כרטיס אישי

מיכל סופר

בת 34 ומתגוררת בחולון. את דרכי הרוחנית התחלתי לפניי 11 שנה במהלך לימודיי לתואר ראשון במדעי ההתנהגות וניהול משאבי אנוש. מלווה במסעות אישיים בשילוב הילינג ודמיון מודרך, מטפלת בשיחזור גילגולים, מנחת סדנאות גרפולוגיה, מודעות, מדיטציה, פיתוח יצירתיות ואינטואיציה, ומעניקה אבחון וייעוץ גרפולוגי פרטי ועסקי. מאמינה שהדבר החשוב ביותר שנלמד בחיים האלה זה לאהוב ולהיות אהובים. בכל פעולה שעושה יוצקת כוונה ואהבה ומעבירה זאת הלאה... משתמשת בגרפולוגיה ככלי להעלאת רמת המודעות ומשם נותנת כלים לפתרון בשילוב הילינג ודמיון מודרך. מאמינה שככל שאנו לומדים וצומחים ומטפלים בעצמנו- אנו כמו נר שמדליק נר שמדליק נר...

052-4402250

[email protected]
www.michalsoffer.co.il

שתף

מיכל סופר

לגרש את החושך

13.12.09

 

לגרש את החושך

החושך לא באמת קיים... מכיוון שהחושך הוא העדר אור. האור תמיד נמצא בתוכנו ומחוצה לנו.

ע"מ לגרש את החושך עלינו פשוט להדליק את האור: להאיר במקומות החשוכים שבתוכנו.

יש לנו, לבניי האדם נטייה להתמקד במה שלא עובד, במה שלא בסדר, במה שלא טוב. כשרוב הזמן אנו שוכחים לגמריי שיש גם המון דברים טובים בחיינו- קורת גג, משפחה חמה ואוהבת, חברים טובים, ועוד המון ושפע.

ברגע שאנ מתרכזים בשפע שכבר קיים בנו ובחיינו ואנו מודים על כך- השפע גדל ומתעצם.

זה נשמע פשוט, אבל זה אמיתי.

במקום להתבונן ב"חצי הכוס הריקה" לבחור להתבונן ב"חצי הכוס המלאה" ויש כל-כך הרבה דברים טובים לראות ולהכיר תודה עליהם.

בדומה לכך, גם במערכות יחסים- יש לנו נטייה לבוא בטענות על מה שלא עובד, על מה שלא בסדר- מה שמנציח את אותה התנהגות. אנו יוצאים מנקודת ההנחה שאת הברים הטובים שאנו חושבים על אותו אדם שקרוב לנו הוא יודע, אך ברגע שאנו תמיד מתלוננים ומוצאים במה להאשים ולהטיח הטחות, אותו אדם לא משתנה, הוא רק מתעצבן ונסגר ודפוס ההתנהגות שכ"כ מעצבן אותנו תמיד- נשאר.

במידה והנכם מעוניינים לשנות משהו אם זה בבן הזוג/הורה/ילד התחילו לשבח אותו על הדברים הטובים שעושה, ועל ההתנהגות הטובה שלו ותראו שהדברים הטובים שאתם אוהבים יגדלו.

כשאנו משבחים באופן כנה ומהלב- הלב של אותו אדם נפתח, והוא ירצה לתת מעצמו יותר כי ירגיש טוב עם עצמו. ואנו נרוויח פעמיים- פעם אחת מהנתינה שלנו מהלב ופעם שניה מכך שעשינו טוב למישהו שאוהבים וערך מוסף מכך שנקבל- הדפוס שאנו פחות אוהבים אצל האחר ילך וידעך עד שייעלם.

*טעויות נפוצות במקומות עבודה של בוסים קשוחים שמקיימים ישיבות ובאים בטענות לעובדים שלהם על מה שלא עשו, על כך שלא נשארו מספיק שעות, על טעויות. הם דורשים עוד ועוד מהעובדים שכבר קורסים תחת עומס העבודה ועומס ההאשמות כלפיהם, ולמעשה "הורגים" את המוטיבציה שלהם. כשבפרק זמן קצר מאד ניתן להפוך את הקערה על פיה ולשנות באופן משמעותי את המוטיבציה ואת התפוקה בעבודה.

מספיק להודות ולהכיר תודה ולתגמל (ולאו דווקא באמצעים חומריים), להגיד מילה טובה, לשבח בפניי הבוס שמעל או כל פעולה יצירתית שתראה את ההערכה הכנה והכל משתנה.

האור תמיד נמצא שם, עלינו רק להאיר על החושך והנשמה במלוא הדרה מתגלית...

מאחלת לכם חג אורים שמח!

 

מיכל סופר

העצמה הפנימית

מלווה במסעות אישיים בשילוב הילינג ודמיון מודרך, גרפולוגית מוסמכת ומנחת סדנאות מודעות, מדיטציה, פיתוח יצירתיות ואינטואיציה.

www.michalsoffer.co.il

 

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©