כרטיס אישי

אילונה טולצנסקי

מורה ומחנכת, מדריכת דרמה.
לומדת הנחיית מעגלי הקשבה במרכז אוריאל,
בוגרת סדנאות להעצמה אישית,
שואפת לחבר בין הגוף לנפש, החינוך והרוחניות,
במסע מופלא למיזוג החומר עם הרוח תוך שמירה על בר קיימא.
בתקווה ליצור עולם טוב יותר, להכניס את האור ולהפיץ אותו
באמצעות אהבה והקשבה.

[email protected]

שתף

אילונה טולצנסקי

מסע אל הזוגיות

24.12.12
מסע אל הזוגיות

בעיצומו של מסע החיים שלי, אני נמצאת במסע למציאת זוגיות.
יום אחד החלטתי שמספיק לי להיות במקום הנמוך, עצוב, לא מקבל, כואב,הרגשתי שאני נופלת לתוך תהום עמוקה, ומתחת אין רשת שתתפוס אותי תכיל אותי, תחזיק אותי. תחושה קשה של חוסר אונים ומשם פרץ מתוכי כוח רב שמשך אותי אל מחוץ לאותה תהום ובדרך לשינוי, צמיחה, תפיסת עולם חדשה, הבנה עמוקה של המתרחש ו אהבה אמיתית שמגיעה ממקום של נתינה.
לעיתים התחושה היא של מסע בתוך יקום מקביל. והשאלה הגדולה, האם המושג נפש תאומה אכן קיים. וכן יש מושג כזה נפש תאומה, למעשה נקרא לזה אנרגיה, ולאנרגיה כידוע אין מקום קבוע, אנרגיה מסתובבת בעולם, ונמשכת על פי חוקי המשיכה למקום שממגנט אותה, וכך גם הנפש נמשכת לנפש אחרת שמתאימה לה. כשאנחנו נמצאים באיזון אנרגטי זה קורה. המודע מעביר את הנתונים לתת המודע וכח המשיכה מכניס לתוך חיינו את האנשים אותם זימנו. כן ישלנו יכולת לזמן, אנשים אירועים וכל דבר. ואם נתמקד בבן זוג, זה אפשרי. כשאני באיזון אנרגטי אני מושכת אליי את האנשים הרצויים, כשאני יודעת מה אני רוצה, כשאני מרגישה שהם נוכחים.
אני מודה שלא תמיד הייתי במקום הזה ואני לומדת אותו ופועלת לפיו, ומתרחשים קסמים, ניסים קטנים, אלא שהם לא קסמים אלא חוקים, חוקים כל כך פשוטים וכל כך זמינים.
במסגרת המסע הזה הייתי במקום הנמוך שבו אמרתי לעצמי שקשה למצוא זוגיות טובה, האם זה בכלל אפשרי?סימני שאלה רבים התעוררו אצלי, ומהמקום הזה צמחתי, גדלתי
והדלקתי בתוך החשכה את האור. ידעתי שיש דרך אחרת, פשוטה וטהורה. אני לומדת לפתח את האינטואיציה שקיימת בי מאז שאני ילדה, אינטואיציה שבעבר חששתי ממנה, שגרמה לי להרגיש שונה, והיום אני מברכת על המתנה שקיבלתי לזהות להרגיש בעוצמה אנרגיות. למעשה אני בתהליך של ניסוי עם עצמי, ובד בבד בוחנת מה קורה בסביבה שלי, לאנשים פנויים שמחפשים זוגיות, מתי הם מוצאים, מה גרם להם למצוא, מה גרם וגורם להם לא למצוא, ואני מגיעה לנוסחה שרבים וטובים ממני מצאו לפני, אלא שהחוכמה לא רק לדעת אלא גם לנסות ולעשות. לראות מה קורה כשאנחנו לא באיזון, בתוך ייאוש, מרה שחורה, חוסר אמונה, חוסר תקווה, מה קורה לנו אז? זה המקום לו אנו מייחלים? ומאוד קל להיסחף למקום הזה, ולאבד בתוכו את השליטה על חיינו, ולהגיד אם יהיה לי מזל, או זה היה רק צירוף מקרים, לי זה כבר לא יקרה, אני לא שווה, אני לא יפה, מי ירצה אותי. או להגיד זה לא עובד, אולי הגיע הזמן לעבור לרחוב אחר, אם נעשה את אותה הפעולה כל הזמן ,מן הסתם נקבל את אותה תוצאה. הגיע הזמן לשינוי, לשנות את התודעה, וכמו שמתכנתים מחשב, כך לתכנת גם אותה. ובהתחלה זה מוזר, לא טבעי אך במשך הזמן זה הופך להיות מובן, ברור וחלק מהחיים. תנסו, זה פשוט, זול ואתם יודעים מה? זה עובד.
שולחת לכם אורות של אהבה וחיבור של נשמות תאומות.
באהבה.
אילונה
 
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©