כרטיס אישי

עדן פלד

עדן פלד מטפלת פסיכותרפיה הוליסטית, מרצה לצמחי מרפא ולפילוסופיה רוחנית "חוכמת הלב" של מרכז "תודעה".
[email protected]

אתר הבית שלי

0587496222

שתף

עדן פלד

טודו לה טיארה סאנטה

23.06.13

חוויה רוחנית עצמתית שחוויתי לאחרונה השאירה בי חותם עמוק של ידיעה. ידיעה של אחדות, עם מסר בהיר ופשוט ש"הכל אחד". 
ראיתי את מארג האור שעליו כולנו פרושים, מי מכיר בזה יותר ומי פחות, אך כולנו קשורים ונעים במארג אינסופי של חוטי אור, שנע בהרמוניה, מלטפים האחד את השני. התפיסה של רשת שלמה שמחברת בינינו, בין העצים, בעלי החיים, העננים ושלל התדרים שמתעופפים כאן בינינו, מממלאים חלל גדוש בכל טוב, הקלה עלי את החיים כאן. השקיטה בי את התזזית, את הפחד וחוסר האונים מהלא ידוע, מהידוע, וממה שביניהם.

בסוף השבוע האחרון עפתי בין צלילים מכל העולם, רוקדת את עצמי לדעת, ממלאת את כל גופי ומסביבו בחיים, שמחה ובאושר. ביליתי בפסטיבל SUNBEAT בפאר מעיין חרוד, גן עדן קסום של דשא, נחל עם מים קרירים וצלולים והר שמתנשא מעל ותוחם את הסאונד בהוד ובהדר.
היה נראה שהכל קורה שם, האנשים היפים, הפשטות והשמחה, היצירתיות והצבעים, המוסיקה על כל הגוונים שבה, והאהבה שמילאה שם את הרגעים.
הסתובבתי אוהבת אדם, פרח וכל טיפת מים... הסתובבתי עצמי, זוהרת, מאמינה... הסתובבתי יודעת, תופסת, מפנימה... ומרגישה הכל באומץ ובקבלה.

הדרך לחיות את מארג האור, האנרגיה הזה, הוא להסתובב חופשי ולאהוב, בלב פתוח, את החיים מסביב. 
השמש זוהרת,כולנו מהלכים תחתיה, ויודעים שיש יותר מאדמה ושמיים. השמש מספרת סיפור של אינסוף, מרמזת על גישה לעולמות רחוקים, מעבר לעצמנו, שבהם לא נוכל לגעת... אבל להיות בהם, במקסימום רגש לב, לראות אותם ולהרגיש. 

יושבים על הנחל באיזה רגע קסום. משכשכים רגליים, ומשפריצים מים קרים על הבשר החשוף. חיוך עובר, מדביק האחד את השני וצחוק גדול מתפשט בינינו... ברקע בבמה ליד, בין ענני טיפות המים מהטפטפות, מנגן הרכב רגאיי, במקצבים משולבים שמקפיצים את הנשמה. לא מזהה את השם, רק יודעת שמדובר באוריה צור והקסם שהוא תמיד מחולל כשהוא מנגן... הרגליים מובילות,והדשא מרכך את המגע עם האדמה החמה. "טודו לה טיארה סנטה, טודו לה טיארה דאנסה". שואלת בחור מגואטאמלה שרוקד לידי מהי המשמעות, והוא מספר לי שהאדמה קדושה, ואפילו כנראה שרוקדת. הוא מחייך כשהוא מבין איך זה נשמע בעברית, אבל שנינו יודעים שלמרות התרגום, מסתבר שזה קולע בול.
אני אוהבת שפות לטיניות, והניגון החי, שמעורר תשוקה וחיים מעיר בי את הלהבה, ואני שוב בין סיבוב לצעדי סלסה.
 
האדמה קדושה, וזה נכון כל כך... בראתי לי אדמה של אור, משכתי תחת רגליי שכבת אור שתפריד ביני ובין מה שלא שלי. האדמה ברוכה ופורייה, והחיים שלי מקבלים טוויסט חדש בכל רגע, ונהיים בכל חוויה מלאים יותר ויותר באהבה. 

מאז למדתי את הדרך לברוא אדמה של אור לפני ומתחתי, נתתי מהידיעה הזו והפצתי למטופלים והאנשים סביבי. מצאתי את עצמי בכל טיפול הילינג עושה זאת, ומאפשרת לכולם להמשיך וליצור לעצמם מציאות חדשה, דרך חדשה מלפניהם. והתמלאתי, בכל טיפול מחדש, רק מעצם הידיעה, ואף מהחיים על פני האדמה עצמה.
ראיתי שזה המרפא לבעיות הנפשיות שמתפשטות בינינו, משחיתות עולמות, מדכאונות ועד חרדות, מהליכה בצל הספק לבטלה בצל אשלייתי...
מצאתי אף תמצית פרחי באך שהרגשתי שהיא התמצית המתאימה, מלאה בתדר של איסוף, מעבר לשלב חדש ותחימה של העצמי, ביצת האור שלנו והלב תחת מעטה אחד. אותה תמצית שתמיד ראיתי בה מחזקת בעונות מעבר, נותנת גמישות ומאםשרת זרימה, תומכת בחצייה של הגשר בין שתי גדות שאנחנו מתמהמהים ביניהם, ונותנת ליצור עולם אחד, משותף ואחיד, כשכל הרבדים שבנו זזו יחד ולא השאירו אף פינה לא סגורה מאחור.

בהרמוניה, במארג של אור אחד, אנחנו נעים מרגע לרגע, מעלם לעולם, ובתוך עולם שלם אחד.
  

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
24/06/13 13:53
19/07/13 12:52
15/11/13 00:22
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©