כרטיס אישי

איה אור לב

מאיצה תהליכי ריפוי והתרחבות, דרך כלי ריפוי אנרגטיים שמאניים, שפת האור, ריפוי בקול, ריפוי DNA ועוד.
מורה לשפת האור.
מנחה סדנאות ומעגלי ריפוי.
אמנית ויוצרת
מפגשים אישיים מתקיימים בקליניקה במושב בצרה.

[email protected]

פייסבוק:
איה אור לב - ריפוי באור ואנרגיה

054-5258280

שתף

איה אור לב

אמונה עיוורת

22.07.12

"הילד הזה לא לומד לקח." חברה שלי מתלוננת בפני על הילד שלה, "אחותו תקבל פעם אחת מכה בראש מהשולחן, והיא לא תעשה את זה שוב. אבל הוא – חוטף מכה ולמחרת חוזר על אותו הדבר בדיוק וחוטף מכה שוב."

ואני חושבת לעצמי: ואני? האם אני יודעת להפיק לקחים מניסיון העבר? או שגם אני, כמו הבן שלה, חוזרת ודופקת את הראש בשולחן שוב ושוב מבלי להגיע למסקנה שלזחול מתחת לשולחן הקפה בסלון, זה לא הרעיון הכי מבריק שאפשר לחשוב עליו?

לפעמים נדמה לי שכשהחיים מזמנים לנו חוויות שה"לקח" שלהן, השיעור שהן מביאות, לא תואם את האמונות שלנו, או את האופן שבו אנחנו תופסים את העולם, אנחנו פשוט מעדיפים להעמיד פני חרשים ועיוורים, ולא להפנים את המסר. כך, מערכת האמונות שלנו לא תתערער, ולא נצטרך לחשוף אותה לבדיקה מחדש. אחרת אולי נגלה שמה שהאמנו בו כל החיים, הוא פשוט לא נכון.. וזה מפחיד מאד כי אנחנו מאד מזדהים עם האמונות שלנו. הן מגדירות לנו מי אנחנו. ואם נצטרך להחליף מערכת אמונות, אנחנו חוששים שנהפוך למישהו אחר..

השבוע תפסתי את עצמי ברגע כזה. מין "אהה! מומנט". חוויתי רגע של פקיחת עיניים אל מול משהו שעד אותו הרגע לא הסכמתי לראות אותו כפי שהוא באמת, פשוט כי זה היה כואב מדי, ובהחלט התנגש עם מערכת האמונות שלי. באותו רגע הרגשתי כאילו התעוררתי מחלום, והאמת נחשפה לפני בוהקת וברורה כקריסטל.

כן, זה אמנם דורש בחינה מחדש של אמונה או שתיים, והתארגנות מחדש על פיהן, וזה לא תמיד קל, אבל כל רגע שבו אנחנו מתקרבים אל האמת ומתעוררים מעוד אשליה, כל רגע שבו אנחנו מוכנים להיות כנים עם עצמנו ולוותר על אמונות שלא תואמות את המציאות ולא משרתות אותנו, לטובת חיים אמיצים של אמת ומודעות, הוא רגע מזכך ונפלא בו אנחנו קרבים עוד צעד אל עצמנו ואל מימוש הפוטנציאל הגבוה שלנו.

באהבה,

איה אור לב 

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©