כרטיס אישי

מוטי שפי

מלמד מדיטציה טרנסנדנטאלית משנת 1980. בוגר החוג לפילוסופיה כללית ויהודית באוניברסיטת ת''א ובעל תואר מוסמך לפילוסופיה וודית מהאוניברסיטה הוודית של מהרישי בהולנד. בשנים 1983-2003 השתתף בקבוצה בין - לאומית של מורים למדיטציה, ובמסגרת זאת לימד מדיטציה והרצה בהודו, ארה''ב, אירופה ודרום מזרח אסיה.חי מספר שנים בהודו, למד זמרה וודית מסורתית ומאז 1986 מתמחה באסטרולוגיה הודית עתיקה. לימד אסטרולוגיה ופילוסופיה הודית במכללת רידמן, סמינר הקיבוצים ובתי ספר שונים ליוגה בת'א. כתב קבוע באתר של מעריב והשתתף בעשרות תכניות "זמן מיסטיקה" בערוץ עשר.
מוטי שפי
אסטרולוגיה הודית

 

http://www.indianastro.co.il


Facebook - Moti Shefi


טל 0544590035

שתף

מוטי שפי

תחזית אסטרולוגית30 ליוני-6ליולי

30.06.13
מוטי שפי
אסטרולוגיה הודית
www.indianastro.co.il
https://www.facebook.com/vedastrology
https://www.facebook.com/groups/astroyoga/?fref=ts
0544590035 טל


מזל תאומים ממשיך לככב ברקיע ולכדי להבין את ההשפעות שהוא יוצר בימים אלו ממליץ לכולם לבדוק את המיקום של מזל זה במפת הלידה שלכם (ע'פ השיטה ההודית כמובן) . בתחילת השבוע אנו מוצאים בתאומים את השמש, כוכב חמה שנמצא שם ברטרו (תנועה אחורית) ואת צדק שנשרף שם עקב קירבה יתרה לשמש. צירופים אלו יוצרים במזל תאומים נטייה לחוסר החלטה, השתנות, דגש רב מידי על פעילות אינטלקטואלית, דו פרצופיות, קונפליקטים או דילמות, חוסר מנוחה ועצבנות, נטייה לפלרטוטים, ניהול כושל, נטייה לא לסיים דברים, בריחה מאחריות. ההשפעות האלו תתבטאנה בהתאם למיקום של תאומים במפת הלידה שלנו. כשמזל זה ממוקם בבית טוב ומקבל השפעות חיוביות מפלנטות אחרות ההשפעות השליליות תופחתנה ונוכל לצפות בהשפעות חיוביות כמו : חשיבה מהירה, יכולת ספרותית, כשר המצאה, יכולת להביע את עצמנו בצורה ברורה ולהגן על דעותינו, כשר דיבור וכתיבה.
ביום רביעי בלילה מאדים עובר גם הוא למזל תאומים ומחזק עוד יותר את ההשפעות האינטנסיביות שנוצרו שם בתקופה האחרונה. הצמידות של מאדים לשמש מחזקת את יסוד האש בפיזיולוגיה שלנו ולמי שאכן מרגיש כך מומלץ להקפיד על תזונה ושגרת יום שמיועדים לאזן את הפיטה (יסוד האש) בגוף.

הירח נמצא במחצית החודש שבו הוא הולך ומתמעט ולכן מומלץ בימים אלו לא להתחיל פעילות חשובה, להקפיד על מנוחה מספיקה ועל תזונה בריאה.

