כרטיס אישי

קרני צור

אסטרולוגית, מפתחת ומלמדת את שיטת "אסטרולוגיה הוליסטית" – כשאסטרולוגיה והילינג נפגשים... גרה בישוב רוחני בגליל הקסום, נשואה ואם ל 2. תמיד בתהליך של התפתחות... נעה בין שמיים וארץ...
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il

שתף

קרני צור

על מפת השמים המיוחדת וסמל מגן הדוד

13.05.12

שימו לב למפת השמים השבוע!

השמיים נערכים השבוע בצורה כוכבית מיוחדת מאוד של מגן דוד מושלם. המשולש שראשו בשמיים מספר לנו על הרמוניה בין כל מזלות האדמה: שור, בתולה וגדי – הרמוניה שמאפשרת לנו להיות מאוד מקורקעים, פרקטיים ויציבים. המשולש בראשו באדמה משלב בין דגים, תאומים ומאזניים וכולל בתוכו את שלישיית כוכבי הרגש: הירח – המייצג את הרגשות האינסטינקטיביים והמיידיים שלנו, את וונוס המייצגת את האהבה הרכה והבוגרת ונפטון המביא עימו את תדר האהבה הרוחנית, האהבה האוניברסאלית הגבוהה. אכן מערך כוכבי מיוחד ביותר אפשר מאפשר לנו בתחילת השבוע שילוב מופלא בין עולם הרגש על כל גווניו לבין מעשיות, פרקטיות והגשמה בעולם הפיסי. 

היכרות אזוטרית עם סמל מגן הדוד

כאשר אנו פוגשים את צורת מגן הדוד אנו למעשה פוגשים עולם מלא של סמלים הבא ללמד אותנו על החוקיות הטיבעית הנמצאת בעולם הזה ומלווה את האדם בדרכו.
מגן הדוד מורכב משני חלקים – משולש אחד אשר ראשו בשמיים ובסיסו על הקרקע ומשולש אחר הנראה כאילו בסיסו נמצא בשמיים וקודקודו על האדמה.
שני המשולשים האלה מדברים על סוג הפוך של הוויה. הוויה אחת, או סוג אחד של חיים, הם החיים המתחילים מן הקרקע, בעולם הפיזי והגשמי, ושואפים כל הזמן להגיע למעלה – אל התובנות הגבוהות יותר, אשר השמיים והכוכבים.
סוג אחר של הוויה הוא ההוויה המתחילה בעולמות הגבוהים העליונים, בסיסה בשמיים, במחוז המלאכים. בידע העמוק והקוסמי, באבק הכוכבים... הוויה זו שואפת כל הזמן להתגשם ולהתגלם על פני האדמה ולכן הקודקוד שלה, המקום אליו מנוקזות התובנות והחיבורים – חייב להיות על הקרקע.
ואולי למעשה שני המשולשים המנוגדים מדברים על אותו הדבר בדיוק?
אולי הם מדברים על אותו סולם אותו ראה יעקב בחלומו ובו המלאכים יורדים ועולים, וגם אנו – בני האדם יכולים לעלות ולרדת בו.
גוף האדם, כפי שהיטיב להבין זאת ליאונרדו דה וינצ'י בציורו המפורסם מה"אוניברסיטה המשודרת" (זוכרים את הפתיח, נכון?) מגלם את צורת מגן הדוד במדויק. ולכן אנו, בני האדם, בחיינו ובהתגלמו תינו, מהווים את השילוב המיוחד בין שני האופנים האלה. אנו נועדנו לשמש לשילוב הרמוני בין החלקים הרוחניים לבין החלקים הגשמיים. ורק כאן על כדור הארץ, ורק בצורת האדם, יש לנו את האפשרות לשלב בין הרוח לבין החומר.
באסטרולוגיה הצורה של המשולש פירושה הרמוניה. בגלגל האסטרולוגי כל 3 מזלות מאותו האלמנט יוצרים משולש מושלם ומשולש זה מדבר על שיתוף פעולה, הרמוניה וזרימה. גם בנומרולוגיה המספר 3 מדבר על שפע והמספר 6, המשלב את שתי צורות הקיום גם יחד, פירושו חיים. בחלק מקלפי הטארוט קלף מספר 6 נקרא ה"אוהבים" – אשר בדרכו מדבר על זוגיות, אבל כאן הכוונה לזוגיות בין שני חלקי הוויתו של אדם, ולאו דווקא בין גבר לאישה - ובחלק אחר מן הקלפים קלף מספר 6 נקרא "חיים".
חלק ממהות האדם, אם כן, היא לשלב בין עולם הרוח לעולם החומר. לדעת למצוא את המטרה הנעלה ואת התובנות בכל פעולה יומיומית, ועם זאת לדעת לבטא את המסרים הרוחניים שהוא מקבל בדרך גשמית. אנו חיים בעולם היחידי בו מתאפשר החיבור בין העולם הגשמי והרוחני והמהות שלנו בחיים אלה היא ליצור את החיבור. מצד אחד לא להיות רק רוחניים ומצד שני לא רק גשמיים, אלא יכולת לחיות את היומיום כאשר הפרטים אותם אנו עושים מקבלים מהות רוחנית. להכין כוס קפה מתוך כוונה ומחשבה. הכוונה לחיות בצורה הרבה יותר חיה, נוכחת ולא אוטומטית. לקחת את העולם הרוחני ולהגשים אותו בעולם הפיזי: להוריד את המסרים הרוחניים, את זמן החלום, לקרקע.
הגלגל האסטרולוגי מורכב מ 12 קצוות, ומכאן שחבויים בתוכו שני מגיני-דוד... ואנו כמובן מכירים את 12 המזלות, השבטים, התלמידים של ישו, השעות המרכיבות את השעון... אבל זה כנראה חומר עצום שניכנס אליו בפעם אחרת... 

המרכז לאסטרולוגיה יומית הוליסטית בשיטת קרני צור מציע מגוון סדנאות, קורסים, חוגי בית ומוצרים אסטרולוגים. פגישות יעוץ אישיות ותהליכים טיפוליים עם טובי האסטרולוגים בארץ.
04-6619146, 054-4777279, www.z-astrology.co.il

 

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©