כרטיס אישי

מוטי שפי

מלמד מדיטציה טרנסנדנטאלית משנת 1980. בוגר החוג לפילוסופיה כללית ויהודית באוניברסיטת ת''א ובעל תואר מוסמך לפילוסופיה וודית מהאוניברסיטה הוודית של מהרישי בהולנד. בשנים 1983-2003 השתתף בקבוצה בין - לאומית של מורים למדיטציה, ובמסגרת זאת לימד מדיטציה והרצה בהודו, ארה''ב, אירופה ודרום מזרח אסיה.חי מספר שנים בהודו, למד זמרה וודית מסורתית ומאז 1986 מתמחה באסטרולוגיה הודית עתיקה. לימד אסטרולוגיה ופילוסופיה הודית במכללת רידמן, סמינר הקיבוצים ובתי ספר שונים ליוגה בת'א. כתב קבוע באתר של מעריב והשתתף בעשרות תכניות "זמן מיסטיקה" בערוץ עשר.
מוטי שפי
אסטרולוגיה הודית

 

http://www.indianastro.co.il


Facebook - Moti Shefi


טל 0544590035

שתף

מוטי שפי

תחזית אסטרולוגית שבועית 21-27 ליוני

21.07.13

מוטי שפי
אסטרולגיה הודית
www.indianastro.co.il
https://www.facebook.com/vedastrology
0544590035  


השמש ממשיכה לשהות השבוע במזל סרטן וככל שהיא מתקדמת למרכז המזל היא הולכת ומתחזקת. במיקום זה היא יוצרת אנרגיה נשית חזקה, רגישות, זיכרון טוב, נסיעות, אינטואיציה חזקה, עניין באסטרולוגיה, התמקדות בענייני משפחה, יכולת להרוויח, העדפה של חיים קלים וקבלת תמיכה מאחרים.
נגה ממשיכה להתקדם במזל אריה ויוצרת שם רגשות חזקים, יכולת להרוויח מדברים שקשורים לאמנות, משחק, עידון, אהבה של חפצי מותרות והנאות, כנו, אהבה ליופי ואנשים צעירים, כשר שכנוע, תשוקות יכולות לגרום למריבות, נטייה להתאהב יותר מידי במהירות, רגישות בגב ובאברי המין.

העומס שנוצר במזל תאומים מופחת מעט אולם מאדים, צדק וכוכב חמה ממשיכים ליצור שם השפעות חזקות שיתבטאו בהתאם למיקום של מזל זה במפת הלידה שלנו.

הירח- בתחילת השבוע הירח חזק מאד וביום שני הוא מלא ומסוגל להביע בצורה מלאה את האיכויות החיוביות שלו. ביום שלישי הירח מתחיל את מחצית החודש שבו הוא הולך ומתמעט (ולכן נחלש). מומלץ בתקופה זאת של החודש לנוח יותר ולא להתחיל בפעילות חשובה.

יום ראשון- הירח כמעט מלא היום. הוא ממשיך לשהות במזל קשת ומקבל שם היבט מצדק, כוכב חמה מאדים ושבתאי. צרוף הכוכבים במזל קשת יוצר: גישה חיובית, אומץ, אנרגיה, יכולת לקחת עמדה ברורה ולהגן על מערכת האמונות שלנו, התמקדות במילוי שאיפות ותשוקות, רצון להיות עצמאיים, יכולת לייעץ לאחרים, הנאה מטיולים ולמידה של דברים חדשים, עניין בפילוסופיה ונושאים רוחניים.

