כרטיס אישי

מוטי שפי

מלמד מדיטציה טרנסנדנטאלית משנת 1980. בוגר החוג לפילוסופיה כללית ויהודית באוניברסיטת ת''א ובעל תואר מוסמך לפילוסופיה וודית מהאוניברסיטה הוודית של מהרישי בהולנד. בשנים 1983-2003 השתתף בקבוצה בין - לאומית של מורים למדיטציה, ובמסגרת זאת לימד מדיטציה והרצה בהודו, ארה''ב, אירופה ודרום מזרח אסיה.חי מספר שנים בהודו, למד זמרה וודית מסורתית ומאז 1986 מתמחה באסטרולוגיה הודית עתיקה. לימד אסטרולוגיה ופילוסופיה הודית במכללת רידמן, סמינר הקיבוצים ובתי ספר שונים ליוגה בת'א. כתב קבוע באתר של מעריב והשתתף בעשרות תכניות "זמן מיסטיקה" בערוץ עשר.
מוטי שפי
אסטרולוגיה הודית

 

http://www.indianastro.co.il


Facebook - Moti Shefi


טל 0544590035

שתף

מוטי שפי

תחזית אסטרולוגית שבועית 14-20 לאפריל

14.04.13
מוטי שפי
אסטרולוגיה הודית
www.indianastro.co.il
https://www.facebook.com/vedastrology
0544590035

הדגש השבוע ברקיע הוא על מזל טלה. השמש, מאדים, נגה וזנב דרקון נמצאים שם ויוצרים השפעות מאד חזקות.
השמש נעלית במיקום זה ומסוגלת להביע את האיכויות החיוביות שלה במיקום זה היא תגביר בחודש הקרוב אומץ, יזמות, אמביציה, מחשבה חריפה, התעסקות בספורט ובתחרויות, פעילות אינטנסיבית והתנהגות סמכותית.
מאדים שולט במזל טלה ומרגיש שם טוב. הוא יוצר שם אנרגיה חזקה, גישה חלוצית, פעילות שקשורה לאש (פנימית וחיצונית), הנהגה, התגברות על מכשולים, רצון לבצע פעילות במהירות, התעסקות בספורט, ארגון מוצלח לטווח קצר של פרויקטים שונים, גישה עצמאית, נדיבות ופיזיולוגיה חזקה. מאדים והשמש חברים והצרוף בניהם מחזק מאד את האיכות של אש (פיטה) בפיזיולוגיה ובפעילות.
זנב דרקון שדומה בהתנהגות שלו למאדים יוצר בטלה יכולת להגיב במהירות לעניינים שונים, יכולת לבצע שינויים במהירות וגישה של לוחם רוחני.
נגה מרגישה קצת פחות טוב בטלה ועלולה ליצור שם בעיות בתחום הרומנטי, הנאה מרומנים אולם חוסר יכולת לשמור על קשר קבוע, פחד מהתחייבויות, אנרגיה מינית חזקה, נטייה להקסים אנשים על מנת להשתמש בהם, התעלמות מהגיון בשם התשוקה ובעיות במערכת הרבייה.
צרוף של ההשפעות השונות בטלה יוצר אנרגיה מאד אינטנסיבית, אימפולסיביות, התלהבות ובעיות במערכות יחסים ובקשרים מיניים.
ההשפעות הללו יתבטאו בצורה שונה אצל כל אדם בהתאם למיקום של מזל טלה במפת הלידה שלו. כשטלה נמצא לדוגמה בבית שבע הוא יחווה את ההשפעות הללו בנישואים ובשותפות עסקית ובבית ארבע השפעות אילו יתבטאו יותר בתפקוד המנטאלי, בשמחת החיים בקשר לאמא וכו.

הירח נמצא בחצי החודש שבו הוא מתמלא ומתחזק. בתקופה זאת ניתן לצפות לשיפור במצב הרגשי שלנו וכדאי לנצל זאת להתחלה של פעילות חשובה ולהעמקת מערכות יחסים.

יום ראשון- הירח נמצא במזל שור שבו הוא נעלה ונמצא שם יחד עם צדק. צרוף זה יוצר השפעות חיוביות שיכולות להתבטא בהרגשה של מלאות ואהבה, פופולאריות שמלווה בשקט פנימי, נדיבות, התקדמות, קרקוע, הרחבה של דברים, דמיון פורה, תמיכה באחרים, השפעה טובה על אנשים אחרים, זכייה בכבוד מאנשים אחרים, אסירות תודה, סובלנות וגישה קונסרבטיבית.
הירח נמצא היום בנקשטרה רוהיני. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות הבאה: התחלה של פעילות חדשה ושונה, פעילות חקלאית כמו זריעה ושתילה; מסחר ופעילות פיננסית; נישואים; ריפוי וטכניקות לשיפור עצמי; טיולים והמצאות בטבע; התחלת בניה; קשר רומנטי ויחסי מין; יצירת סדר בתחום החומרי של החיים; קניית בגדים, תכשיטים, מכוניות וכו.
רוהני אינה תומכת בפעילות שקשורה להרס של דברים, לאלימות ולמוות.

