כרטיס אישי

תומר סברון

ד"ר תומר סברון, פסיכולוגיה קלינית, M.A.; נוירוביולוגיה, Ph.D. מורשה היפנוזה, ביופידבק, EMDR, טיפול אנרגטי. מרצה, ועורך סדנאות להתפתחות אישית-רוחנית. כתב שני ספרים:
"להתעורר! מדריך רוחני-מעשי"
"לסובב את הגלגל – מסע מפציעה לצמיחה",
[email protected]

www.Tomersivron.co.il

050-6376075

שתף

תומר סברון

לגרש את הוירוסים

16.04.16

חברים וחברות יקרים-יקרות! שותפים לדרך...

אני רוצה היום להביא כאן קטע מהספר שלי "להתעורר! מדריך רוחני-מעשי".
זהו חלק מפרק על ריפוי טבעי-עצמי בספר.

לגרש את הוירוסים.

"יום אחד אכלתי צהריים עם אבי במסעדה. אכלתי יותר מדי, והאוכל כנראה הכביד עליי והחליש את הגוף, ומיד כשיצאתי מהמסעדה התחלתי לחוש ברע. הרגשתי את החום עולה, וחשתי כאבי שרירים וכאב ראש, וגלי ספסטיות (אלה התכווצויות בלתי רצוניות של שרירים, האופייניות לפגיעות נוירולוגיות) בגב ובצד, שקורים לי כשהחום עולה. הייתי בדרכי לבית הלוחם, אך כשהגעתי לחניה חשתי כה רע שאפילו בלי לצאת מהאוטו פניתי לנסוע הביתה.

היה פקק, ורק חיכיתי להגיע הביתה, להכין משהו לשתות ולהיכנס למיטה. חשבתי שאולי אעשה רייקי אם יהיה לי כוח.

איפשהו במהלך הדרך התחיל לצמוח בי שינוי בתפיסה ובגישה. עלה בי זיכרון החוויה מנחל אלות וההתמודדות עם השיתוק שתפס את כף ידי השמאלית שם, ואיך הזרמתי אנרגיות תוך כדי הנסיעה. התחלתי לעשות אותו הדבר כלפי השפעת. כשהגעתי הביתה, חל בי שינוי נוסף. נזכרתי באופן שבו ריפאתי את עצמי לפני זמן מה אחרי אותה זלילת השומשומיות. החלטתי לעשות אותו הדבר. וכך, בעוד ה"היגיון" אומר לי להיכנס למיטה לשינה טובה, עשיתי למעשה את ההפך - את הדבר אולי הכי פחות צפוי והגיוני - אחרי שהכנתי קנקן גדול של תה ירוק עם ג'ינג'ר, שמתי שירים קצביים בפול ווליום באוזניות - והתחלתי לרקוד ולהתנועע. הייתי די מותש, ועם חום, וזה היה לא קל. אך עשיתי ככל שיכולתי, כחצי שעה, עד שנגמרו לי הכוחות. ואז התיישבתי בספה לעשות רייקי. אחרי זמן מה העייפות גברה עליי, והלכתי לישון.

אולם כל הזמן, גם במיטה, תוך כדי ההירדמות, המשכתי לרקוד בתוכי, לשיר ולרקוד... כך למעשה נרדמתי.

ועשיתי עוד משהו חשוב - דמיון מודרך. דמיינתי את תאי הדם הלבנים שלי מסתובבים בגופי, במחזור הדם ובין תאי הגוף, אוספים את הווירוסים של השפעת ומכניסים אותם לשקים לבנים כדי להוציאם אל מחוץ לגוף. דמיינתי איך כל תאי הגוף מעודדים את תאי הדם הלבנים ומוחאים להם כפיים. דמיינתי את תאי הגוף עוזרים לתאים הלבנים - "הנה, שם, יש שם וירוס אחד!" - ואז תא דם לבן ממהר לשם ואוסף אותו. דמיינתי את הווירוסים כאילו היו ילדים קטנים שובבים שמשתובבים להם... ואת תאי הדם הלבנים כבוגרים שמתייחסים אליהם כאל ילדים שובבים...

עשיתי זאת תוך כדי הריקוד, במהלך ההירדמות ולאורך כל הלילה, כנראה גם בשינה, כי גם כשהתעוררתי באמצע הלילה מלחץ בשלפוחית השתן, זה מה שהיה לי בראש.

ראיתי ודמיינתי איך לאט לאט הולך ומתמעט מספר הווירוסים בגוף...

למחרת בבוקר הרגשתי הרבה יותר טוב. ישנתי הרבה שעות וקמתי כמו חדש. אולם בהמשך הבוקר הרגשתי קצת פחות טוב, ושוב עשיתי את הדבר הכי פחות "הגיוני" - במקום להיכנס לנוח, כמו שהיה ממליץ כל בר דעת ורופא - יצאתי לסידורים, והסתובבתי בחוץ כחמש שעות, כולל כשעתיים של הסתובבות בכיסא הגלגלים! וכל זה תוך כדי ריקוד פנימי, דמיון מודרך של תאי הדם וגירוש הווירוסים מגופי.

דמיינתי את עצמי כמו גנדלף בסרט "שר הטבעות" כשהוא עוצר במכרות מוריה את השד העתיק, וקורא בקול: "!I am a carrier of the Anor Light! You cannot pass "!!!You shall not pass וקראתי כך שוב ושוב אל הווירוסים.

חזרתי מהסידורים אחר הצהריים, אכלתי והיו לי שני טיפולים.
בערב חשתי עייף אך בריא. חשתי עייפות בריאה. נתתי לגופי לנוח וישנתי תשע שעות.
בבוקר למחרת כבר חשתי בריא לגמרי, ללא שום זכר לשפעת שהחלה לתקוף אותי."

כאמור זהו קטע מהספר שלי "להתעורר! מדריך רוחני-מעשי" הנמצא בחנויות הספרים.

באהבה,

תומר (: 

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©