כרטיס אישי

יעל קלמן אבני

יועצת ומורה רוחנית, מתקשרת, מתמחה בנומרולוגיה קבלית קוסמית וקלפי טארוט, יועצת אישית ומנחת קורסים. מטפלת בהילינג בשיטת "איזון חיים". כותבת הבית של YNET אסטרולוגיה ו-NOMIND

נומרולוגיה קבלית קוסמית, הילינג, קלפים
[email protected]

שתף

יעל קלמן אבני

סיפור קצר על אהבה

30.11.11

סיפור של חברתי היקרה לימור שלום, מעורר השראה......

בשנת 1997 הייתי רעייה לבעלי, אמא צעירה לשלושה ילדים ומזכירה במקצועי.
החיים היו בסך הכל בסדר.
אהבתי לקרוא ספרים של פסיכולוגיה, של מודעות עצמית ורוחניות וניסיתי ליישם בחיי את ההמלצות שנראו לי חשובות.

ובכל זאת, פעמים רבות מצאתי את עצמי ברגעי כעס על הילדים אומרת דברים שאם הייתי חושבת פעמיים לא היו נאמרים, מצאתי את עצמי מתווכחת לפעמים עם בעלי על דברים מיותרים. היחסים עם אמא שלי לא היו טובים בילדותי והבנתי שאני מביאה אל משפחתי הנוכחית תסכולים מהילדות.

חוויתי רגעי שמחה רבים אבל לא יכולתי להגיד בפה מלא שאני מאושרת. הרגשתי שיש כמה דברים שצריך לתקן כדי שהאושר יהיה חבר נוכח תמידי בחיי.

הבנתי פתאום שלא מספיק לקרוא ספרים ולשמוע סיפורים של אנשים אחרים, חשבתי על ההבדל בין מי שקופץ מול הטלוויזיה מהגול שהבקיע השחקן האהוב עליו לבין מבקיע הגול עצמו. האם אפשר להשוות את התחושה?

האם אני רוצה להיות הצופה במשחק החיים שלי או השחקנית עצמה?

לשמחתי, ידעתי שהשינוי מתחיל בי. שאם אני אהיה אחרת, זה ישפיע על סביבתי. בגיל 32 הבנתי לראשונה שאני לא באמת יכולה לשנות אף אחד חוץ מעצמי ושאם אני אהיה אדם מאושר יותר, זה ישפיע על הסביבה שלי. החלטתי שאני רוצה שינוי!

שמעתי על קורס מודעות עצמית שיש במרכז אור ואהבה של חנה אבני, את חנה כבר פגשתי ומשהו בעיניים שלה, בשקט ובאהבה ששידרה בכל פעם שפגשתי אותה הבהיר לי שאם כבר מודעות עצמית, היא האדם שאני רוצה ללמוד ממנו. נרשמתי.

היום, נובמבר 2011 , אני רוצה לספר לכם שזה היה אחד הצעדים הכי משמעותיים בחיי.
הקורס נמשך כחצי שנה, פגישות שבועיות של שלוש וחצי שעות עם אנשים בכל הגילאים וכל הסוגים. היו בקבוצה אנשים שהתאהבתי בהם מיידית והתקשורת בינינו הייתה נפלאה, היו כאלה שהיה לי קשה איתם, ממש כמו בחיים האמיתיים, והייתה חנה, שהייתה שם כדי להראות לנו איך המיקרוקוסמוס הזה שהוא הקבוצה שלנו בעצם מלמד אותנו על מערכות היחסים שלנו בחיים האמיתיים.

מצאנו את עצמנו מחכים כל השבוע שיגיע יום הקורס, מחכים 'לשתות' בצמא את החומר הנלמד, לחוות את המדיטציות ואת השיתוף שלאחריהן, שהרי חנה אומרת במדיטציה את אותן מילים לכולם אבל כל אחד מאיתנו חווה משהו שונה, חוויה שהיא נגזרת של מי שהוא, ושכשמשתפים בה מלמדת כל כך הרבה על עצמנו. למדנו להתמודד אחרת עם מצבים שנראו פעם בלתי אפשריים.

תקופת הקורס הייתה כזו שבאמת אפשרה שינוי.
כל שבוע, במשך כחצי שנה, עבודה אינטנסיבית על מי שאני. מדהים.
ומה שהכי מדהים בעיני זה שלמדתי לאהוב את עצמי בדיוק כפי שאני. להבין שגם אם יש תחומים שאני יכולה להיות בהם טובה יותר, השדרוג יגיע ממקום של אהבה. להבין שכל אחד מאיתנו עושה את הכי טוב שהוא יודע ויכול באותה נקודת התפתחות בה הוא נמצא ושכולנו ברואים של אותו מקור.

נכון להיום חיי מלאים אהבה, אני אוהבת אותי, את בעלי, את ילדיי, את אמא שלי, אתכם... אני מתעוררת בכל בוקר עם חיוך לקראת היום החדש ומסיימת כל לילה בתחושת הודיה על החיים המופלאים שלי.
אני מאושרת.

ממליצה בחום  על קורס מודעות
לכל מי שרוצה לקחת אחריות על חייו,
באהבה, לימור שלום

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©