יום שני- הירח ממשיך ליצור גם היום השפעות חיוביות במזל שור ועובר לנקשטרה מריגשירה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: נסיעות, המצאות בטבע, ביקור באתרים תיירותיים; פעילות קלילה; יחסי מין, פעילות אמנותית, המצאות בחברה, שינוי מקום מגורים; תקשורת; פעילות רוחנית; פרסום ומכירות.
מריגשירה אינה תומכת בנישואים, פעילות קשה שדורשת נוקשות; עימותים או קבלת החלטות רציניות וחשובות.
בשעה 17.45 הירח עובר למזל תאומים ומקדם במיקום זה: מחשבה יצירתית, שנינות, חכמה, חברותיות, יכולת ארגון טובה; לימודים דרך כתיבה, קריאה והשתתפות בסמינרים, קסם אישי, חוש הומור, דיבור שוטף, חשיבה מהירה, סלידה מעימותים פיזיים.

יום שלישי- הירח ממשיך לשהות במזל תאומים ועובר לנקשטרה ארדרה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים:
פעילות שקשורה למקצוע, הרס דברים כמו בניינים ישנים, להיפטר מהרגלים וחפצים חסרי ערך; התאמתות עם נושאים ובעיות שאורבות לנו בפינה; מחקר ופעילות יצירתית.
ארדרה אינה תומכת בהתחלות חדשות ובפעילות שקשורה לאירועים חשובים כמו נישואים, נסיעות, הענקת וקבלת כבוד, טקסים דתיים וכו.

יום רביעי- הירח ממשיך לשהות במזל תאומים ונמצא שם היום בנקשטרה פורנאווסו
קבוצת כוכבים קבועה זאת מיוצגת על ידי אשפת חיצים וכפי שהחיצים מוכנים לשימוש כשהם מצויים באשפתם כך נקשטרה זאת מסמלת משאבים קיימים ואנרגיה פוטנציאלית. החיצים נחים באשפתם אולם "מוכנים" תמיד לנוע לעבר המטרה. בדומה לכך פורנאוואסו גורמת להצמדות לבית ויחד עם זאת הכנה לנסיעות. מצב זה עלול לגרום למצב סימולטני של העדפת נסיעות ואי רצון לשנות מקום מגורים. כפי שניתן לקחת חץ להשתמש בו ולאחר מכן להחזירו לאשפתו כך פורנווסו עשויה לציין חזרה, מחזור ורכישה מחדש של דברים שאבדו. החץ מסמל גם קרב ויכולת לחדור למטרות רחוקות.
חוק הטבע שקשור לפורנאוואסו הוא אדיטי, אנרגיה נשית המוזכרת בוודות וקשורה לאין סופיות ואי מוגבלות. אדיטי (ופורנאוואסו) מייצגת חופש אמיתי ושפע הנובע מאישיות נעימה היא יוצרת אפשרות לפעולה הגיונית, הסתגלות למצבים שונים והסתפקות במועט. אדיטי קשורה גם ליושר ולשאיפה לפעול בצורה אצילית. איכות זאת מחברת את הנקשטרה הזאת לפילוסופיה, דת, יוגה ואמצעים דומים שמיועדים להגביר את המודעות העצמית. הירח בפורנאווסו יכול ליצור שמחה, חברותיות, אדם שמרוצה בקלות, יכולת התבטאות גבוהה, שליטה עצמית, נטייה רוחנית, חיים פשוטים, בעיות בנישואים, יכולת כתיבה, מצבי רוח משתנים וחוסר החלטה.

