כרטיס אישי

דורית וגדי

דורית ציירת, אומנית, סופרת, מתרגלת כבר שמונה שנים הבראה יומיומית מסרטן. גדי מהנדס אלקטרוניקה ומטפל בדמיון מודרך, רייקי, המסע, ושחזור גלגולים

[email protected]
dorit-rishoni.com

שתף

דורית וגדי

חברים לעת צרה שאינם בסביבה כששלומי טוב

08.05.14

אני לבד עם המחשבות כולן.
מאז שכלפי חוץ מצבי התייצב, אני לבד - גם מבחירה.
לא שולחים לי כל יום הודעות ששואלות מה שלומי, לא מתקשרים לשאול מה שלומי.
החזית שלי נירגעה בהם.

הם - הכוונה לאנשים נפלאים, חברים לעת צרה, שאיני שומעת מהם כאשר שלומי טוב. העיניין הוא ששלומי לא כל כך טוב. אני לא מדברת על זה, אלא בעיקר חושבת על זה ועם זה.
 
בעצם שלומי מבלבל - אני ניראית בריאה וכשאני מחייכת אני ממש בריאה, אבל בגוף ממשיכים לקרות דברים... אני פשוט לא מעדכנת את העולם. 
וכך אני נישארת לבד, עם הספרים, עם התאוריות על אהבה עצמית כמקור לריפוי, על מזון בריא, התעמלות, תוספי מזון, חשיבה חיובית, עשייה, הגשמת חלומות, ביולוגיה של האמונה... הרבה תאוריות... הרבה ספרים. .. קוראת וחושבת... קוראת וחושבת... 

אבל מה את עושה? שואל אותי אחי. אוכלת, צועדת, מבשלת, קוראת. זה מה שאני עושה. 
מחכה לאיזה תובנה משמעותית. 
מחכה למשהו לא ברור.

בתוך תוכי נמצאת הידיעה שכנראה שלא יהיה נס. שכנראה שתחזיות הרופא יתממשו, במקום אחר בתוכי יש אמונה שיקרה משהו אחר... לא ברור לי בזכות מה, לא ברור לי מה זה האחר הזה. יום אחד האחר הזה יציג עצמו מולי. ואז אדע מה הוא. 

הכאבים המתגברים גרמו לי היום לחזור לקחת את התרופה הביולוגית. זו שסותמת את התאים הסוררים, ממלא אותם בחומר כמו שממלאים בלוקים במלט. מונעת מהם להמשיך ולהתחלק. שתעצור את ההתקדמות. 

הייתי רוצה שהחברים שהיו מבוהלים ממצבי כשהרגשתי רע, ימשיכו להתעניין גם כשהם חושבים ששלומי טוב, שיתקשרו ויציעו לעשות דברים.
שיתקשרו ויציעו "חיים". כל פעילות עכשיו בשבילי זה "חיים" כל דבר קטן. לנסוע לעיר אחרת, להיות בים, לטייל בשדות... דברים פשוטים - גם לשבת בסלון ולהיות נוכחת עבור הילדים.

רב הזמן פשוט להיות. 
לילה טוב
דורית

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©