כרטיס אישי

מוטי שפי

מלמד מדיטציה טרנסנדנטאלית משנת 1980. בוגר החוג לפילוסופיה כללית ויהודית באוניברסיטת ת''א ובעל תואר מוסמך לפילוסופיה וודית מהאוניברסיטה הוודית של מהרישי בהולנד. בשנים 1983-2003 השתתף בקבוצה בין - לאומית של מורים למדיטציה, ובמסגרת זאת לימד מדיטציה והרצה בהודו, ארה''ב, אירופה ודרום מזרח אסיה.חי מספר שנים בהודו, למד זמרה וודית מסורתית ומאז 1986 מתמחה באסטרולוגיה הודית עתיקה. לימד אסטרולוגיה ופילוסופיה הודית במכללת רידמן, סמינר הקיבוצים ובתי ספר שונים ליוגה בת'א. כתב קבוע באתר של מעריב והשתתף בעשרות תכניות "זמן מיסטיקה" בערוץ עשר.
מוטי שפי
אסטרולוגיה הודית

 

http://www.indianastro.co.il


Facebook - Moti Shefi


טל 0544590035

שתף

מוטי שפי

תחזית אסטרולוגית שבועית 22-28 ליולי

22.07.12
הורוסקופ יומי: 22-28 ליולי

לפני שאנו קוראים את התחזית האסטרולוגית השבועית חשוב להדגיש שהתחזיות השונות תוכלנה לבוא לידי ביטוי במפות לידה שונות בהתאם למיקום הכוכבים בבתים האסטרולוגים. כדי להבין בצורה מלאה את ההשפעות הפלטריות על חיינו עלינו אם כך להכיר את מפת הלידה שלנו ולהתייחס לבתים שבהם הפלנטות ממוקמות בזמן הנוכחי.

שבתאי ממשיך להתקדם השבוע בחלק האחרון של מזל בתולה. באופן יחסי לשבועות האחרונים הוא חלש יותר אולם הוא עדיין מסוגל לקדם השבוע יכולת להתמקד בדברים, כושר מכאני, הצלחה בפעילות שמתוכננת מראש,יכולת ניהולית, התעסקות בעיצוב, עבודה בתחום הציבורי.

נגה ממשיך לשהות במזל שור וצמוד שם לצדק ולזנב דרקון. נגה מרגיש טוב בשור ויכול לקדם איכויות מעודנות, התנהגות נעימה, ורצון ליהנות מתנאים נוחים. ההשפעה של צדק על נגה יוצרת מיומנות ברכישה ובהעברה של ידע, כבוד מהסביבה, התמקדות במטרות אנושיות גבוהות, עניין בפוליטיקה, נטייה לשמש כמורה רוחני ויכולת לייעץ לאנשים אחרים. ההשפעה השלילית של זנב דרקון על נגה יוצרת שינויים ועליות וירידות במערכות יחסים, פרדות מאנשים אהובים, הרגשה שאחרים בוגדים או מרמים אותנו וחוסר יכולת להיצמד למערכת יחסים אחת.

מאדים . ממשיך להתקדם לקראת שבתאי במזל בתולה. שני הפלנטות הללו לא מסתדרות ביחד ויוצרות חילוף חומרים גבוה, חוסר שקט, רצון לבצע דברים בצורה מהירה מידי, חוסר התאמה בין אנרגיות פנימיות לאנרגיות שמתבטאות בסביבה, טמפרמנט סוער, חוסר יכולת להבין את הצרכים והמניעים של אנשים שקרובים אלינו, אינטנסיביות מוגזמת, הרגשת בידוד, תחושה של תשישות ודיכאון שמתחלפת בהתפרצויות של אנרגיה חזקה.

השמש וכוכב חמה ממשיכים לשהות במזל סרטן ויוצרים שם יכולת ארגון וניתוח, חוכמה וערמומיות, חשיבה עסקית טובה ויכולת להתמקד בתכניות כספיות.

