כרטיס אישי

גלי באטוס

מטפלת הוליסטית המתמחה באיזוני גוף-רגש, מלווה תהליכי מודעות עצמית והעצמה אישית, איזון מערכות יחסים זוגיות ואישיות, הפרעות קשב, טיפול בחרדות ובעיות פריון. מטפלת ומאבחנת בשיטת B.A.T, וורטקס, פרחי באך, רייקי מאסטר, דמיון מודרך ומיסטיקה אינדיאנית. מרצה ומנחת סדנאות מודעות ופילוסופיה אינדיאנית. תלמידת ימימה.

טיפולים אנרגטיים, איזוני גוף-רגש. הכוונה וליווי בתהליכי מודעות, ריפוי והעצמה

www.gali-beatus.co.il

[email protected]שתף

גלי באטוס

השתקפות באחר

01.11.09

"וכאשר מדייקת כלפי קיומך, מדייקת כלפי אדם אחר..."

ימימה אביטל

 

לעיתים אנחנו נתקלים בעימות או במחלוקת עם האנשים הסובבים אותנו. בין אם מדובר בבן משפחה, בן זוג, שכן, חבר, עמית או כל אדם אחר אשר עבר בדרכנו, הרגשות הקשים גועשים, מקשים על התקשורת ואינם מאפשרים התקרבות.


בהתבוננות מעמיקה, בהבנה גוברת, נוכל להבין כיצד אותו מפגש טעון הוא מראה מדוייקת המשקפת לנו את הרגשות שלנו כלפי עצמנו. זוהי הדרך המובילה לצמיחה אישית, להתפתחות מעצימה.


כאשר מתעורר רגש קשה כלפי האחר אנו רואים אותו בשיפוטיות, בביקורת. למעשה, בכך אנחנו מותחים גבול היוצר קושי להתקרב לשני ויותר מכך, אין אנו מאפשרים לנו להתקרב אף לעצמנו ולהבין מה בתוכנו גרם למצב זה.


ההנחה היא שכאשר אנו מתרחקים מעצמנו, אנו בהכרח מתרחקים גם מהאחר. אנו נמנעים להודות שהתחושות הקשות קיימות בנו גם לגבי עצמנו. אם נשכיל להעמיק ולבדוק כיצד המחלוקת קשורה אלינו, מתי אנו מרגישים את הרגע הקשה כלפי עצמנו, מה בנו לא מקבל את מצבנו, את עצמנו- נוכל לקבל גם את האחר. למעשה, הקונפליקט יוצר הזדמנות למודעות עמוקה יותר. האדם שמולנו משמש שליח להתבוננות פנימית, למקומות שבהם אנחנו דוחים את עצמנו ומשתקפים ביחסים עם האחר.


דרך הבנת הקיום שלנו, דרך דיוק כלפי עצמנו- קבלה עצמית וחיבור לרגשות של טוב- נבין את האחר, נוכל לחיות ברווחה של דיוק רגשי, להכיל, להיות...

 

בברכת אהבה,
גלי באטוס
טיפולים אנרגטיים, איזוני גוף-רגש
הכוונה וליווי בתהליכי מודעות, ריפוי והעצמה

 

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
05/11/09 09:35
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©