כרטיס אישי

מוטי שפי

מלמד מדיטציה טרנסנדנטאלית משנת 1980. בוגר החוג לפילוסופיה כללית ויהודית באוניברסיטת ת''א ובעל תואר מוסמך לפילוסופיה וודית מהאוניברסיטה הוודית של מהרישי בהולנד. בשנים 1983-2003 השתתף בקבוצה בין - לאומית של מורים למדיטציה, ובמסגרת זאת לימד מדיטציה והרצה בהודו, ארה''ב, אירופה ודרום מזרח אסיה.חי מספר שנים בהודו, למד זמרה וודית מסורתית ומאז 1986 מתמחה באסטרולוגיה הודית עתיקה. לימד אסטרולוגיה ופילוסופיה הודית במכללת רידמן, סמינר הקיבוצים ובתי ספר שונים ליוגה בת'א. כתב קבוע באתר של מעריב והשתתף בעשרות תכניות "זמן מיסטיקה" בערוץ עשר.
מוטי שפי
אסטרולוגיה הודית

 

http://www.indianastro.co.il


Facebook - Moti Shefi


טל 0544590035

שתף

מוטי שפי

תחזית אסטרולוגית שבועית 7-13 לאפריל

07.04.13
מוטי שפי
אסטרולוגיה הודית
www.indianastro.co.il
https://www.facebook.com/vedastrology
0544590035  


בתחילת השבוע הירח מתמעט וחלש ומשפיע בצורה שלילית על המערכת הרגשית שלנו.

ביום רביעי לפנות בוקר כוכב חמה עובר ממזל דלי שבו הוא שהה בחודש האחרון למזל דגים. כוכב חמה נופל בדגים וככל שהוא יתקרב שם יותר לשמש ומאדים כך ההשפעות השליליות שהוא יצור בדגים יתחזקו. השפעות אלו יוכלו להתבטא בתחושה של עצבנות, קונפליקטים פנימיים, הרגשה של חוסר רגיעה, קושי להחליט, חוסר סיפוק, רכישת דברים חסרי ערך, התעסקות בנושאים רוחניים, מצבי רוח ורגישות בעור.

בחמישי ושישי הירח מקבל בטלה השפעות שליליות משבתאי וזנב דרקון ורק ביום שבת צפוי שיפור במערך הכוכבים כשהירח עובר לשור ומקבל שם היבט חיובי מצדק.

יום ראשון- הירח ממשיך להימצא היום במזל גדי ונמצא שם בצמידות לכוכב חמה. צרוף זה מקדם יצירתיות, שאיפה להגשים חלומות, התחברות לאנשים אחרים, דמיון טוב, יכולת כתיבה, חשיבה אנליטית, כשר המצאה, אינטואיציה חזקה, נטייה פילוסופית, עניין באסטרולוגיה ושיטות לחיזוי העתיד, חשיבה על פרטים קטנים, רצון לחיות בהתאם לסטנדרטים ורעיונות טובים ביותר, פרספקטיבה הומניסטית ופוליטית על החיים, עניין במיסטיקה, ענווה ועמידה על המשמר בנושאים רגשיים.

הירח נמצא היום בנקשטרה סאטהבישק. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: חתימה על הסכמים שקשורים לעסקים, הסכמים, וקנית אדמה ובתים; פעילות חינוכית, לימודים, נסיעות (במיוחד דרך הים ). רכיבה על אפניים ואופנועים, רכישת כלי רכב חדש, בילויים, מדיטציה ויוגה, יחסי מין, לימוד של אסטרולוגיה, רפואה, שיטות ריפוי אלטרנטיביות, ארועים תקשורתיים, פעילות טכנולוגית, הליכה לים.

פעילות שאינה מומלצת בנקשטרה זאת קשורה באופן כללי להתחלה של דברים חדשים. טיפולי פוריות, משפטים, וויכוחים, פעילות שלילית, המצאות בחברה (מלבד ארועים שקשורים לעבודה), עיניינים כספיים, רכישת בגדים ותכשיטים חדשים ופעילות שקשורה לבית.

