כרטיס אישי

מוטי שפי

מלמד מדיטציה טרנסנדנטאלית משנת 1980. בוגר החוג לפילוסופיה כללית ויהודית באוניברסיטת ת''א ובעל תואר מוסמך לפילוסופיה וודית מהאוניברסיטה הוודית של מהרישי בהולנד. בשנים 1983-2003 השתתף בקבוצה בין - לאומית של מורים למדיטציה, ובמסגרת זאת לימד מדיטציה והרצה בהודו, ארה''ב, אירופה ודרום מזרח אסיה.חי מספר שנים בהודו, למד זמרה וודית מסורתית ומאז 1986 מתמחה באסטרולוגיה הודית עתיקה. לימד אסטרולוגיה ופילוסופיה הודית במכללת רידמן, סמינר הקיבוצים ובתי ספר שונים ליוגה בת'א. כתב קבוע באתר של מעריב והשתתף בעשרות תכניות "זמן מיסטיקה" בערוץ עשר.
מוטי שפי
אסטרולוגיה הודית

 

http://www.indianastro.co.il


Facebook - Moti Shefi


טל 0544590035

שתף

מוטי שפי

תחזית אסטרולוגית שבועית 21-27 לאוקטובר

21.10.12
מוטי שפי
אסטרולוגיה הודית
http://www.indianastro.co.il
https://www.facebook.com/vedastrology 


תחזית אסטרולוגית שבועית ע'פ השיטה ההודית : 21-27 לאוקטובר


השמש מקיפה במשך שנה את כיפת השמים, המסלול השנתי שלה מחולק ל12 חלקים שמעצבים את הסימנים האסטרולוגים של גלגל המזלות. האסטרולוגים ההודים סברו שאם טבעי לחלק את מהלך השמש ל12 חלקים שמקבילים פחות או יותר לאותו החלק מכיפת השמיים שהיא עוברת מידי חודש הגיוני באותה המידה לחלק את תנועת הירח בהתאם לחלק מכיפת השמים שהוא עובר מידי יום. כל אחד מ27 החלקים הללו נקרא נאקשטרה. הנקשטרות הן קבוצות כוכבים קבועות שמתאפיינות באיכויות ותכונות מסוימות. כל נקשטרה מכסה 13 מעלות ו20 דקות מ360 המעלות של הזודיאק. בתנועה הקבועה של הירח ברקיע הוא שוהה בכל נקשטרה בערך יום אחד ולכן הנקשטרות נקראות גם האחוזות או הבתים של הירח.
כשאנו מעוניינים לתת תחזית אסטרולוגית יומית אנו מתייחסים בשיטה ההודית בעיקר למיקום הירח במזלות ובנקשטרות השונות. הנקשטרה שבה הירח נמצא במשך יום מסוים חשובה מאד בכך שהיא מצביעה על האנרגיה או הפוטנציאל שקיים באותו היום וניתן להשוות אותה במידה מסויימת לתחזית מזג אוייר יומית שמאפשרת לנו להתלבש בהתאם למצב השמיים.
כל נקשטרה צובעת את היום באנרגיה ובאפשרות לפעילות מסוימת. התייחסות לנקשטרה היומית של הירח מאפשרת לנו לבצע החלטות נכונות ולפעול בצורה נכונה שתאפשר לנו להצליח ולהגיע להישגים בתחומי חיים שונים. הנקשטרה של הירח חשובה בכל ההיבטים של אסטרולוגיה יום יומית שמאפשרת לנו להבין תפקודים ומהלכים חברתיים מהמצב בבורסה ועד לשינויים במערכת הפוליטית. כל בחינה של השפעה אסטרולוגית של הירח שאינה מתייחסת לנקשטרות לא תוכל להיות שלמה.


תחזית יומית

לאחר שבוע אינטנסיבי שבו השמש והירח היו בנפילה צפוי לנו שבוע מעט יותר רגוע.

יום ראשון- הירח ממשיך לשהות במזל קשת. במיקום זה הירח מרגיש טוב ומקדם אנרגיה חיובית וגישה יותר עצמאית. שבתאי מביט בירח ממזל מאזניים, בדרך כלל שני הכוכבים הללו לא מסתדרים ביחד אולם העובדה ששבתאי נעלה כרגע במזל מאזניים מאפשרת לנו להשתמש בכישורים ובדמיון כדי לקדם את עצמנו ולהצליח בעבודה שדורשת הבעה מתונה של יצירתיות.

