כרטיס אישי

Balanced View

תנועה גלובלית של הציבור הרחב המציעה הנחיות ומערכת תמיכה לגילוי יציבות מנטלית ורגשית מלאה, בהירות אינסופית, חיים חופשיים ממתח ואנרגיה אדירה להיות לתועלת. באמצעות הסתמכות על העוצמה והנינוחות של האינטליגנציה הפתוחה, האנושות כולה מתעלה מעבר לקיום אנוכי אל השקפה המתמקדת בטובת הכלל. אנו, בני האדם, נמצאים בראשיתו של העידן הבלתי נידלה של התועלת האדירה. תפקידנו בעידן זה הוא ליצור ידע ותועלת בלתי מוגבלים. לכל אחד מאיתנו יש את הכוח לתרום לשינוי אותו אנו רוצים לראות בחברה האנושית.
לאתר הבית

[email protected]

שתף

Balanced View

ראייה עירומה-ההשקפה הטהורה של המודעות

11.10.09

"המודעות נוכחת באופן שווה בכל התפיסות; היא פתוחה ונרחבת לגמרי. היא אינה יכולה להיות מוגבלת בשום צורה. ישנה ההשקפה הטהורה של המודעות ובתוך המודעות מופיעות כל נקודות המבט. המונח "נקודות מבט" כולל הכל: מחשבות, רגשות, תחושות וכל שאר החוויות. לא חשוב כיצד נכנה מחשבות, רגשות, תחושות וחוויות אחרת, הן כולן נקודות מבט המופיעות בתוך ההשקפה הטהורה של המודעות.

 

למרות שיש מגוון רחב של נקודות מבט שאינן מגיעות להסכמה ביניהן, המודעות הנוכחית והרגילה חודרת כל רגע של הכאן-ועכשיו בצורה ישירה, הן למעשה זרם מתמשך של ראייה עירומה בלתי פוסקת. ראייה עירומה ומי שרואה הם בלתי נפרדים.

הי, אתם שם, עכשיו אתם מפסיקים לחפש, לכן אתם מתחילים להתייחס בכבוד לעצמכם בדיוק כמו שאתם."

(תרגום מאנגלית)

 

________________________________________________

 

 

לשמור את זה פשוט – זו נקודת מפתח בשבילי!!!

בעבר נהגתי לנתח, לסווג, להסביר ולקשר את מגוון נקודות המבט שלי לשליליות וחיוביות, תוצאה, השלכה או גורם שקשור לעבר או לעתיד, במטרה למצוא הקלה, שקט ובהירות. רק מלקרוא את זה, בקלות אפשר לראות כמה זה מתיש ומפספס את הבהירות שכבר נוכחת בכל. ההבנה שכל נקודות המבט מופיעות ונעלמות באופן ספונטני בהשקפה הרחבה והמאוזנת של המודעות, תומכת בי לא להתפתות אחר הרגלים ישנים של ניסיון למצוא את התשובה במישור של נקודות המבט, אלא לבחור ולהסתמך על בהירות המודעות עם כל מה שמופיע.

 

הבנה פשוטה זו היא ראייה עירומה דרך הכל. לבחור בבהירות כל רגע מחדש זו דרך עדינה, חומלת ומכבדת,בה אני יכולה להתייחס אל עצמי ואל כולם.

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©