כרטיס אישי

מיכאל אסדו

מאסטר רוחני. הילר ומורה רוח בארץ ובעולם מזה 35 שנה. מיכאל הוא הדורמן של הנשמות שרוצות להתעורר. הוא מחבר את האור לכלי, את הרוח לגוף, משנה לאדם חוזה עם עצמו, ומלמד כלים רוחניים פרקטים להתייחסות נכונה לכל תחומי החיים, על מנת להביא לזרימה, שפע ועינוג מכל התחומים. 
[email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שתף

מיכאל אסדו

לחשוב כמו רוח

10.07.16

הסיבה העיקרית שעבורה אנו יוצרים את כל התיקונים בחיינו, יוצרים את כל הצרוֹת (מלשון צרוּת), יוצרים את כל הבעיות ואת כל המראות מסביבנו (שאנו רואים דרכן את מה שחסר לנו ואת התיקון שאנו חווים ויוצרים עכשיו), היא ללמוד לחשוב כמו רוח.

לחשוב בא מלשון חשוּב.
לעולם איננו יכולים להרגיש חשובים יותר מאחרים. אולם מהות חיינו היא להרגיש חשובים.
חשובים משום מה?
חשובים משום שאנו בייעודנו, ומשום שהנשמה והגוף שלנו יחד.  
חשובים משום שאנו מתקדמים ביכולת שלנו לחשוב כמו הרוח שלנו, שמכילה את כל חוקי הבריאה, ומבינה (מלשון מ' דרגות של בינה) את התנהלות המערכות מהן אנו עשויים, ואת יצירת התיקון, ואת היכולת שלנו כל יום להבין יותר ויותר – שאין טוב ורע, שאין חיובי או שלילי, שאי אפשר לאכול מרק עם מזלג, ושאין לנסות להבין מה התיקון אומר או למה יצרנו אותו. הרי כל מציאות שאנו בוחרים ליצור היא מציאות שחווינו כבר אלפי פעמים בעבר, ואנו יוצרים אותה שוב, כי יש לנו עכשיו הזדמנות לנסות, מלשון נס, לשנות הסתכלות על אותה מציאות – ואז לתקן. אל תנסו להבין, לא מה אומר התיקון, ולא למה יצרתם אותו, גם כיוון שאיננו יכולים להבין את כל ההיסטוריה שלנו של 26,000 שנה, וגם כי אין בכלל לא טוב ולא רע בשום דבר שאנו יוצרים, אלא התיקונים זו הדרך היחידה שלנו להתקדם.

בעברית לְשנות זה לִשנות, ואנו יוצרים את אותה מציאות שוב ושוב, ותמיד נמשיך ליצור אותה, עד שנלמד להרגיש אותנו אחרת לידה.
הכול מדויק, ואנו לא מושפעים מאחרים ולא משפיעים על אחרים, אלא רק חווים את הסרט שלנו. אנו יוצרים שוב סרט ישן, כדי לערוך אותו מחדש.
זכרו שאנו חיים תמיד אך ורק את הסרט שלנו, ואנו בוחרים לראות במראות שאנו יוצרים את התזכורות לסרט שלנו, ומנסים להסתכל עליו אחרת.

כאשר הרוח שלנו מעלה תיקון ישן, או מציאות ישנה, היא לא אומרת, "בוא נבחן את האדם", או "בוא נעניש אותו על זה שהוא אינו מתקן כ"כ הרבה שנים...". אלא היא רואה הזדמנות להתקדמות ולניסיון לשנות את המערכת ולכן מעלה תיקון.

זכרו תמיד את ההיגיון הפנימי במערכת ממנה אנו עשויים:
כשיש לנו פוטנציאל להגדיל לדוגמא את היופי, חייבת לעלות ההרגשה הישנה של הכיעור. ואז השאלה היא – האם נדע להסתכל נכון על אותו תיקון שעולה? האם נדע לחשוב כמו רוח? (וכך לגבי כל נושא ונושא וכל תיקון ותיקון)

התחילו להתאמן לחשוב כמו רוח ! 

רוצים ללמוד איך לחשוב כמו רוח בתחומים החשובים בחייכם?
קבלו במתנה את הקורס שלי - "7 המדרגות לריפוי והתפתחות רוחנית",
לקבלת הקורס מיד – לחצו כאן >>

מיכאל אסדו - מאסטר רוחני

אתר>>

פייסבוק>> 
"סנדוויצ'ים לרוח" – תכנית הרדיו של מיכאל - כל השידורים החוזרים >>

המרכז לריפוי והתפתחות רוחנית של מיכאל אסדו

- טיפולים מקרוב ומרחוק
- קורסים למטפלים
- סדנאות לקהל הרחב
לפרטים - צרו קשר:  [email protected];  054-5511554

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©