הירח ממשיך לשהות במשך היום בנקשטרה פורווהשאדה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות שדורשת: אומץ, התמודדות עם אויבים ואנשים שמתנגדים לנו מתוך גישה של השלמה והתפייסות, יישוב חובות, נתינת השראה לאנשים אחרים ויכולת להניע אותם לפעולה, חידוש וחיזוק אנרגיות, הצבת מטרות ופעילות שקשורה להגשמת שאיפות ברמה המנטלית והרוחנית, הרפתקאות שקשורות לשהות בטבע, ספורט, שייט ופעילות שקשורה למים; אומץ, התרברבות, פעילות אמנותית, פעילות בתחום החקלאות, הישגים בתחום הרוחני והמיסטי, נישואים, יחסי מין סוערים.
פורווהשאדה אינה תומכת בנושאים הבאים: נסיעות, פעילות שדורשת טאקט ודיפלומטיה, סיום והשלמה של דברים מלבד כאלו שסיומם מבטיח עתיד טוב יותר.

ב20.40 הירח עובר למזל גדי ונמצא שם בנקשטרה אוטרהשאדה ומקבל שם היבט מצדק
במיקום זה הירח יוצר נטייה להיות תלויים באנשים אחרים, חברים לטווח ארוך, ביצוע נמשך של חובות, גישה מעשית ושיטתית, התמקדות בצורך בביטחון, גישה אורתודוקסית, אהבה לנושאים ואנשים עתיקים, גישה דמוקרטית, מיומנות עסקית, רצון לשהות בטבע במקומות קרירים.

פעילות חיובית שקשורה לאוטרשאדה: תכנון של התחלות חדשות, תכניות ראשונות לפעילות שונה, הנחת יסודות, פעילות רוחנית ודתית, יצירת סדר בעניינים האישיים, פעילות שדורשת הבחנה גבוהה ושפיטה נכונה, עניינים עסקיים, חתימה על הסכמים, קידום, התנהגות סמכותית, יזמה או השקעה אמנותית, נישואים, יחסי מין, כניסה למקום מגורים חדש, התמודדות עם נושאים שקשורים לסמכות, פוליטיקה, ציבור או עניינים חוקיים, נקשטרה זאת היא אחת הטובות ביותר להתחלה של פעילות כלשהי.
אוטראשאדה אינה תומכת ב נסיעות, סיום של דברים, פעילות פזיזה, גסה ולא מוסרית.

יום שני- הירח ממשיך לשהות בגדי ועובר אחרי הצהרים לנקשטרה שארוונה

שארוונה תומכת בפעילות שקשורה לנושאים רוחניים או דתיים, התחלות חדשות, כניסה לבית חדש, קניית נכסים, פעילות רפואית, סוגים שונים של אמצעים למניעת בעיות וסכנות, קבלת עצות, אינטראקציה חברתית, פעילות ציבורית, לימודים, לימוד שפות ותרבויות קלאסיות, קריאה וכתיבה, מוזיקה, פילוסופיה, מדיטציה, יחסי מין, יצירת הרמוניה בן אנשים, אירגון, הכנה ולקיחה של עשבי מרפא, פוליטיקה, קנית בגדים חדשים ומכשירים לבית ולעסק, נתינה וקבלה של עצות, שיחות טלפון חשובות, נסיעות, פעילות הומניטארית.
שארוונה אינה תומכת בפעילות אגרסיבית, פעילות שבה לוקחים סיכון ושהתוצאות אינן בטוחות כמו הגשת תביעה משפטית, פעילות יצירתית שקשורה לעבודת כפיים, הלוואת כסף, נתינת הבטחות ושבועות, סיום של דברים או הריסה של מבנים ישנים וטקסי נישואים.

יום שלישי- הירח ממשיך לשהות בגדי בנקשטרה דנישטה

דנישטה תומכת בפעילות יצירתית וביחוד במוזיקה וריקוד, פעילות קבוצתית מכל הסוגים, קונצרטים, אירועי פתיחה, רכישה של נדלן ונכסים אחרים, נסיעות קצרות וארוכות, פעילות שקשורות לאנרגיה אגרסיבית, הלוואת והעברת כספים, מדיטציה ויוגה, גננות, קניה של בגדים חדשים ותכשיטים, הצלחה בטיפול במחלות, התחלת לימודים ופעילות שקשורה למקצוע וקשורה להערכה ציבורית.
דנישטה אינה תומכת ביחסי מין, נישואים, וויתור על הרגלים ישנים, שותפות חדשה, פעילות שמתבצעת בבית כמו ניקיון וכו, אינטראקציה עם אנשים שדורשת טאקט, חכמה ועידון.

יום רביעי- לפנות בוקר הירח עובר למזל דלי במיקום זה הירח מגביר יצירתיות, שאיפה להגשים חלומות, כשר המצאה, אינטואיציה, עניין באסטרולוגיה ומדע, חשיבה על הפרטים הקטנים, חיפוש אחרי הסטנדרטים והרעיונות הטובים ביותר, ראיה הומנית, עניין במיסטיקה. הירח מקבל במיקום זה היבט ממאדים שיוצר צרוף אסטרולוגי שנקרא "צ'אנדרה מאנגלה יוגה" צרוף זה יוצר דמיון ורגשות חזקים, כמו כן קיימת ונטייה להתרגשות שמובילה לפעילות וליוזמות אמיצות. בבוקר הירח ממשיך להימצא בנקשטרה דנישטה ואחרי הצהרים הוא עובר לנקשטרה סאטהבישק.

