כרטיס אישי

קרני צור

אסטרולוגית, מפתחת ומלמדת את שיטת "אסטרולוגיה הוליסטית" – כשאסטרולוגיה והילינג נפגשים... גרה בישוב רוחני בגליל הקסום, נשואה ואם ל 2. תמיד בתהליך של התפתחות... נעה בין שמיים וארץ...
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il

שתף

קרני צור

מזל מאזניים החדש/ קרני צור

20.01.13

הסתכלות חדשה על המזלות האסטרולוגיים מזכירה לנו כי מדובר ב 12 קבוצות תדרים המשפיעות כל הזמן על כדור הארץ. התדרים האלה פועלים במשותף כל הזמן, מקרינים אל כדור הארץ את אורם ויוצרים כאן השפעות שונות ומגוונות –

השפעה ארוכת טווח היא השפעת העידנים האסטרולוגיים אשר אט אט מאפשרים אבולוציה של האדם והאדמה, השפעה אחרת היא העובדה שבני אדם נולדים תחת השפעת מזלות מסוימים – ובכך נהווים שגרירות ונציגות לאותם תדרים, והשפעה נוספת היא העובדה כי מדי חודש כולנו נשטפים בתדר אחר של אחד המזלות ולפרק זמן קצר מעגנים את השפעת אותו התדר על אדמות ובתוכנו.

אנו זוכרים כי למעשה אנחנו לא יודעים באמת הרבה על התדרים של המזלות האסטרולוגים. מדובר על משהו כל כך גבוה ונשגב שאנחנו לא באמת יכולים להבין, להכיל או לתפוס אותו. מה שאנחנו כן יכולים לראות ולהכיר זה את האופן בו אותו התדר מקבל את הביטוי הארצי שלו – כאשר הוא נפגש עם האנשים, עם האדמה, עם ההיסטוריה והתרבות.

בתוך המערך המיוחד הזה בו 12 המזלות עובדים בהרמוניה, לכל אחד מתדרי המזלות יש גם מאפיינים מסוימים וגם תפקיד מסוים, הנשזר בחכמה לתוך המארג הכולל של 12 ההשפעות.

התדר של מזל מאזניים שייך למשפחה של מזלות האוויר – ומזלות אלה (תאומים, מאזניים ודלי) יוצרים ביחד את האפשרות להתחבר למימד המנטאלי.

למעשה ישנם ארבעה מימדים נמצאים בכל מקום, כל דבר וגם בתוכנו – המימד האנרגטי, המימד המנטאלי, המימד הריגשי והמימד הפיזי.

היכרות פשוטה עם המימדים אפשר לערוך כאשר מסתכלים על עצמינו –

ישנה את האנרגיה הבסיסית המפעמת בליבנו, יוצרת את הניצוץ המתניע אותנו ומחברת אותנו לאש האלוהית (המימד האנרגטי), ישנו את המישור המנטאלי בו אותו ניצוץ אש אלוהי מתחיל לקבל אוויר ויכול להתחיל להתפשט – אצל בני האדם זה יבוא לידי ביטוי בחשיבה שלנו, באידיאולוגיות, ברעיונות חדשים וביכולת להכיל רעיונות קיימים וביכולת לתקשר ולהביע את הרעיונות, וישנם המישורים הרגשיים והפיזיים – אשר לא אפרט עליהם כרגע...

המימד המנטאלי יכול להראות כפחות ערך אולי – מה זה כבר רעיון? מחשבה? אבל למעשה היום אנחנו כבר יודעים הכל ומבינים כי מחוטי המחשבה שלנו הנשלחים בקלות לכל מקום ומגיעים בקלות מכל מקום – אנו יכולים לרקום עולמות שלמים, אשר לאחר מכן, עם מעט יותר דחיסות, יוכלו להפוך לעולמות קיימים של ממש (זו היתה דרך אחרת לומר את המשפט הנדוש – "מחשבה יוצרת מציאות").

בין שלושת התדרים האסטרולוגים שחוברים למימד המנטאלי, יש לכל אחד מן המזלות תאומים, מאזניים ודלי, תפקיד שונה. מזל דלי מדבר על המימד המנטאלי בצורתו המקובעת והיציבה – והוא ידבר על היכולת להחזיק באידיאולוגיות גבוהות. מזל תאומים מדבר על המימד המנטאלי בצורתו המשתנה והמכילה – והוא מדבר על היכולת להכיל רעיונות אחרים ולהביא לידי כך שמחשבות יתחילו לעורר בנו תהליך של שינוי והתמרה. ואילו מזל מאזניים מדבר על אלמנט החשיבה במצבו הפעיל ביותר – וזו היכולת להפעיל את המחשבה שלנו, לברוא מחשבות חדשות – ולמעשה ליצור שינוי של ממש בעולם בזכות המחשבה שלנו.

מנטאלי-מנטאלי-מנטאלי, זה התדר שאנחנו מקבלים ממזל מאזניים. נקי וקר.

אז איך זה שעם השנים, כאשר אנחנו קוראים בעיתונים על התכונות של מזל מאזניים, אנחנו נפגשים בכל מיני מילים כמו "חוש אסטטי מפותח" ,אוהבי זוגיות" "חובבי עבודת צוות" וכו'???

או.קיי. כאן אנחנו חוזרים לטעות המצערת שנעשתה בהבנת המזלות האסטרולוגים לאורך השנים. כאשר אנחנו מדברים על זוגיות, שותפות ועבודת צוות אנחנו מדברים למעשה על המיקום הפלנטארי השגוי שיוחס למזל מאזניים באלף השנים האחרונות לפחות, המיקום הפלנטארי אשר מספרו 7, אשר באסטרולוגיה מקושר לזוגיות. הטעות נובעת גם ממהותו של הכוכב אשר בטעות נכרך עימו – כוכבת וונוס – האחראית על הרגשות שלנו ועל האהבה.

