כרטיס אישי

מוטי שפי

מלמד מדיטציה טרנסנדנטאלית משנת 1980. בוגר החוג לפילוסופיה כללית ויהודית באוניברסיטת ת''א ובעל תואר מוסמך לפילוסופיה וודית מהאוניברסיטה הוודית של מהרישי בהולנד. בשנים 1983-2003 השתתף בקבוצה בין - לאומית של מורים למדיטציה, ובמסגרת זאת לימד מדיטציה והרצה בהודו, ארה''ב, אירופה ודרום מזרח אסיה.חי מספר שנים בהודו, למד זמרה וודית מסורתית ומאז 1986 מתמחה באסטרולוגיה הודית עתיקה. לימד אסטרולוגיה ופילוסופיה הודית במכללת רידמן, סמינר הקיבוצים ובתי ספר שונים ליוגה בת'א. כתב קבוע באתר של מעריב והשתתף בעשרות תכניות "זמן מיסטיקה" בערוץ עשר.
מוטי שפי
אסטרולוגיה הודית

 

http://www.indianastro.co.il


Facebook - Moti Shefi


טל 0544590035

שתף

מוטי שפי

תחזית אסטרולוגית 18-24 לאוגוסט

18.08.13
מוטי שפי
אסטרולגיה הודית
www.indianastro.co.il
https://www.facebook.com/vedastrology
0544590035   

עפ האסטרולגיה ההודית האירוע האסטרולוגי החשוב של השבוע מתקיים ביום שני לפנות בוקר מאדים עובר ממזל תאומים למזל סרטן שבו הוא נופל ונמצא שם בצמידות לכוכב חמה שממשיך לשהות שם עד יום רביעי. במיקום זה מאדים מקבל היבט בעייתי משבתאי שממשיך לשהות במזל מאזניים. עד יום רביעי הצמידות של מאדים לכוכב חמה ושבתאי עלולה ליצור חום ברמה המנטאלית, החלטות פזיזות, כעסים, גישה אגרסיבית ותחרותית, אגו חזק ורצון להשיג את המטרה שמלווה לעיתים בגישה אכזרית.
גם לאחר שכוכב חמה עובר ביום רביעי למזל אריה ניתן לצפות בחודש הקרוב להשפעות בעייתיות שנובעות מהצמידות של מאדים לשבתאי. השפעות אלו יכולות להתבטא ברגשות סוערים, פעילות לא מאוזנת, התחלה והפסקה של דברים בזמן לא נכון, החלטות שגויות, אגו חזק, גישה אגרסיבית, חיכוך עם אימא, אדם שלא ניתן לסמוך עליו, חוסר עניין בנושאים משפחתיים, התעלמות מקשרי ידידות, רווחים לא מספקים, שינויים בדעות, בעיות בשינים, רגישות בעניים, במערכת העיכול ובדם; הפלות, ותאונות שקשורות לאש, חשמל ומכוניות.

ביום רביעי כוכב חמה עובר למזל אריה ונמצא שם בצמידות לשמש. צרוף זה יכול ליצור פיקחות, נטייה לנתח ולהבין דברים, חשיבה עסקית טובה ויכולת להתמקד ולהישאר במסגרת של תקציב נתון.
צירופי הכוכבים בשבועות הבאים לא פשוטים ולכן מומלץ לנוח יותר, לתרגל מדיטציה ולנסות כמה שיותר להירגע ולקחת את הדברים בקלות.


יום ראשון- הירח נמצא במזל קשת ומקבל במיקום זה היבט מצדק ומאדים. צרוף כוכבים זה יוצר גישה חיובית, אסירות תודה, אומץ, אנרגיה, אדיבות, עמידה על אמונות, החלטיות, פעילות שמעניקה תועלת לאנשים אחרים, התמקדות במילוי שאיפות, רצון לעצמאות, יכולת לייעץ לאחרים, הנאה מטיולים ולמידה של דברים חדשים. עניין בפילוסופיה ורעיונות עמוקים. נצלו את האנרגיה החיוביות שנוצרת בימים הבאים לחדש ולרענן את המערכת הרגשית והאנרגטית שלכם .

