כרטיס אישי

דורית בר

מטפלת מינית ומטפלת זוגית, מומחית למיניות ומערכות יחסים. מפתחת ויוצרת השיטה למיניות מודעת המשלבת כלים ומיומנויות מעולם הפסיכולוגיה, הסקסולוגיה והמדיטציה. מלווה נשים וגברים יחידים וזוגות להעצמת התשוקה, העונג והאהבה במערכות יחסים באמצעות הרצאות, סדנאות וטיפולים אישיים. [email protected]
www.doritbar.com

שתף

דורית בר

קדושת המים

07.12.12
המגע עם המים ריפא הכל, את הלב, הגוף והנפש.

אחרי חודשים של עבודה מרובה יצאתי לחופשת יום הולדת ואת היום הראשון ביליתי בנחל דן. פגשתי שצף וקצף של צלילים, טיפות מים, וקרני שמש צהובות.

הכל בתמהיל אחד עם תבלין אחד ומיוחד – הירוק הירוק הזה של עצים עתיקים, כמו זקנים חכמים שליוו את מסלול ההליכה שלי, מספרים לי מידי פעם סיפורים עם מוסר השכל ומבקשים שאקשיב, שאנוח, שאנשום עמוק ואשתחרר מכל מרווח מדומה שמצוי ביני לבין המים.

פסעתי פעמיים במסלול, בפעם הראשונה ראיתי תמונות כפולות, גם של הדן וגם של הטיול האחרון בבולגריה ואז עלו גם תמנוו מהטיול  ביוון, ותהיתי על המוח הזה שבכל המצבים עסוק בלחשוב ולהשוות לכל מה שכבר קרה. הרגשתי איך עם כל השוואה כזו אני מתרחקת מהעכשיו, ומהפלא הזה שאני עצמי חלק ממנו.

המים החזירו את תשומת לבי לעצמי – האמיתי, זה שמעבר למחשבות, אותה הקשבה הוליסטית נטולת שיפוט או תגובה, שפשוט נוכחת בתוך הרגע, מאפשרת התמזגות טוטאלית עם גלים ירוקים ולבנים, אבנים שקופות ועלים אדומים.

הפעם חזיתי בנס, נס המים, פגשתי איכות של טוהר וראיתי שהיא מתגלמת במים, אך גם בי, ראיתי שכל הניסיון לפגוש את המים כנפרדים ממני עקר מיסודו.

סוף סוף נפגשנו, עשינו אהבה, נשמנו עמוק, מתערטלים מכל תפישה, קדושת המים התגלתה בפארה, אנשים חלפו על פניי בעודי עומדת על גשר עץ ומתפללת עם המים, בתוך המים ולמענם, למעני, בשם הטוהר, השקיפות והידיעה העצמית האחת והיחידה. אני אחת עם הכל.


דורית בר - מטפלת מינית ומטפלת זוגית, מפתחת ויוצרת השיטה למיניות מודעת המשלבת כלים מעולם הסקסולוגיה, המדיטציה והפסיכולוגיה להעצמת התשוקה, העונג, השמחה והאהבה במערכות יחסים. לצפיה בסרטון על השיטה למיניות מודעת    
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©