הירח

יום ראשון- הירח נמצא בחצי החודש שבו הוא מתמלא ומתחזק ובמרכז מזל אריה שבו הוא מרגיש טוב. במיקום זה הירח יכול ליצור חיוניות, נדיבות, שאיפה להכרה מהסביבה, יכולת להעניק השראה לאנשים אחרים, עזרה לאחרים, לקיחת פיקוד, יכולת הבעה בדיבור, אהבה לנוחיות ומוצרי מותרות, רצון לשהות בסביבה טבעית, רצון לעבוד באופן עצמאי ואנשים שניתן לסמוך עליהם. האנרגיה הכללית היום חיובית וכדאי לנצל אותה להתחלות וליוזמות חדשות.

ביום שני- אחה'צ הירח עובר למזל בתולה ונמצא שם עד ליום רביעי בלילה בצמידות למאדים ושבתאי. ההשפעות על הירח די אינטנסיביות במיקום זה ולמרות שהוא מקבל שם היבט חיובי מצדק קיימת אפשרות להגזמה בפעילות מנטאלית, עצבנות, פעילות אינטנסיבית שמבוססת על רגשות חזקים, דכדוך שנובע מציפיות שלא הוגשמו, יצירת סטנדרטים גבוהים מידי, ביקורתיות, נטייה לשמש כקורבן, עצירות, רגישות בבטן, מכשולים מנטאליים והרגלי תזונה גרועים. קיימת אפשרות למריבות או חוסר הבנות עם אמא (שמיוצגת על ידי הירח) ויתכן שהיא תחווה בעצמה סערות רגשיות ובעיות בריאותיות. יתכנו גם הפרעות במערכות יחסים ובנישואים.

מומלץ ביומיים וחצי הבאים לקחת את הדברים בקלות ולהימנע מסערות רגשיות. בנוסף לכך חשוב להימנע מחשיפה מוגזמת לשמש וממזון שמגביר את האיכות של פיטה (ראו את המאמר המצורף על הדרכים לאיזון של הפיטה בקיץ).

יום רביעי -ב20.00 הירח עובר למזל מאזניים. הלחץ שהיה עליו עקב ההצמדות לשבתאי ומאדים מופחת מעט אולם עדיין הוא מקבל השפעות שליליות שנובעות מהעובדה שהוא מוקף משני הכיוונים בפלנטות מרעות (שבתאי ומאדים במזל בתולה וראש דרקון במזל עקרב). במיקום זה הירח מקדם גישה דיפלומטית לחיים, יכולת שכנוע, עדינות, יכולת אמנותית, עידון ורצון לא לפגוע ברגשות של אנשים אחרים. בנוסף לכך ההשפעות השליליות על הירח יוצרות חוסר החלטיות, רגישות לביקורת, קושי לקחת כיוון ברור וחוס יציבות רגשית.

ביום שישי -בסביבות 23.00 הירח עובר למזל עקרב שבו הוא נופל וצמוד לראש דרקון שנופל גם הוא במיקום זה. הירח ישהה במזל עקרב עד ליום שני בבוקר. הוא עלול ליצור שם קשיים שקשורים להצמדות רגשית, אויבים חזקים, הרגשת בידוד, חוסר יכולת להביע צרכים בצורה ברורה, משיכה לדברים מוזרים, פחד מהאשמות של אחרים, קושי במערכת העיכול וכעס רגשי. אנו עלולים לחוש בסוף השבוע צורך לנוח יותר ושוב חשוב לקחת את הדברים כמה שיותר בקלות, לשים לב לעליות וירידות רגשיות ולנסות לבלות את סוף השבוע בחברת אנשים אהובים. 

כולם מוזמנים לבקר באתר החדש שלי לאסטרולוגיה הודית. האתר מכיל מאמרים וסרטונים רבים על היבטים שונים של האסטרולגיה ההודית וכמו כן על נושאים נוספים במחשבה ההודית כמו יוגה, מדיטציה, איורוודה, ווסטו ועוד ועוד

www.indianastro.co.il

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©