בשעה 21.30 הירח עובר למזל גדי. ומקבל שם היבט ממאדים ומכוכב חמה. צרוף כוכבים זה יוצר נטייה להיות תלויים באנשים אחרים, חברים מסורים, ביצוע מושלם של חובות, גישה מעשית ומתודית, התמקדות בביטחון, נטייה להיות אורתודוכסי; מחבב אנשים, מוסדות ודברים עתיקים; מיומנות עסקית וניהולית, רצון לשהות מחוץ לבית במקומות הרריים, רגשות חזקים וטעונים שמובלים לפעילות שמביעה יוזמה ואומץ.

הירח נמצא היום בנקשטרה פורווהשאדה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות שדורשת אומץ, התמודדות עם אויבים ואנשים שמתנגדים לנו מתוך גישה של השלמה והתפייסות, יישוב חובות, מביאים השראה ומניעים אנשים אחרים לפעולה, חידוש וחיזוק האנרגיות שלנו, הצבת מטרות ופעילות שקשורה להגשמת שאיפות ברמה המנטאלית והרוחנית, הרפתקאות שקשורות לשהות בטבע, ספורט, שייט, פעילות שקשורה למיים, אומץ, להתרברב, פעילות אמנותית, פעילות בתחום החקלאות, הישגים בתחום הרוחני והמיסטי, נישואים, יחסי מין סוערים.
פורווהשאדה אינה תומכת בנסיעות, בפעילות שדורשת טאקט ודיפלומטיה ובסיום של דברים מלבד כאלו שהסיום שלהם מבטיח עתיד טוב יותר.יום שני- הירח ממשיך לשהות במזל גדי ועובר לנקשטרה אוטרשאדה: תכנון של התחלות חדשות, תכניות ראשונות לפעילות שונה, הנחת יסודות, פעילות רוחנית ודתית, יצירת סדר בעניינים האישיים, פעילות שדורשת הבחנה גבוהה ושפיטה נכונה, עניינים עסקיים, חתימה על הסכמים, קידום, התנהגות סמכותית, יזמה או השקעה אמנותית, נישואים, יחסי מין, כניסה למקום מגורים חדש, התמודדות עם נושאים שקשורים לסמכות, פוליטיקה, ציבור או עניינים חוקיים, נקשטרה זאת היא אחת הטובות ביותר להתחלה של פעילות כלשהי.
אוטראשאדה אינה תומכת ב נסיעות, סיום של דברים, פעילות פזיזה, גסה ולא מוסרית.


יום שלישי- הירח מלא היום וממשיך לשהות במזל גדי. מיקום זה מחזק את ההשפעות החיוביות של הירח. האנרגיה החזקה שנוצרת בימים של ירח מלא עלולה ליצור רגשות חזקים ואינטנסיביים ולכן מומלץ בימים אלו לקחת את הדברים בקלות ולבלות בנעימות בחברת אנשים אהובים. בשעה 23.10הירח עובר למזל דלי ומקבל שם היבטים חיוביים ממאדים, מהשמש ומצדק. צרוף כוכבים זה יוצר יצירתיות גבוהה, שאיפה למלא חלומות, כשר המצאה, אינטואיציה חזקה, גישה מדעית; עניין בפילוסופיה, אסטרולוגיה ושיטות אחרות לחיזוי, חשיבה על פרטים קטנים, שאיפה למצוינות בתחומים שונים, מיסטיקה ועמידה על המשמר מבחינה רגישית.

הירח נמצא היום בנקשטרה דנישטה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות יצירתית ובייחוד במוזיקה וריקוד, פעילות קבוצתית מכל הסוגים, קונצרטים, ארועי פתיחה, רכישה של נדלן ונכסים אחרים, נסיעות קצרות וארוכות, פעילות שקשורות לאנרגיה אגרסיבית, הלוואת והעברת כספים, מדיטציה ויוגה, גננות, קניה של בגדים חדשים ותכשיטים, הצלחה בטיפול במחלות, התחלת לימודים ופעילות שקשורה למקצוע וקשורה להערכה ציבורית.
דנישטה אינה תומכת ביחסי מין, נישואים, וויתור על הרגלים ישנים, שותפות חדשה, פעילות שמתבצעת בבית כמו ניקיון וכו, אינטראקציה עם אנשים שדורשת טאקט, חוכמה ועידון.

