כרטיס אישי

ריי מאור

ריי עובד הייטק בכיר וגם מרצה על אורח החיים הפראני, על יכולותינו בתור בוראי מציאות ועל העצמת האושר והפוטנציאל האישי של כל אחד מאיתנו.

ריי הצליח להדהים את הקהל הישראלי בתוכנית התחקירנית של אמנון לוי בו נלקח לתהליך צום של 8 ימים ללא מזון או שתייה תחת השגחה קבועה. תוצאות הניסוי הפתיעו את הרופאים כאשר לא היו כל שינויים בבדיקות הדם או בלחץ הדם והם הודו שאינם מבינים את התופעה הייחודית.
גישתו של ריי מלאה בקלילות, הומור וחיים. הוא דן על שבירת הגבולות האישיים שלנו, על התודעה האנושית ועל הקשר שלה למציאות הפיזית שבה אנו חיים. מה שבאמת מייחד את ריי זו הזיקה לעולם המדע כמו גם לעולם הרוח ושילוב ההבנות של שניהם.

[email protected]

www.pranalife.co.il

שתף

ריי מאור

מהו אושר עבורי והאם אני מאושר באמת?

24.03.15

בואו נעצור לרגע ונחשוב...

מהו אושר עבורי? מהי שיגרה עבורי?

האם אני מוקף באנשים שמעודדים אותי להיות מי שאני באמת ומי אני באמת בכלל?

כמה פעמים ביום אני נושם באנחה וכמה פעמים ביום אני נושם נשימות של חיבור חיוביות?

האם אני מאוזן בכל הגופים שלי או שאני מזניח אחד מהם? האם אני מודע לצד הנשי , גברי שלי ומעודד את האיזון שלו? כמה אני מאפשר לאגו שלי לעשות את ההחלטות עבורי? כמה אני מאפשר לחברה, להורים, לחברים, לסטנדרטים חברתיים לעשות את ההחלטות שלי עבורי? האם אני שם את המראה החיצוני שלי מעל המראה הפנימי שלי? האם הקדשתי את כל חיי ללימוד השכל ולכן הזנחתי את לימוד הנפש \ רוח? כמה אני מתלונן על חוסר זמן או מתלונן בכלל?

כמה אני שיפוטי אל האחר (וכמובן מדד זה הוא כמה אני שיפוטי עבור עצמי)? כמה אני אוהב את האחר (וכמובן מדד זה הוא כמה אני באמת אוהב את עצמי)?

האם אני אוהב את עצמי? אוהב את עצמי בצורה בריאה? יותר מדי? פחות מדי?

כל השאלות האלו נועדות כדי לבדוק את עצמי, להזכיר לעצמי היכן אני נמצא במסעי האישי בחזרה אל המקור. כולנו במסע זה, בין אם אנו מודעים אליו או לא. הקריאה בשנים האחרונות לשינוי הולכת וגדלה ואנחנו מוקפים באנשים שמתעוררים, שחושקים בידע, בהבנה, בבריאות, באיזון. האם אנחנו אכן נמצאים באיזון, ומה צריך לעשות אם לא?

כל התשובות כבר בידיים שלנו ואם אתם קוראים את זה, אתם כבר בחיפוש, חיפוש אחר הדבר הבא בהתפתחות. הרי הנשמה לעולם אינה מפסיקה לצמוח.

היכן הקושי שלי? האם אני מבין שכל מה שעליי לעשות הוא לשנות את האמונה שלי לגבי עצמי? האם אני מבין שאני גם המלך \ מלכה, גם ליצן החצר וגם האויב הגדול ביותר של עצמי? לפעמים התהליך של שינוי אינו דורש שום דבר שמחוץ אלינו, אך ורק השחרור עצמו.

וכשאני אומר שחרור, אני אומר שחרור שליטה. השליטה שהאגו חושב שיש לו בחייו, השליטה הריקנית וחוסר האפשור לדברים האמיתיים שרוצים להיכנס, פשוט להיכנס. העבודה יותר פשוטה ממה שאתם מדמיינים. יש מולנו חומה ובחומה יש חלון. בפנים – אנחנו. בחוץ – העולם. מה שאנחנו צריכים לעשות הוא לפתוח את החלון ופשוט לאפשר...

נאפשר לכל הדברים שאנחנו רוצים להיות להיכנס פנימה (נשימה פנימה) – אפשר להירגע, אנחנו לא עושים את כל העבודה. הם עושים את העבודה, הם נצמדים אלינו, הם רוצים לדבוק אלינו. הם רק חיכו שנפתח את החלון כדי להיכנס והנה הם כבר זורמים פנימה. מאזנים אותנו, מאפשרים לנו לבחור אחרת, להתחיל הרגלים חדשים, יותר מתאימים למי שאנחנו עכשיו, למי שאנחנו באמת, למי שהתפתחנו להיות כל השנים האלו. אנחנו לא עושים את כל העבודה ממש להיפך אנחנו פשוט מאפשרים, משחררים שליטה, נותנים לזה לקרות לבד. שמים את הכוונה ומפילים רק את הדומינו הראשון בשרשרת, שאר הדברים באופן טבעי כבר יסתדרו מעצמם (ממש כמו שקדי מרק).

ואם החלון כבר פתוח אז ... (נשימה החוצה) - דרך אותו החלון אנחנו צריכים לאפשר לדברים שאנחנו לא רוצים לצאת, לברוח, להתנתק. הם חיכו ממש לזה, לפתיחת החלון, לאפשור הזרימה. הם אינם רוצים להיות איתנו בכל מקרה, זה לא רק אנחנו, זה ממש הם. האנרגיה שלהם שנדבקה אלינו כל השנים כל מה שאנו צריכים לעשות הוא לאפשר להם להתנתק מאיתנו, זה הכל, כמה שזה פשוט שאנחנו לא עושים את כל העבודה הסיזיפית הזו... ההרגלים שצברנו, החברים\קולגות\משפחה שמסרבים לקבל אותנו כפי שאנחנו, השפיטה העצמית ולפעמים ההתקרבנות שלנו ועוד דברים רבים שכבר מזמן אינם מתאימים למי שאנחנו עכשיו, ששייכים למי שהיינו, שאינם שייכים למי שאנחנו רוצים להיות.

קחו את ההזדמנות לעשות ניקוי בית מפעם לפעם, לרענן ולצאת מהבועה והסחף היומיומי שלנו על מנת להתחבר למי שאנחנו באמת, וכשנתחבר ונדע שמי שאנחנו באמת, אנו נבין שיש בתוכנו את הניצוץ האלוהי ואינסוף האפשרויות יתגלמו בחיינו.

ריי מאור,
מדריך התפתחות תודעתית
מדריך ראשי בתהליך עשרת הימים להעצמת האנרגיה הפראנית 

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©