יום שני: הירח עובר למזל דגים ונמצא שם יחד עם מאדים, נגה והשמש. מאדים ונגה נשרפים במיקום זה עקב קרבה יתר לשמש וכך יוצרים השפעות שליליות במזל דגים שיכולות להתבטא ברגישות גבוהה, הטלת ספקות, תלות רגשית, חוסר יכולת לסיים דברים, הרגשה של נבגדות, אימפולסיביות, אכילה מופרזת ותשוקות מיניות לא מאוזנות.

הירח נמצא היום בנקשטרה פורווהבאדראפדה קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות מסוכנת ולא בטוחה, פעילות שקשורה לידע מכני וטכנולוגי, פעילות שקשורה למים כמו שיט וכו.

פורווהבאדראפדה אינה תומכת בהתחלה של פעילות חדשה מכל סוג שהוא, נסיעות, יחסי מין, נישואים, נושאים שקשורים לקשר עם משרדי ממשלה ואנשים בעמדת אוטוריטה גבוהה, רוב הפעילות שמתחילה בנקשטרה זאת עשויה ליצור כאב, חרדה, חרטה, עצב או קשיים רציניים.

יום שלישי- הירח ממשיך לשהות במזל דגים ונמצא היום בנקשטרה אוטרהבאדרפאדה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות שקטה ורגועה, מחקר, מדיטציה, התפתחות רוחנית, הבטחות, הצהרות והתחייבויות שכוללת גם נישואים;

התחלה של עבודות בנייה של בתים משרדים וכו, עניינים כספיים, התחלה של פעילות שדורשת תמיכה של אנשים אחרים, יזמות אמנותיות, טיפול במחלות, יחסי מין, כניסה לבית חדש, מתן שמות לילדים, ארגונים, שתילה וגינון.

היא אינה תומכת בנסיעות, משפטים, התעסקות עם אויבים, פעילות שדורשת פעולה מהירה, הימורים וספקולציות כספיות, הלוואה כספים, תנועה גופנית ומאמץ מוגזם.

יום רביעי- במשך היום הירח ממשיך לשהות בדגים וליצור את ההשפעות שתיארנו אתמול. ב19.00 הירח עובר למזל טלה. הירח ריק היום ולכן חלש ובנוסף לכך הצמידות בטלה לזנב דרקון ונגה וההיבט שהוא מקבל שם משבתאי וראש דרקון יוצרת השפעות בעייתיות. שימו לב בערב למצב הרוח שלכם ובמידה ואתם חווים כבדות או עליות וירידות מבחינה רגשית נשמו עמוק ונסו לקחת את הדברים כמה שיותר בקלות. ההשפעות הפלנטאריות בטלה ממשיכות גם ביומים הבאים וגורמות לחוסר רצון לקבל עצות מאחרים, הפרעות בקשב וריכוז, חוסר מנוחה, נטייה לדחוף אנשים אחרים בצורה מוגזמת, התפרצויות כעס, רצון להתחיל דברים מוקדם מידי או לסיים אותם לפני הזמן, התחלה טובה של פעילות אולם סיומת גרועה, נטייה לומר כל דבר כדי להשיג את רצונם, נטייה לשרוף את עצמם בפעילות אינטנסיבית מידי, רגישות בעור ובעניים, הפרעות בשינה וכאבי ראש. ההשפעות הללו יתבטאו כמובן בתחומי חיים שונים בהתאם למיקום של מזל טלה במפת הלידה שלנו.

הירח (וגם שמש ומאדים) נמצאים היום בנקשטרה רווטי, קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בהתחלה של פעולה חיובית, פעילות עסקית ופיננסית, כל דבר שקשור להחלפת סחורות, נישואים, מגע מיני, טקסים דתיים, נסיעות, ענידה ראשונית של אבני חן, קנית כלי רכב, בתים וחפצי ערך אחרים, פעילות יצירתית כמו מוזיקה, דראמה וכו, פעילות שמביעה רכות, אדיבות ועזרה לאחרים; לימודים (בעיקר שקשורים לנושאים רוחניים), טיפול וריפוי מחלות, מנוחה ורגיעה, פעילות שמתאימה לשעות הפנאי כמו גינון, סיום של פעילויות שונות.

