כרטיס אישי

Balanced View

תנועה גלובלית של הציבור הרחב המציעה הנחיות ומערכת תמיכה לגילוי יציבות מנטלית ורגשית מלאה, בהירות אינסופית, חיים חופשיים ממתח ואנרגיה אדירה להיות לתועלת. באמצעות הסתמכות על העוצמה והנינוחות של האינטליגנציה הפתוחה, האנושות כולה מתעלה מעבר לקיום אנוכי אל השקפה המתמקדת בטובת הכלל. אנו, בני האדם, נמצאים בראשיתו של העידן הבלתי נידלה של התועלת האדירה. תפקידנו בעידן זה הוא ליצור ידע ותועלת בלתי מוגבלים. לכל אחד מאיתנו יש את הכוח לתרום לשינוי אותו אנו רוצים לראות בחברה האנושית.
לאתר הבית

[email protected]

שתף

Balanced View

אינדיקציה לשלמות טבעית

06.10.09

 

"האינדיקציה המשמעותית והחשובה מכל לשלמות טבעית היא בחוויה הישירה שלכם, בדיוק כפי שהיא. אתם מודעים לחוויה שלכם הודות למודעות הרואה את החוויה המופיעה בתוכה באופן צלול. מאחר והכאן-ועכשיו הוא מודע, טהור ובהיר, ניתן לדמות אותו לשמיים. המצב הבסיסי של השלמות הטבעית הוא טהור ומודע מטבעו; כל מקום הוא בהיר. אז המשיכו הלאה, הישארו במצב שבו הכל פשוט כמו שהוא."

(תרגום מאנגלית)

 

_____________________________________________________

 

לפני שהכרתי במודעות שנוכחת בכל כמהות שלי ושל הכל, תמיד חשבתי שיש משהו לתקן בכאן-ועכשיו, תמיד משהו בזרם הטבעי והספונטאני של המחשבות, רגשות, תחושות, חוויות ואירועים שעברו עליי היו צריכים להיות אחרת, ולו במעט, בכדי שארגיש שהכל בסדר: "רק אם לא היה לי את הכאב הזה בגב... , רק אם יהיה לי קצת יותר זמן חופשי..., רק אם תהיה לי מערכת היחסים המושלמת עם... , רק אם לא אתעורר עם מחשבות ורגשות דיכאוניים בבוקר... – אז הכל יהיה בסדר, אז אוכל לחוש שלמות ונינוחות ברגע". לכן, אימצתי תרגולים ואסטרטגיות שונות בכדי לארגן, לכווננן, לשפר ולטהר את מי שלקחתי את עצמי להיות - אוסף המחשבות, התחושות והחוויות שלי. למזלי זה לא עבד בצורה מספקת, כך שנאלצתי לוותר על הטכניקות השונות, אך המשכתי לחפש אחר השלמות. ואכן מצאתי אותה. אני מוצאת אותה בכל רגע של הכרה במודעות,  בבהירות ובנינוחות שבתוכה הכל מופיע. רגע של הכרה שהטבע של כל מה שרוחש הוא כבר טהור, לא משנה איך אנו נוטים לתאר אותו, נותן לי ביטחון ובהירות ששעות של תרגולים לא סיפקו עבורי . אני מניחה להכל להיות כפי שהוא ומכירה במרחב הבסיסי, יציב ופתוח לרווחה בו הכל קורה. זה מביא איתו השקפה מאוזנת ומשחרר הרבה זמן, מקום ואנרגיה שהייתה מושקעת בלנסות ולשפר הכל, כך שאני יכולה פשוט לפעול לטובה וביעילות.

 

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©