יום ראשון- הירח שוהה היום במזל דגים ויוצר שם יכולת להרגיש ולקלוט דברים בצורה עמוקה, אינטואיציה, רוחניות, גישה הומניטארית, אמפטיה,יכולת להיות חבר טוב לאחרים, צורך חזק להאמין ברעיונות או באנשים, הגינות, יכולת להביע רגשות, הבעת אהבה, גישה אידיאליסטית ורומנטית.
הירח נמצא היום בנקשטרה רווטי קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בהתחלה של פעולה חיובית, פעילות עסקית ופיננסית, כל דבר שקשור להחלפת סחורות, נישואים, מגע מיני, טקסים דתיים, נסיעות, ענידה ראשונית של אבני חן, קנית כלי רכב, בתים וחפצי ערך אחרים, פעילות יצירתית כמו מוזיקה, דראמה וכו, פעילות שמביעה רכות, אדיבות ועזרה לאחרים; לימודים (בעיקר שקשורים לנושאים רוחניים), טיפול וריפוי מחלות, מנוחה ורגיעה, פעילות שמתאימה לשעות הפנאי כמו גינון, סיום של פעילויות שונות.
רווטי אינה תומכת בנושאים הבאים: התחלה של פעילות חדשה; התגברות על קשיים, מכשולים, עוינות ופורענות; פעילות שקשורה לניתוחים.פעילות מאומצת כמו טיפוס הרים, החלטות פזיזות, פזיזות ופעילות שדורשת אומץ.


יום שני- הירח נע בשעה 13.30 למזל טלה ונמצא שם בצמידות לזנב דרקון. במקום זה הוא מקבל היבט משבתאי וראש דרקון. צרוף זה יוצר התלהבות שנתקלת בעיכובים, כעסים, אימפולסיביות, אגרסיביות, חוסר שקט, רצון לנסוע, שינויים בתחום העבודה או עיסוק בפעילות מקורית ועצמאית, בעיות שקשורות ליחסים עם נשים. ההשפעות הבעייתיות בטלה ימשיכו עד יום חמישי ולכן מומלץ בימים אלו לנשום עמוק, לנוח מספיק,לאכול אבטיחים ומאכלים מקררים אחרים ובכלל לנסות לקחת את הדברים בקלות.

הירח נמצא היום בנקשטרה אשוויני 'קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: התחלה של דברים חדשים בעיקר כאלו שקשורים ללימודים, חפירת יסודות לבית, לקיחת תרופות, ריפוי, תרגול גופני וחידוש נעורים, שיפור המראה החיצוני, שיפור עצמי בתחומים שונים, פעילות שדורשת חשיבה ופעולה מהירה, רכיבה על סוסים, קניה ומכירה, נסיעות, תיקון מכוניות או מכונות שונות; לבישת בגדים ותכשיטים חדשים; לימוד אסטרולוגיה ונושאים רוחניים אחרים; פעילות חוקתית.
אשוויני אינה תומכת בנושאים הבאים: נישואים, סיום של דברים, פעילות שדורשת סבלנות והתמדה, יחסי מין, פעילת שיוצרת עומס על המערכת הרגשית; שתית אלכוהול וצריכת סמים; סיום של פעילויות שונות.

יום שלישי- הירח ממשיך לשהות במזל טלה ובנקשטרה מרגישירה ואחהצ הוא עובר לנקשטרה בראהני קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: פעילות שדורשת ביטוי יצירתי, אכזריות, הרס של דברים ישנים, תחרות; שרות, יחסי מין, הולדה, חקלאות, התחלה וסיום של דברים, פעילות שדורשת שימוש באש, התעסקות בפעילות שנדחתה או הוזנחה, פעילות שדורשת ספונטאניות, פעילות רוחנית שדורשת משמעת עצמית, צום ופעילות שמגבירה את הטוהר הפנימי, התעסקות עם ילדים.
בראהני אינה תומכת בנושאים הבאים: נסיעות (היא קשורה לפקקי תנועה ותאונות), פעילות איטית ועדינה שדורשת רגיעה ושלווה פנימית; חניכה אנרגטית, התחלה של דברים חדשים.