נקשטרה זאת תומכת בנושאים הבאים: חתימה על הסכמים שקשורים לעסקים, הסכמים, וקנית אדמה ובתים; פעילות חינוכית, לימודים, נסיעות (במיוחד דרך הים ). רכיבה על אופניים ואופנועים, רכישת כלי רכב חדש, בילויים, מדיטציה ויוגה, יחסי מין, לימוד של אסטרולוגיה, רפואה, שיטות ריפוי אלטרנטיביות, ארועים תקשורתיים, פעילות טכנולוגית, הליכה לים.
פעילות שאינה מומלצת בנקשטרה זאת קשורה באופן כללי להתחלה של דברים חדשים. טיפולי פוריות, משפטים, וויכוחים, פעילות שלילית, המצאות בחברה (מלבד אירועים שקשורים לעבודה), עניינים כספיים, רכישת בגדים ותכשיטים חדשים ופעילות שקשורה לבית.

יום חמישי- הירח ממשיך לשהות במזל דלי ובערך ב16.30 הוא עובר לנקשטרה פורווהבאדראפדה

נקשטרה זאת תומכת בפעילות מסוכנת ולא בטוחה, פעילות שקשורה לידע מכני וטכנולוגי, פעילות שקשורה למים כמו שיט וכו.
פורווהבאדראפדה אינה תומכת בהתחלה של פעילות חדשה מכל סוג שהוא, נסיעות, יחסי מין, נישואים, נושאים שקשורים לקשר עם משרדי ממשלה ואנשים בעמדת אוטוריטה גבוהה, רוב הפעילות שמתחילה בנקשטרה זאת עשוייה ליצור כאב, חרדה, חרטה, עצב או קשיים רציניים.

יום שישי- הירח עובר בצהרים למזל דגים ויוצר שם יכולת להרגיש ולקלוט דברים בצורה עמוקה, אינטואיציה, אנרגיה רוחנית, גישה הומנית, יכולת להזדהות עם רגשות הזולת, חבר טוב, צורך חזק להאמין באדם או ברעיון מסויים, הגינות, הבעת רגשות, אהבה, חסר יומרות ורגשות רומנטיים. במיקום זה הירח מקבל היבט מנגה שיוצר רגשות עמוקים, גישה אמנותית, עידון, דמיון טוב, רצון לגרום סיפוקים לאנשים אחרים את חייהם של אנשים אחרים

ב16.30 הירח עובר לנקשטרה אוטרהבאדרפאדה.
נקשטרה זאת תומכת בפעילות שקטה ורגועה, מחקר, מדיטציה, התפתחות רוחנית, הבטחות, הצהרות והתחייבויות שכוללת גם נישואים;
התחלה של עבודות בנייה של בתים משרדים וכו, עניינים כספיים, התחלה של פעילות שדורשת תמיכה של אנשים אחרים, יזמות אמנותיות, טיפול במחלות, יחסי מין, כניסה לבית חדש, מתן שמות לילדים, אירגונים, שתילה וגינון.
היא אינה תומכת בנסיעות, משפטים, התעסקות עם אויבים, פעילות שדורשת פעולה מהירה, הימורים וספקולציות כספיות, הלוואה כספים, תנועה גופנית ומאמץ מוגזם.

יום שבת- הירח ממשיך לשהות במזל דגים וב 19.00 הוא עובר לנקשטרה רווטי

נקשטרה זאת תומכת בהתחלה של פעולה חיובית, פעילות עיסקית ופיננסית, כל דבר שקשור להחלפת סחורות, נישואים, מגע מיני, טקסים דתיים, נסיעות, ענידה רישונית של אבני חן, קנית כלי רכב, בתים וחפצי ערך אחרים, פעילות יצירתית כמו מוזיקה, דראמה וכו, פעילות שמביעה רכות, אדיבות ועזרה לאחרים; לימודים (בעיקר שקשורים לנושאים רוחניים), טיפול וריפוי מחלות, מנוחה ורגיעה, פעילות שמתאימה לשעות הפנאי כמו גינון, סיום של פעילויות שונות.
רווטי אינה תומכת בנושאים הבאים: התחלה של פעילות חדשה; התגברות על קשיים, מכשולים, עוינות ופורענות; פעילות שקשורה לניתוחיים, פעילות מאומצת כמו טיפוס הרים, החלטות פזיזות, פזיזות ופעילות שדורשת אומץ. 
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©