כרטיס אישי

קרני צור

אסטרולוגית, מפתחת ומלמדת את שיטת "אסטרולוגיה הוליסטית" – כשאסטרולוגיה והילינג נפגשים... גרה בישוב רוחני בגליל הקסום, נשואה ואם ל 2. תמיד בתהליך של התפתחות... נעה בין שמיים וארץ...
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il

שתף

קרני צור

אקשן- מארס חוזר למסלולו התקין

12.04.12
יאללה! להסתער במרץ!!

אנחנו נכנסים לשבוע האחרון של חודש מזל טלה. חודש מזל טלה אמור להיות הזמן האינטנסיבי והנמרץ ביותר בשנה כולה. יריית הפתיחה של האביב. אולם השנה הטלה שלנו היה "לקוי" משהו, כיוון שכוכב מארס, שליטו של מזל טלה והאחראי על המרץ שלנו, היה בנסיגה.

התחושה היתה שדברים רוצים לפרוץ קדימה ולהתקדם, אך הם מתקשים. במקום לנוע קדימה – הלכנו אחורנית. כמובן שזה היה יכול גם להתלוות בתחושה של תסכול או של עצבים – עוד כמה תופעות לוואי לא חיוביות של נסיגתו של מארס.

אבל השבוע – הכל משתנה. ביום שבת ה 14.4 מארס חוזר למסלולו הרגיל ולמעשה אנחנו נותרים עם שבוע אחד אחרון בלבד של מזל טלה –אבל איזה שבוע!!! כל מה שהתעכב עד עכשיו מסתער במרץ ומשלים פערים. אנחנו פשוט עפים קדימה מרוב המרץ והכוח לעשות. פרויקטים שנראו תקועים פתאום משתחררים ועפים כמו טיל אל החלל. מי מאיתנו שהיה רדום בשבועות האחרונים – יתעורר, יריח את האביב ואת הקפה ויתחיל לשיר ולרקוד. ושימו לב: מדובר רק בשבוע אחד להשלים בו משימות של חודש שלם. זמן מרוכז ומכווץ ביותר, היות ובשבוע הבא השמש עוברת כבר למזל שור, וזה, הרי, סיפור אחר (וכבד) לגמרי...

גם בזירה המדינית והפוליטית בודאי נראה הרבה מאוד התרחשויות בשבוע הזה. קמפיינים שיעלו במלוא המרץ, הסתערויות קדימה וגישה מאוד מאוד אסרטיבית וחזקה. יש להיזהר מפני מופעים שונים של התפרצויות אלימות – מתחים שהיו מודחקים בחודשיים האחרונים מוצאים את הדרך שלהם עכשיו החוצה. הבשורות הטובות הן שמדובר רק בשבוע. במהירה השמש תעבור למזל שור והיציבות תחזור. 
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©