כרטיס אישי

Balanced View

תנועה גלובלית של הציבור הרחב המציעה הנחיות ומערכת תמיכה לגילוי יציבות מנטלית ורגשית מלאה, בהירות אינסופית, חיים חופשיים ממתח ואנרגיה אדירה להיות לתועלת. באמצעות הסתמכות על העוצמה והנינוחות של האינטליגנציה הפתוחה, האנושות כולה מתעלה מעבר לקיום אנוכי אל השקפה המתמקדת בטובת הכלל. אנו, בני האדם, נמצאים בראשיתו של העידן הבלתי נידלה של התועלת האדירה. תפקידנו בעידן זה הוא ליצור ידע ותועלת בלתי מוגבלים. לכל אחד מאיתנו יש את הכוח לתרום לשינוי אותו אנו רוצים לראות בחברה האנושית.
לאתר הבית

[email protected]

שתף

Balanced View

פתיחות תפיסתית

20.10.09

"המודעות היא פתיחות תפיסתית מלאה בכל החוויות. היא חופש בתפיסה המיידית, ולא ממוקדת בסיפורים. המרחב המלא של התפיסה נפתח במודעות הנצחית כך שהוא כולל את כל התפיסות. ייתכן ונמצא את עצמנו מלאים בהמון מחשבות והמון רגשות-אפילו רגשות חזקים מאוד שלא יכלנו לסבול לפני שהתחלנו לצבור ביטחון במודעות. זהו מקור החמלה: לאפשר לכל לגבינו להיות כפי שהוא."

(תרגום מאנגלית)

 

אני שמחה לגלות יציבות ובהירות בכל רגע ורגע בחיי, לא רק שישנן חוויות חיוביות אלא תמיד- בכל הסיטואציות, גם כשהכל מתפרק, גם כשכל המחשבות והרגשות צפים וגועשים כל הזמן - אז אני מגלה יציבות שאינה תלויה בדבר.

"לאפשר להכל להיות כפי שהוא" נשמע לא הגיוני בהתחלה, ואולי אפילו מרגיש כך, אבל מרגע לרגע כשאני באמת בוחרת בזה, אני רואה כמה קל לי ונינוח, לא בצורה של אדישות, זריקת אחריות או אפאתיות, אלא אכפתיות מלאה ואהבה כנה לעצמי ולכלל מבלי להיתפס באמונות, רעיונות ותפיסות, אלא לראות בבהירות דרך הכל ולהביא לתועלת אמיתית. זוהי החמלה הטבעית לנו.

 

 

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©