כרטיס אישי

איה אור לב

מאיצה תהליכי ריפוי והתרחבות, דרך כלי ריפוי אנרגטיים שמאניים, שפת האור, ריפוי בקול, ריפוי DNA ועוד.
מורה לשפת האור.
מנחה סדנאות ומעגלי ריפוי.
אמנית ויוצרת
מפגשים אישיים מתקיימים בקליניקה במושב בצרה.

[email protected]

פייסבוק:
איה אור לב - ריפוי באור ואנרגיה

054-5258280

שתף

איה אור לב

מה המתנה?

19.05.13
בימים האחרונים אני בהודייה על כל המתנות בחיי, ובהודייה לעצמי על שאני מאפשרת להן להגיע, ולא מפריעה להן בדרך עם ציפיות, ועם צורך בשליטה, ועוד דברים שעוצרים את הזרימה.
עם כל מה שמגיע - אני שואלת: מה המתנה כאן? ואני מגלה שרק השאלה הפשוטה הזו - התמימה, מאפשרת למתנות שלא העליתי בדעתי להיפתח בפני.

כי המתנות הן מתוחכמות. לא כתוב על האריזה בגדול: אני מתנה! בדרך כלל הן באות באריזה מוסווית.לפעמים הן נראות כמו ההפך הגמור ממתנה. כמו הפרעה, קושי, שינוי מרגיז בתכניות, אכזבה, ועוד צורות שהן בוחרות ללבוש. ורק מי שסקרן מספיק לגלות מה המתנה שמסתתרת באריזה, זוכה לפתוח אותה ולגלות מה יש בפנים.

כל מה שצריך זה לשאול – להיות פתוחים לקבל.

זה יכול להיות מפגש שהגעתי אליו, ובמבט ראשון לא מצאה חן בעיני האווירה, וקצת התאכזבתי, אבל אז שמתי את זה בצד והבאתי את עצמי עם לב פתוח ובסוף הערב גיליתי כמה וכמה אנשים מיוחדים שהפכו לחברים, וקיבלתי עצה חכמה שבדיוק הייתי צריכה לשמוע מאשה שלא הייתי פוגשת בחיים, ועוד הפתעות. וזה יכול להיות כל דבר אחר שפוגש את הציפיות שלנו וברגע הראשון אנחנו חשים צרימה.

מה שחשוב הוא לא להאחז בתגובה הראשונית. לראות אותה, ולהגיד – אולי.. אבל... מה המתנה כאן? ואז תוך דקות יכול להתחולל שינוי בתחושה ובהווייה, רק כי לא מיהרנו להתקבע על התגובה הראשונית שלנו, והסכמנו להיות נוכחים ולחוות, ולרקוד עם מה שמגיע, גם אם הוא לא פשוט לנו. איכשהו, עם הלך הרוח הזה, הכל הופך למתנה אחת גדולה..
באהבה,

איה אור לב
 
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©