יום רביעי- הירח ממשיך לשהות במזל דלי מתחיל את מחצית החודש שבו הוא הולך ומתמעט (ונחלש) אולם הוא עדיין די מלא וכך הוא עדיין ממשיך ליצור השפעות חיוביות.

הירח עובר היום לנקשטרה סאטהבישק. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: חתימה על הסכמים שקשורים לעסקים, הסכמים, וקנית אדמה ובתים; פעילות חינוכית, לימודים, נסיעות (במיוחד דרך הים ). רכיבה על אופנים ואופנועים, רכישת כלי רכב חדש, בילויים, מדיטציה ויוגה, יחסי מין, לימוד של אסטרולוגיה, רפואה, שיטות ריפוי אלטרנטיביות, אירועים תקשורתיים, פעילות טכנולוגית, הליכה לים.
פעילות שאינה מומלצת בנקשטרה זאת קשורה באופן כללי להתחלה של דברים חדשים. טיפולי פוריות, משפטים, וויכוחים, פעילות שלילית, המצאות בחברה (מלבד אירועים שקשורים לעבודה), עניינים כספיים, רכישת בגדים ותכשיטים חדשים ופעילות שקשורה לבית


יום חמישי- הירח ממשיך לשהות במזל דלי ועובר לנקשטרה פורווהבאדראפדה, קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות מסוכנת ולא בטוחה, פעילות שקשורה לידע מכני וטכנולוגי, פעילות שקשורה למים כמו שיט וכו.
פורווהבאדראפדה אינה תומכת בהתחלה של פעילות חדשה מכל סוג שהוא, נסיעות, יחסי מין, נישואים, נושאים שקשורים לקשר עם משרדי ממשלה ואנשים בעמדת אוטוריטה גבוהה, רוב הפעילות שמתחילה בנקשטרה זאת עשויה ליצור כאב, חרדה, חרטה, עצב או קשיים רציניים.


יום שישי- הירח נמצא היום במזל דגים ומקבל שם היבט מנגה. צרוף כוכבים זה יוצר יכולת לקלוט ולהרגיש דברים בצורה עמוקה, אינטואיציה חזקה, אנרגיה רוחנית, גישה הומאנית, מסירות, התנהגות נעימה, חבר טוב, צורך חזק להאמין בדבירם או באנשים, הגינות, יכולת להביע רגשות; גישה אידיאליסטית, רומנטיות ונטייה לחזות ולדמיין דברים.
הירח נמצא היום בנקשטרה אוטרהבאדרפאדה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות שקטה ורגועה, מחקר, מדיטציה, התפתחות רוחנית, הבטחות, הצהרות והתחייבויות שכוללת גם נישואים;
התחלה של עבודות בנייה של בתים משרדים וכו, עניינים כספיים, התחלה של פעילות שדורשת תמיכה של אנשים אחרים, יזמות אמנותיות, טיפול במחלות, יחסי מין, כניסה לבית חדש, מתן שמות לילדים, ארגונים, שתילה וגינון.
היא אינה תומכת בנסיעות, משפטים, התעסקות עם אויבים, פעילות שדורשת פעולה מהירה, הימורים וספקולציות כספיות, הלוואה כספים, תנועה גופנית ומאמץ מוגזם.


יום שבת- הירח ממשיך לשהות במזל דגים ועובר לנקשטרה רווטי
קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בהתחלה של פעולה חיובית, פעילות עסקית ופיננסית, כל דבר שקשור להחלפת סחורות, נישואים, מגע מיני, טקסים דתיים, נסיעות, ענידה ראשונית של אבני חן, קנית כלי רכב, בתים וחפצי ערך אחרים, פעילות יצירתית כמו מוזיקה, דראמה וכו, פעילות שמביעה רכות, אדיבות ועזרה לאחרים; לימודים (בעיקר שקשורים לנושאים רוחניים), טיפול וריפוי מחלות, מנוחה ורגיעה, פעילות שמתאימה לשעות הפנאי כמו גינון, סיום של פעילויות שונות.
רווטי אינה תומכת בנושאים הבאים: התחלה של פעילות חדשה; התגברות על קשיים, מכשולים, עוינות ופורענות; פעילות שקשורה לניתוחים.פעילות מאומצת כמו טיפוס הרים, החלטות פזיזות, פזיזות ופעילות שדורשת אומץ.


  
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©