רווטי אינה תומכת בנושאים הבאים: התחלה של פעילות חדשה; התגברות על קשיים, מכשולים, עוינות ופורענות; פעילות שקשורה לניתוחים.פעילות מאומצת כמו טיפוס הרים, החלטות פזיזות, פזיזות ופעילות שדורשת אומץ.

יום חמישי- הירח ממשיך לשהות בטלה יחד עם נגה וזנב דרקון ונמצא היום בנקשטרה אשוויני. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: התחלה של דברים חדשים בעיקר כאלו שקשורים ללימודים, חפירת יסודות לבית, לקיחת תרופות, ריפוי, תרגול גופני וחידוש נעורים, שיפור המראה החיצוני, שיפור עצמי בתחומים שונים, פעילות שדורשת חשיבה ופעולה מהירה, רכיבה על סוסים, קניה ומכירה, נסיעות, תיקון מכוניות או מכונות שונות; לבישת בגדים ותכשיטים חדשים; לימוד אסטרולוגיה ונושאים רוחניים אחרים; פעילות חוקתית.
אשוויני אינה תומכת בנושאים הבאים: נישואים, סיום של דברים, פעילות שדורשת סבלנות והתמדה, יחסי מין, פעילת שיוצרת עומס על המערכת הרגשית; שתית אלכוהול וצריכת סמים; סיום של פעילויות שונות.

יום שישי- הירח ממשיך לשהות בטלה בנקשטרה בראהני – קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: פעילות שדורשת ביטוי יצירתי, אכזריות, הרס של דברים ישנים, תחרות; שרות, יחסי מין, הולדה, חקלאות, התחלה וסיום של דברים, פעילות שדורשת שימוש באש, התעסקות בפעילות שנדחתה או הוזנחה, פעילות שדורשת ספונטאניות, פעילות רוחנית שדורשת משמעת עצמית, צום ופעילות שמגבירה את הטוהר הפנימי, התעסקות עם ילדים.
בראהני אינה תומכת בנושאים הבאים: נסיעות (היא קשורה לפקקי תנועה ותאונות), פעילות איטית ועדינה שדורשת רגיעה ושלווה פנימית; חניכה אנרגטית, התחלה של דברים חדשים.

יום שבת- הירח עובר למזל שור ונמצא שם יחד עם צדק. אחרי שבוע עם השפעות פלנטאריות קצת בעייתיות ניתן סוף כל סוף להירגע וליהנות יותר מהחיים. צרוף הכוכבים בשור יוצר אהבה ואנרגיה נעימה יותר, נדיבות, התקדמות, קרקוע, דמיון פורה, תמיכה והשפעה טובה על אנשים אחרים, אסירות תודה, הערכה וכבוד מאחרים, אסירות תודה, סבלנות, משיכה להנאות חושיות ומיניות וגישה מעשית.

הירח נמצא היום בנקשטרה קריטיקה, קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת ברוב סוגי הפעילות ובמיוחד בנושאים הבאים: ויתור על הרגלים ישנים; שינויים מהירים וסיומות פתאומית;פעילות שדורשת יזמה, אומץ, יכולת ביצוע והנהגה; קבלת החלטות חשובות, פעילות צבאית; וויכוחים; עמידה על עקרונות אישיים; בישול; תפירה ורקמה; לחתוך דברים, פעילות שדורשת שימוש באש או חום; התחלה של פעילות חינוכית; התחלת השקעות או יזמות חדשות; פעילות שדורשת יכולת הבחנה וכנות.
קריטיקה אינה תומכת בפעילות דיפלומטית, מנוחה או רגיעה, פעילות שקשורה למים ולהתראות חברתית. 
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©