כרטיס אישי

שי איל

שי איל מאמן כושר אישי בגישה הוליסטית בוגר לימודי נטורופטיה, וחינוך גופני, מתרגל יוגה וטנטרה יוגה, מטפל בפרחי באך, משתתף בהליכת מלאכים, ומדיטאציית אום, רוקד על פי מקצבי הלב, יוצר ההצגה "הילד שהפך לגבר". משתתף בקבוצת מעגל הגברים שיווה.

[email protected]

www.fill-your-heart.com

052-3646805

שתף

שי איל

הכר את המדרגה האמיתית שלך

20.01.15

יום שבת , 17/1/2015 היום האחרון של אתגר שיווה 20 , התעוררתי עם אנרגיות גבוהות אני לא יודע למה כאילו משהו השתחרר ממני נהיה יותר קל ,אפילו הרגל הפסיקה לכאוב .הרגשתי שמשהו חדש ומרגש הולך לקרות .

ואז התחיל המסע : חבורה של 33 גברים הולכת אחד אחרי השני ,כל אחד מחזיק את השק עם התכונות שמכבידות עליו על הגב ,מחזיקים ביד השנייה חבל ועל העיניים יש מטפחת שגורמת לגברים לא לראות את הדרך ,לסמוך על ה TEAMLEADER  שוביל אותנו . אני הרגשתי בטוח ,נותן אמון מלא בחברי ,איזה הרגשה מדהימה זאת לדעת ובעיקר להרגיש חבר אחד מקדימה חבר אחד מאחורה , לשמוע חברים ששואלים אחד את השני עם מישהו זקוק לעזרה בסחיבה של האבנים הלכנו בדרך שעה ארוכה ,במהלך הדרך היו רגעים שדמייני איך אני עושה אהבה עם בת הזוג והאישה שלי , שמעתי את הנשימות שלי והרגשתי את הנשימות שלה , נחוש לעשות איתה אהבה כדי שהיא תעוף על עצמה . בשלב מסויים שמענו את רמי אומר : זהו הגענו ליעד אתם יכולים להוריד את המטפחות מהעיניים ולראות לאיזה גן עדן הגעתם , ואכן כך היה הורדתי את המטפחת ולעיני התגלה גן עדן וגונגל ירוק הטבע במיטבו . איזה הרגשה של סיפוק לעמוד במשימה ולהגיע לגן העדן הזה .

הורדתי את השק ורמי אמר לנו עכשיו נעשה את טקס השלכת התכונות שמכבידות עליכם את המסע להשיג את החזון שלכם : הוצאתי מהשק את התכונה הראשונה צייתנות התקרבתי לאש ואמרתי : צייתנות יקרה ליוית אותי בנאמנות בדרך כרגע היגיע יומך אני לא צריך אותך אני משליך אותך לאש , תודה שהיית איתי . השלכתי אותה לאש וראיתי איך שהיא נשרפת לאט לאט , ואני הנשימה של מתחלה לחזור אלי משקולת אחת ירדה לי מהלב בדרך שאר 7 המשקולות האחרות שהיו בשק . אחרי שזרקתי את כל המשקולות הרגשתי כל כך קל .

ואז כל הקבוצה הלכנו ליער ההגשמה עמדנו בקרחת היער בתוך הגונגל הירוק והמדהים של יער הפיות בבית אורן וכל אחד הסתכל לשמיים וזימן לעצמו את המטרה שלו לשנת 2015 . אני עמדתי במרכז המעגל :הסתכלתי בעיניים של המשתתפים חברי למסע ואמרתי :אני רוצה להמשיך לשמור לתחזק ולהתמסר לשמור על קשר עם משפחת אתגר שיווה . ואז הסתכלתי לשמיים הרמתי ידעתי ובקול צעקה ובקשה עמוקה אמרתי : "אני מזמן ליצור השנה את השבט  המשחת הזוגי  שלי"  הלב דפק שאמרתי את החזון הזה באותו רגע הרגשתי שנולד חזון חדש .

בשבת בצהריים ,אני חוזר מהמסע של קבוצת הגשמה באתגר שיווה חורף , אחרי שנפטרתי מהאבנים שמפריעים לי (בכוונה בזכר ) להיות במיטבי ומונעים ממני לראות את האישה שלי ולגרום לה להרגיש נאהבת להרגיש נחדרת ואני לקיים את המטרה המרכזית ועיקרית שלי כגבר : לאהוב אותה וליצור יצירה משותפת שלי ושלה . אני הולך בשביל בבית אורן ומה שאני מרגיש זה רצון מאוד חזק לתת פרח לאישה . ואני לא רואה אותה , בלית ברירה אני קוטף שלושה פרחים ונותן אותם לשלושה גברים ממסלול מיניות ,אבל בתוכי אני מרגיש פספוס , אני עולה לחדר אוכל בבית אורן פותח את דלת חדר אוכל והלב דופק חזק התרגשות גדולה אוחזת בי .

אני רואה אותן 5 אלות מדהימות שאוכלות ומתענגות על ארוחת צהריים אנינת טעם . באותו רגע ידעתי למי הו מיועדים הפרחים שקטפתי , ניגשתי לאיילה וחיבקתי אותה . קצת לפני טקס הסיום ניגשתי וקטפתי שני פרחים אחד נתתי לאיילה ואחד נתתי לענבל איזה כוהנות מין מדהימות . תודה נשים מדהימות על מתנה מדהימה ואנרגטית שנתתן לי ולגברים של אתגר שיווה.

אז ביום שבת בשעה 19:00 בערב נגמר סופהשבוע אתגר שיווה 20 ומתחילה עבודת הגשמת החזון ,הגשמת היעד לחיות את החיים מתוך תשוקה ויעוד .להתראות בבלוג הבא .

 

 

 

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©