הירח נמצא היום בנקשטרה פורווהשאדה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות שדורשת אומץ, התמודדות עם אויבים ואנשים שמתנגדים לנו מתוך גישה של השלמה והתפייסות, יישוב חובות, מביאים השראה ומניעים אנשים אחרים לפעולה, חידוש וחיזוק האנרגיות שלנו, הצבת מטרות ופעילות שקשורה להגשמת שאיפות ברמה המנטאלית והרוחנית, הרפתקאות שקשורות לשהות בטבע, ספורט, שייט, פעילות שקשורה למיים, אומץ, להתרברב, פעילות אמנותית, פעילות בתחום החקלאות, הישגים בתחום הרוחני והמיסטי, נישואים, יחסי מין סוערים.
פורווהשאדה אינה תומכת בנסיעות, בפעילות שדורשת טאקט ודיפלומטיה ובסיום של דברים מלבד כאלו שהסיום שלהם מבטיח עתיד טוב יותר.

יום שני- הירח עובר בשעה 11.45 למזל גדי ומקבל שם היבט חיובי מהשמש וממאדים. הירח מלא היום ויכול כך לבטא יותר את האיכויות החיוביות שלו. צרופים אילו יוצרים יכולת לבצע חובות בצורה יעילה, גישה מעשית ומתודית, התמקדות בצורך בביטחון, גישה אורתודוכסית, מיומנות עסקית ויכולת ניהול, משיכה לדברים, אנשים ומוסדות וותיקים, רצון להימצא בחוץ במקומות קרירים ובאזורים הרריים.

הירח נמצא היום בנקשטרה אוטרשאדה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: תכנון של התחלות חדשות, תכניות ראשונות לפעילות שונה, הנחת יסודות, פעילות רוחנית ודתית, יצירת סדר בעניינים האישיים, פעילות שדורשת הבחנה גבוהה ושפיטה נכונה, עניינים עסקיים, חתימה על הסכמים, קידום, התנהגות סמכותית, יזמה או השקעה אמנותית, נישואים, יחסי מין, כניסה למקום מגורים חדש, התמודדות עם נושאים שקשורים לסמכות, פוליטיקה, ציבור או עניינים חוקיים, נקשטרה זאת היא אחת הטובות ביותר להתחלה של פעילות כלשהי.
אוטראשאדה אינה תומכת ב נסיעות, סיום של דברים, פעילות פזיזה, גסה ולא מוסרית.

יום שלישי- הירח ממשיך לשהות במזל גדי. למרות שהוא מתחיל היום את מחצית החודש שבו הוא הולך ומתמעט הוא עדיין חזק באופן יחסי וממשיך ליצור השפעות חיוביות במזל גדי

הירח נמצא היום בנקשטרה שארוונה קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות שקשורה לנושאים רוחניים או דתיים, התחלות חדשות, כניסה לבית חדש, קניית נכסים, פעילות רפואית, סוגים שונים של אמצעים למניעת בעיות וסכנות, קבלת עצות, אינטראקציה חברתית, פעילות ציבורית, לימודים, לימוד שפות ותרבויות קלאסיות, קריאה וכתיבה, מוזיקה, פילוסופיה, מדיטציה, יחסי מין, יצירת הרמוניה בן אנשים, ארגון, הכנה ולקיחה של עשבי מרפא, פוליטיקה, קנית בגדים חדשים ומכשירים לבית ולעסק, נתינה וקבלה של עצות, שיחות טלפון חשובות, נסיעות, פעילות הומניטארית.
שארוונה אינה תומכת בפעילות אגרסיבית, פעילות שבה לוקחים סיכון ושהתוצאות אינן בטוחות כמו הגשת תביעה משפטית, פעילות יצירתית שקשורה לעבודת כפיים, הלוואת כסף, נתינת הבטחות ושבועות, סיום של דברים או הריסה של מבנים ישנים וטקסי נישואים.

