כרטיס אישי

שובל אלוני

חייתה במנזר זן ביפן מספר חודשים בשנים 1997-1998(עברה תהליך מחויבות לדהרמה ובעלת תואר "אחות גדולה" מהמאסטר). מלמדת מדיטציה זן בודהיסטית החל משנת 2000 מטפלת בפסיכותרפיה גופנית בשם "ביוסינתיזה". מאמנת ומנחת קבוצות בשיטת "סדונה" לשחרור רגשי. משלבת בעבודתה תפיסה של גוף-נפש-רוח המבוססת על חוכמת הזן, הדרך הרביעית, הפסיכותרפיה הגופנית ושיטת "סדונה". 
[email protected] 

 www.shovalaloni.co.il

שתף

שובל אלוני

איך לשחרר מאבק ב- 3 צעדים פשוטים

16.11.14

בכל מקום בו אתם נמצאים כרגע – בחופשה, בעבודה, בבית, בסקי או בפגישה – האם אתם מאפשרים לעצמכם להיות לגמרי נוכחים או האם אתם מוצאים את עצמכם נאבקים במה שיש?

ואיך השתמשתם במילים שלכם היום, בדרך שיפוטית ופוצעת או בדרך אוהבת ומנחמת? ואיך זה גרם לכם להרגיש?

נוכחות ואהבה הן אבני היסוד לשמחה, עוצמה פנימית, יצירתיות והצלחה. ואם אתם בוחרים לאפשר את זה לעצמכם בכל יום ועם כל אתגר הנמצא מולכם, מהר מאוד אתם תמצאו את עצמכם יותר אנרגטיים, מלאי חיות, בריאים יותר, נהנים יותר, ועם יותר אפשרויות. שחרור ואפשור הם המפתח לידיעת העצמי ולטרנספורמציה. נוכחות היא השער למרכזים הגבוהים שלנו.

מדוע מאבק אף פעם לא עוזר?

מאבק פירושו התנגדות למה שקורה או לא קורה. משמעות הדבר היא להתהלך במשך היום כולו ולהגיד: זה לא בסדר, אני לא אוהב את זה, זה לא צריך להיות ככה, זה צריך להיות רק כמו שאני רוצה. תסכימו איתי, מן הסתם, שזה נשמע די מטורף, כי הדברים הרי ממילא כפי שהם ברגע זה, ולכן אני גם מבזבז את זמני וגם חווה כאב ותסכול. אז תשאלו את עצמכם, האם יש לכם סיבה הגיונית והרמונית להמשיך ולעשות את זה? זו בחירה, כי זה תמיד ענין של בחירה.

התרגול

בכדי לחוות אינטגרציה והתעלות אנחנו צריכים שהאנרגיה תזרום לא רק בראש, אלא גם בלב, כי הידיעה נמצאת בלב. כשאנחנו חוזרים על אותם הדפוסים שובו ושוב, גם אם אנחנו משחררים, זה כי הלב טרם הבין בשלמות את הנושא. אני מזמינה אתכם לחקור ולשחרר שאלות אלה, על מנת להעיר את הלב:

1. למי או למה אתה מתנגד ברגע זה, וכיצד זה גורם לך להרגיש, להאמין ולפעול?

2. לרשות של מי אתה מאמין שאתה זקוק ברגע זה כדי שתהיה בחייך שמחה, או כדי ליצור פוטנציאליים חדשים למציאות שלך?

3. למה אינך זקוק יותר על מנת לטעון את חייך באנרגיה, כי זה כבר אינו משרת את הכוונה שלך לאהבה ולהתעוררות?

היו מודעים, שחררו את המחסומים, קבלו בברכה כמיטב יכולתכם ואפשרו לכל להיות כפי שהוא מבלי לגנות, להיצמד או ללכת לאיבוד. כעת עשו בחירה, שחררו, ופיתחו את עצמכם לרגע הזה כמיטב יכולתכם...
באהבה,
שובל אלוני

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©