יום חמישי- הירח עובר למזל סרטן שבו הוא שולט ומרגיש טוב. במיקום זה הירח מקבל היבט חיובי ממאדים והיבט בעייתי יותר משבתאי שעלול ליצור השפעה מעט כבדה על המערכת הרגשית שלנו.
צרוף זה יכול ליצור השפעות מעורבות ומאד תלויות במיקום של מזל סרטן במפת הלידה שלנו. במיקום חיובי השפעות הללו יכולות להתבטא ברגישות, קליטה עמוקה, אחריות רגשית, אדיבות, הבעת חיבה, דמיון טוב שמשמש לקידום עצמי, יעילות, יכולת טובה בתהליכים מדויקים כמו כתיבה מדעית או טכנית או בהסברים שקשורים לתוכניות שונות ולתהליכים עסקיים. במפות שבהן מזל סרטן ממוקם בבתים בעיתיים (6.8. ו12) נוצרות השפעות שליליות שיכולות להתבטא ברגישות והצמדות מוגזמת, התבטלות בפני אנשים אהובים, הרגשה שאנו מקריבים את עצמנו למען אחרים, צורך מוגזם להיות מוערך על ידי אחרים, חוסר שליטה עצמית, עליות וירידות מבחינה רגשית, הרגשה של מחסור באהבה, חרדות, רגישות בבטן ובעיות בעיכול.

הירח נמצא היום בנקשטרה פושיה קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בלימודים יכולת לשלוט במצב הרוח, התנהלות נכונה, עושר, עניין בפוליטיקה, האהבה מהסביבה, בעיות עם המשפחה שבה נולדנו וקשר חזק לאימא.
באסטרולוגיה ההודית לא מומלץ להתחתן בימים שבהם הירח נמצא בפושיה. נקשטרה זאת אינה תומכת גם בפעילות סוערת ושלילית.

יום שישי- הירח ממשיך לשהות במזל סרטן ועובר היום לנקשטרה אשלשה' קבוצת כוכבים קבועה זאת מיוצגת על ידי נחש מפותל. נחשים מייצגים רעל, כאב, נשיכה כואבת וארס, אולם קשורים גם לחכמה, ראיה פנימית, יכולת ריכוז, אנרגיה (בעיקר מינית) ועצמה ראשונית. אשלשה מייצגת גם התפתלויות, עינויים, הולכת שולל, רמאות, קשר מיני סודי, כאב צורב ותכונות אחרות שקשורות לנחשים. בצד החיובי אשלשה קשורה לחכמה וראיה פנימית עמוקה המחזקת הבנה כוללת של מצבים שונים. אולם הבנה זאת מעוררת לעתים קרובות התנתקות כואבת מאנשים קרובים ובעיות רציניות אחרות בחיים.
הירח באשלשה מקדם חושניות, פיתוי, הצלחה בפוליטיקה, עניין במיסטיקה, בדרן, יכולת אסטרולוגית, כשר אינטואיטיבי, יכולת בדיבור וכתיבה, אדם פואטי ומלומד, יכולת טוב בתחום המחקר והארגון, בעיות בנישואים מוקדמים, חוסר כנות ונטייה לא להיות אסירי תודה ולפעות בצורה שאינה מוסרית.
שימו לב לאנרגיה אינטנסיבית שעלולה להתבטא בתחומי חיים שונים ובמידה והנכם מרגישים סערות פנימיות נסו לנשום עמוק, למדוט, להירגע ולקחת את הדברים כמה שיותר בקלות
כשהירח נמצא באשלשה לא מומלץ להתחיל בפעילות עסקית או כל פעילות חשובה אחרת. כמו כן לא מומלץ להלוות או ללוות כסף כשהירח נמצא בקבוצת כוכבים זאת. נצלו את היום לרגיעה ולהורדת רמת הפעילות והמת..

יום שבת- הירח עובר היום למזל אריה שבו הוא מרגיש טוב ויוצר במיקום זה: חיוניות, הרגשת גאווה ביחס לעבודה, נדיבות, שאיפה להכרה מהסביבה, עזרה לאחרים, לקיחת פיקוד, זכייה במעמד גבוה, אחריות, דיבור בפני אנשים, אוהב דברים מעודנים וחפצי מותרות, גישה של לקיחת אחריות, רצון להימצא בטבע, ניתן לסמוך עליו וצורך לעבוד לבד. ונמצא שם בנקשטרה מאגה קבוצת כוכבים קבועה זאת מיוצגת על ידי אפריון או חדר מלכותי. חדר זה מייצג מקום של דיפלומטיה, טאקט וטקסים וקשור לאנשים אצילים. מאגה יכולה להיות קשורה גם לחוסר שקט שנובע מאמביציה אישית.
מגה מייצגת מתנות שאדם מקבל מבלי לצפות לתמורה. הירח במגה מקדם כבוד והערכה מאנשים מלומדים, הערכת מסורת קדומות, יכולת ליהנות מהחיים, נמרצות, נדיבות, חוזק גופני ומזג חם.
מאגה אינה תומכת בנושאים הבאים: פעילות יום יומית רגילה, תכנונים לעתיד, התעסקות בטכנולוגיות חדשות והלוואת כסף.
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©