סליחה על החדות, אבל חייבים לעשות סדר בדברים – בית הזוגיות שמקושר למיקום השביעי של מזל מאזניים בגלגל המזלות – אינו קשור למזל מאזניים! הוא כן קשור לאופן בו מזל מאזניים קיבל את הביטוי הארצי שלו לפני 2000 שנים, כאשר המזל האסטרולוגי הראשון היה מזל טלה. אבל כבר עידן אסטרולוגי שלם מזל מאזניים אינו המזל השביעי בגלגל האסטרולוגי – הוא המזל השמיני. ועתה – עם המעבר לעידן הדלי, הוא אט אט יתפוס את המקום התשיעי בגלגל המזלות...

גם חיבורו עם הפלנטה היפה והבוהקת וונוס אינו חיבור מדוייק ולכן חשוב לא לקחת את תכונותיה של וונוס (אהבה, אסטתיקה) ולהדביקו על מזל מאזניים...

התדר של מזל מאזניים הוא תדר מנטאלי פעיל. זה מאוד פשוט וברור. ובכל עידן לתדר הזה יש ביטוי ארצי אחר, וגם חלק אחר במערך אשר יוצר את האבולוציה האנושית.

ב 2000 השנים האחרונות, כאשר היינו בעידן הדגים, ודבר זה נכון גם לגבי היום – התדר של מזל מאזניים מוצא את הביטוי שלו דרך המחזור הארצי השמיני – ומחזור זה קשור ליכולת שלנו להפנים דברים, ליכולת שלנו ליצור קשרים רוחניים אמיתיים וליכולת שלנו להתחבר לעולמות הרוח הפנימיים שלנו.

התדר הפעיל של מזל מאזניים, אשר אמור לסייע לנו לברוא רעיונות חדשים ולבטא את הרעיונות שלנו החוצה, לא כל כך "אהב" את המקום המופנם הזה של הבית השמיני. הרעיונות במשך 2000 השנים האחרונות בעיקר נכלאו בפנים, מעט נכבים. ואם נסתכל על 2000 השנים האחרונות נראה כי מדובר בתקופה (פרט ל 1000 השנים האחרונות כמובן!) בה קשה היה מאוד לאנשים להגיע לרעיונות חדשים, להביע אותם. איבדנו גם את היכולת שלנו לברוא דברים באמצעות המחשבה... ושימו לב מה קרה לאותם מתי-מעט שכן ניסו להוציא את המחשבות שלהם החוצה ולהשפיע באמצעות הרעיון והמילה... ההיסטוריה הראתה כי לרוב סופם לא היה להיט.

אבל לאחר 2000 שנים בה החל המנטאלי היה מופנם וכבוי – אנו מתחילים עכשיו עידן חדש. ואת אותותיו אנחנו רואים עכשיו בכל מקום – כי ניצני עידן הדלי. בעידן הדלי, כאשר ההתגלמות של התדר המנטאלי קשורה למספר 9, אנחנו מגיעים כבר לסיפור אחר לגמרי!!

מחושך אנחנו יוצאים לאור גדול. המספר 9 קשור ליציאה החוצה, למחקר ולגילוי וגם להתרחבות. אם ב 2000 השנים האחרונות שליטי התדר המנטאלי היו פלוטו ומארס הקשים – הרי שעכשיו מאזניים זכו לשגריר חדש – יופיטר – כוכב ההתרחבות וההצלחה. שפע של רעיונות חדשים, יכולת עצומה להרחיב את היכולות המנטאליות, חיבור מחודש ליכולת שלנו לברוא את המציאות שלנו בצורה המוצלחת ביותר – כל אלה הם חלק ממה שאנו רואים בעשרות השנים האחרונות, והם רק הבזק קטן ממה שעוד מחכה לנו בעידן הדלי.

וגם בני מזל מאזניים היקרים, עוברים בזמנים האלה מהפך. מהפך שאולי לא יהיה להם ממש קל – אבל דרך החוויה שלהם יאפשר את האבולוציה וההשתנות הנדרשים מן הפעילות המנטאלית שלנו בעידן ההולך ונכנס – שינוי אשר מבקש מהם להתחיל להוציא החוצה ולאור, בדרך פתוחה ואופטימית את המחשבות והרעיונות שלהם.

אז –
קונסטלציה: מאזניים
סימן – אוויר פעיל
תאריכי לידה: בין 17.10 – 14.11 בקירוב – בתאריכי המעטפת יש לבדוק על פי מפה מדויקת כי באסטרולוגיה החדשה שינויים תמידיים.
מספר: 8 בעידן הנוכחי, מתחלף ל 9 בעידן הדלי.
כוכבים שליטים: פלוטו ומארס (ב 2000 השנים האחרונות) מתחלפים ביופיטר.
משימה: להפעיל מחדש את היכולות המנטאליות שלנו, לברוא רעיונות חדשים ולברוא באופן פעיל מציאות באמצעות המחשבה.

*************************
המכון ל אסטרולוגיה יומית הוליסטית בשיטת קרני צור מציע יעוץ אסטרולוגי אישי מקיף בכל תחומי החיים: הכוונה ליעוד, זוגיות, משפחה ועוד. לימודי אסטרולוגיה בכל הרמות לצפייה במחשב - עד להכשרה כאסטרולוגים, כולל האסטרולוגיה החדשה. 04-6619158 [email protected] אתר: www.z-astrology.co.il פייסבוק: www.facebook.com/holisticastrology

  

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©