יום רביעי- הירח ממשיך לשהות במזל טלה וממשיך לשהות בנקשטרה בראהני

יום חמישי- הירח עובר לפנות בוקר למזל שור שבו הוא נעלה ונמצא שם עם מאדים. צרוף כוכבים זה יוצר רגשות חזקים שיכולים להוביל לפעילות וליזמות שמביעים אומץ, דמיון ורגשות חזקים, השפעות חזקות מהסביבה, רגישות להשפעות חיצוניות; יכולת טובה לשחק, לחקות אנשים אחרים, לבטא מחשבות ורגשות, ולעסוק במוזיקה, ציור או שירה.

בשעה 23.00 מאדים עובר משור למזל תאומים ומצטרף שם לצדק, שמש וכוכב חמה. נסו להיות מודעים בימים הבאים למצב הרוח שלכם ובמידה והנכם מרגשים הגברה של חום וחוסר שקט נסו להפחית את "הפיטה" (יסוד האש) ולקחת את הדברים כמה שיותר בקלות.

הירח נמצא בנקשטרה קריטיקה קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת ברוב סוגי הפעילות ובמיוחד בנושאים הבאים: ויתור על הרגלים ישנים; שינויים מהירים וסיומות פתאומית;פעילות שדורשת יזמה, אומץ, יכולת ביצוע והנהגה; קבלת החלטות חשובות, פעילות צבאית; וויכוחים; עמידה על עקרונות אישיים; בישול; תפירה ורקמה; לחתוך דברים, פעילות שדורשת שימוש באש או חום; התחלה של פעילות חינוכית; התחלת השקעות או יזמות חדשות; פעילות שדורשת יכולת הבחנה וכנות.
קריטיקה אינה תומכת בפעילות דיפלומטית, מנוחה או רגיעה, פעילות שקשורה למים ולהתראות חברתית.

יום שישי- הירח ממשיך לשהות בשור ועובר היום לנקשטרה רוהיני קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות הבאה: התחלה של פעילות שונה, פעילות חקלאית כמו זריעה ושתילה; מסחר ופעילות פיננסית שונה; נישואים; ריפוי וטכניקות לשיפור עצמי; טיולים והמצאות בטבע; התחלת בניה; קשר רומנטי ויחסי מין; יצירת סדר בתחום החומרי של החיים; קניית בגדים, תכשיטים, מכוניות וכו.
רוהיני אינה תומכת בפעילות שקשורה להרס של דברים ולאלימות ומוות.

יום שבת- הירח עובר ב13.30 למזל תאומים ונמצא שם יחד עם כוכב חמה, שמש, מאדים ונגה חמשת הכוכבים במזל תאומים יוצרים שם השפעות אינטנסיביות שמאד תלויות במיקום של תאומים במפת הלידה שלנו ובהשפעות שהוא מקבל מפלנטות אחרות. במיקום חיובי צרוף כוכבים זה יכול ליצור יצירתיות, שנינות, חכמה, חברותיות, כשר ארגון; לימודים דרך כתיבה, קריאה והשתתפות בסמינרים, חוש הומר, דיבור שוטף, חשיבה מהירה שעלולה לגרום לאחרים להתייחס אליהם כשטחיים אולם למעשה הם מביעים אינטליגנציה גבוהה. כשמזל תאומים ממוקם במקום בעייתי במפה צרוף כוכבים זה עלול ליצור גישה סקפטית, ניסיון לבצע דברים רבים מידי, בלבול מנטאלי, חוסר וודאות, חשיבה על אפשרויות רבות מבלי לנקוט בפעול, נטייה לפלרטט, דיבור אינטנסיבי, גירוי רגשי מוגזם, חוסר מנוחה, רגישות בראות, צוואר, ידיים או רגליים.

הירח נמצא היום בנקשטרה מרגישירה קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: נסיעות, המצאות בטבע, ביקור באתרים תיירותיים; פעילות קלילה; יחסי מין, פעילות אמנותית, המצאות בחברה, שינוי מקום מגורים; תקשורת; פעילות רוחנית; פרסום ומכירות.
מריגשירה אינה תומכת בנישואים, פעילות קשה שדורשת נוקשות; עימותים או קבלת החלטות רציניות וחשובות.
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©