: www.balancedview.org
מפגשים פתוחים ביפו בימי חמישי בין 20:00-21:00
לפרטים נוספים: [email protected]

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©