כרטיס אישי

גלי באטוס

מטפלת הוליסטית המתמחה באיזוני גוף-רגש, מלווה תהליכי מודעות עצמית והעצמה אישית, איזון מערכות יחסים זוגיות ואישיות, הפרעות קשב, טיפול בחרדות ובעיות פריון. מטפלת ומאבחנת בשיטת B.A.T, וורטקס, פרחי באך, רייקי מאסטר, דמיון מודרך ומיסטיקה אינדיאנית. מרצה ומנחת סדנאות מודעות ופילוסופיה אינדיאנית. תלמידת ימימה.

טיפולים אנרגטיים, איזוני גוף-רגש. הכוונה וליווי בתהליכי מודעות, ריפוי והעצמה

www.gali-beatus.co.il

[email protected]שתף

גלי באטוס

דבר אינו במקרה

14.11.09

"ככל שישנה הבנה, מבינה שכל אשר קורה אינו במקרה וכל דבר בזמנו..."

  ימימה אביטל

 

תסכול, כעס, כאב ורגשות קשים נוספים בעקבות אירוע או מערכת יחסים הם חלק ממהלך חיים.

זה נוגע בכולנו. לא מעט פעמים אנחנו משקיעים מאמץ בנסיון לפתור בעיה או מצב, רצון "להיות כבר אחרי...", לחזור לשגרת ימינו, להרגיש ש"הכל בסדר".

 


ישנם רגשות אשר ההתמודדות עימם קשה לנו. למשל- תחושות של חוסר אונים, דחייה, חוסר ודאות, אבדן שליטה. אנחנו מנסים לדחוק אותם הצידה, לברוח מהתמודדות. אולם דבר אינו קורה במקרה- אירועים, מפגשים בינאישיים או רגשות שצפים הם הזדמנות בשבילנו להעמיק בהתקרבות לעצמנו, במודעות אלינו.


העבודה האמיתית היא לא לשוב במהירה לשגרה אלא להבין מהו החלק הנלמד מהמצב אליו נקלענו.

למשל, תחושת חוסר שליטה היא לעיתים מוטיב חוזר בתחומים שונים בחיינו וזו הזדמנות נהדרת לבחון את הרגשות המתעוררים והדרך בה אנו מגיבים להם. אם נבחן את התחושה נוכל להבחין שבהפרדת מציאות מול פרשנות, אין אנו נטולי שליטה כלל, זהו רק רגש המתעורר בנו.


אנו נוטים לברוח מרגש קשה, בוחרים ב"פיצוי"- משקיעים את עצמנו בעיסוק אחר, בורחים לאוכל, קניות או תחומי עיניין אחרים, רק לא להרגיש כאב. כל אי הבנה את עצמנו היא אשליה. כל בריחה, כל "פיצוי" נראה כאילו אנחנו מצילים את עצמנו אבל זוהי הקלה רגעית- למעשה מחמירים את המצב.


אם למשל אני מרגישה תחושת בדידות ומיד מחפשת חברה להפיג את הקושי, אני נכנעת לתחושה השקרית שאני לא יכולה להיות לבד. המטרה היא להפסיק את הפיצוי, את הבריחה, להתקרב לעצמי ולהבין שאף תחושה אינה מקרית, זוהי הזדמנות ללמוד עוד חלק בתוכי, לקבל ולעטוף.


דרך הבנה אוכל להחזיר את כוחי לידי, אקבל שהרגש הקשה הוא לטובתי כי הוא מאפשר לי להכיל בתוכי מקום של כאב, להבין וללמוד. ההבנה את מצבי הרגשות שבי משחררת אותי לדיוק של חיים מלאים, חיים של שחרור מבריחה מעצמי.


דבר אינו במקרה....

בברכת אהבה,
גלי באטוס
טיפולים אנרגטיים, איזוני גוף-רגש
הכוונה וליווי בתהליכי מודעות, ריפוי והעצמה

 

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
21/11/09 17:39
14/03/10 21:03
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©