יום רביעי: הירח עובר בצהרים למזל דלי ומקבל שם היבט מצדק ומנגה. השפעות אלו מקדמות יצירתיות, שאיפה להגשים חלומות, כשר המצאה, אינטואיציה, גישה מדעים, אהבה לפילוסופיה, עניין באסטרולוגיה ובשיטות שצופות את העתיד, חשיבה על פרטים קטנים, רצון להגשים סטנדרטים ורעיונות נשגבים, פרספקטיבה פוליטית או אנושית, , עניין במיסטיקה, צניעות, רצון להימצא לבד ושמירה על המערכת הרגשית.
הירח נמצא היום בנקשטרה דנישטה . קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות יצירתית ובייחוד במוזיקה וריקוד, פעילות קבוצתית מכל הסוגים, קונצרטים, ארועי פתיחה, רכישה של נדלן ונכסים אחרים, נסיעות קצרות וארוכות, פעילות שקשורות לאנרגיה אגרסיבית, הלוואת והעברת כספים, מדיטציה ויוגה, גננות, קניה של בגדים חדשים ותכשיטים, הצלחה בטיפול במחלות, התחלת לימודים ופעילות שקשורה למקצוע וקשורה להערכה ציבורית.
דנישטה אינה תומכת ביחסי מין, נישואים, וויתור על הרגלים ישנים, שותפות חדשה, פעילות שמתבצעת בבית כמו ניקיון וכו, אינטראקציה עם אנשים שדורשת טאקט, חוכמה ועידון.


יום חמישי- הירח ממשיך לשהות במזל דלי ועובר לנקשטרה סאטהבישק. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: חתימה על הסכמים שקשורים לעסקים, הסכמים, וקנית אדמה ובתים; פעילות חינוכית, לימודים, נסיעות (במיוחד דרך הים ). רכיבה על אפנים ואופנועים, רכישת כלי רכב חדש, בילויים, מדיטציה ויוגה, יחסי מין, לימוד של אסטרולוגיה, רפואה, שיטות ריפוי אלטרנטיביות, אירועים תקשורתיים, פעילות טכנולוגית, הליכה לים.
פעילות שאינה מומלצת בנקשטרה זאת קשורה באופן כללי להתחלה של דברים חדשים. טיפולי פוריות, משפטים, וויכוחים, פעילות שלילית, המצאות בחברה (מלבד ארועים שקשורים לעבודה), עניינים כספיים, רכישת בגדים ותכשיטים חדשים ופעילות שקשורה לבית.

יום שישי- הירח עובר בשעה 14.30 למזל דגים ויוצר שם יכולת להרגיש ולקלוט דברים בצורה עמוקה, אינטואיציה, רוחניות, חברים טובים, צורך חזק להאמין בדברים או באנשים, הגינות, הבעת רגשות, אנשים אידיאליסטים וגישה רומנטית. נצלו את סוף השבוע לשיחות פתוחות ובילוי עם אנשים אהובים.
הירח נמצא היום בנקשטרה פורווהבאדראפדה, קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות מסוכנת ולא בטוחה, פעילות שקשורה לידע מכני וטכנולוגי, פעילות שקשורה למים כמו שיט וכו.
פורווהבאדראפדה אינה תומכת בהתחלה של פעילות חדשה מכל סוג שהוא, נסיעות, יחסי מין, נישואים, נושאים שקשורים לקשר עם משרדי ממשלה ואנשים בעמדת אוטוריטה גבוהה, רוב הפעילות שמתחילה בנקשטרה זאת עשויה ליצור כאב, חרדה, חרטה, עצב או קשיים רציניים.


יום שבת- הירח ממשיך לשהות במזל דגים ועובר לנקשטרה אוטרהבאדרפאדה.
קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות שקטה ורגועה, מחקר, מדיטציה, התפתחות רוחנית, הבטחות, הצהרות והתחייבויות שכוללת גם נישואים;
התחלה של עבודות בנייה של בתים משרדים וכו, עניינים כספיים, התחלה של פעילות שדורשת תמיכה של אנשים אחרים, יזמות אמנותיות, טיפול במחלות, יחסי מין, כניסה לבית חדש, מתן שמות לילדים, ארגונים, שתילה וגינון.
היא אינה תומכת בנסיעות, משפטים, התעסקות עם אויבים, פעילות שדורשת פעולה מהירה, הימורים וספקולציות כספיות, הלוואה כספים, תנועה גופנית ומאמץ מוגזם.

  
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©