כרטיס אישי

רונית טוירמן

רק מי שלוקח סיכון והולך רחוק, מגלה עד כמה רחוק הוא יכול להגיע" (אלברט איינשטיין).
כל חיי אני מנסה לראות כמה רחוק אוכל להגיע. ניסיתי המון דברים, חוויות וסוגי טיפולים. כל אלו עוזרים לי לראות את העולם והאנשים בו מזוית קצת אחרת.
כיום אני עוזרת לאנשים להתרגש מחייהם באמצעות הכלים שרכשתי בתור מאמנת אישית ועסקית, מרצה ומדריכה.
מוזמנים לכתוב אלי בכל שאלה, בקשה או דבר חוכמה:
[email protected]

שתף

רונית טוירמן

פרידה זמנית

20.05.12
לא שיתפתי אתכם יותר מידי בחווית ההריון שלי, לא בתחילתו כשעוד היה מוקדם ולא רציתי לדבר עליו ולא לאחרונה כשאני כבר לקראת סיום.עכשיו, כשאני נמצאת ממש רגע לפני לידה, אני מרגישה סוג של החמצה. אולי הייתי צריכה לשתף יותר, לשקף ולספר. אולי הייתי צריכה להעביר תובנות שגיליתי ודרכים שראיתי. עובדה שמשהו בכל זאת עצר אותי. אולי רציתי את החוויה כולה לעצמי, אולי הרגשתי מאיזושהי סיבה שאני צריכה לגונן ולשמור אותה לעצמי. אז רגע לפני שאני יוצאת לפגרה אני רוצה לשתף. 
יש לי בבטן שתי בנות, תאומות לא זהות, שהולכות לשנות לי את החיים כמו שום דבר שהיה פה קודם. זה מרגש, זה מפחיד, זה גורלי, זה מטורף! 
בחודשים האחרונים ניסיתי לעשות כל מה שיכולתי כדי ״להתכונן״ למאורע. יוגה הריון ומסא׳זים מיוחדים, תזונה וקריאת חומרים, טיפול ותהליכים מול המשפחה, סידור וארגון הבית, מדיטציות והתכווננות נפשית. את הכל כיסיתי. זה הרגיע את הראש שלי שהוא עושה הכל כדי לקבל את השינוי בשליטה יחסית. הרגש, מצד שני, ניסתה לשחק אותה גיבורה וחזקה, לא להכנע לפחדים ולחרדה ובסך הכל די הצליח לה.
האם אני מוכנה, אתם שואלים? לא... וכנראה לא אהיה גם עוד שנה. אי אפשר באמת להתכונן אבל אפשר לדעת דבר אחד כרגע: אני 
לוקחת ״חופשה״. חופשה מהמילים והכתיבה, מהיצירתיות וההבנה, מהצלילות והבחינה. אני הולכת להתמסר לאיזו תקופה, להרפות ולצאת להרפתקאה בלי לדעת איך היא תהייה. כנראה השיעור הגדול ביותר שאוכל ללמוד בחיים אלו. אז עד שאחזור לכתוב לכם, אל תשכחו להסתכל על עצמכם מהצד מידי פעם ולראות מה רואים שם.
ובינתיים, תאחלו לי בהצלחה...
שבוע נפלא
רונית

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
20/05/12 23:40
22/05/12 09:00
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©