כרטיס אישי

מיי-רב חכמוף

אמנית אהבה. באה מאהבה, חיה אהבה ומפזרת אותה לכל עבר וללא תנאים. מעניקה ליווי אישי להתפתחות והגשמה, לכל דורש. ממציאה מציאות בשיטת Huna, מאמנת אישית, מטפלת בשיטות ביואנרגיה, חיבור גופנפש ודמיון מודרך. מאמינה שאנחנו פה, על פני כדור הארץ, כדי לחגוג! באנו לכאן כדי לשמוח, ליהנות ולהרגיש טוב עם עצמנו, עם הגוף שלנו ועם מי שאנחנו. זהו הייעוד האמיתי שלנו בחיים האלו ובעצם, הדחף הבסיסי של כל אחד ואחת מאיתנו.

[email protected]

www.mermer.co.il

שתף

מיי-רב חכמוף

יצירת מציאות או קוסמות?

17.03.10

כשהייתי קטנה השיר האהוב עלי היה "כובע קסמים" של לאה גולדברג המופלאה: "כל הימים כל הימים, חולמת אני על כובע קסמים, כובע קטן מקושט נוצה, העושה כלללללל מה שאני רוצה". כן, אפשר להודות שמה שרציתי באמת זה להיות קוסמת, אבל לא מהסוג הזה של צ'יקו ודיקו ששולפים שפן מהכובע, אלא מהסוג של להגשים חלומות. ובאמת, בעולם הפנטזיה שלי הפלגתי רחוק עם החלומות, הייתי ילדה פנטזיונרית. אמא שלי תמיד השוויצה שהיא יכולה להשאיר אותי שעות בחדר, בלי לדאוג שאשתעמם. "היא יודעת להעסיק את עצמה" היא סיפרה לכל שואל. ואכן, ידעתי. יצרתי לי סוג של מציאות שהיתה רק שלי, המצאתי אותה בכל פעם כשהיה לי רע, כשהיה לי טוב, כשהיה לי עצוב, כשהיה לי מתוק. המצאתי אותה וחייתי אותה בתוך הפנטזיה. אז נכון, זו היתה פנטזיה, אבל בזמנו היא הרגישה לי ממש כמו מציאות.

עם השנים וההתבגרות, למדתי להוריד את הרגליים לקרקע, אבל לעולם לא ויתרתי על הפנטזיה ועל החלומות שלי, "הראש בעננים רגליים על האדמה", אמרו שב"ק ס' בשיר נופל וקם. וכשהרגליים שלי היו על הקרקע, החלטתי שהדבר שאני הכי רוצה זה להיות אחות, משהו בי נמשך לטיפול באנשים, לעזור להם, בימים ההם קראתי לזה אחות, כי זה מה שהכרתי, לימים הבנתי שזה הרבה יותר גדול.

החלום של להיות אחות נפל בגלל המון סיבות, טכניות ואחרות אבל אני חושבת שבעיקר בגלל ההבנה שזה לא בדיוק מה שבאמת רציתי. החלום הרחב שלי היה טיפול באנשים, נתינה, הכלה וכל מה שקשור לחיבור עם אנשים ועזרה ברמות שונות. אחרי דרך ארוכה ומרתקת, אני יודעת שהגעתי למקום שהכי נכון עבורי, התחנות שהגעתי אליהן והאנשים שפגשתי בדרך, העצימו אותי, חישלו אותי וכיוונו אותי למקום בו אני נמצאת עכשיו.

אז נעים מאוד, אני מיי-רב ואני ממציאה מציאות (מישהו אמר כובע קסמים?) וגם מטפלת, מאמנת ויוצרת. היום החלומות שלי הם המציאות שלי, כמאמר השיר מהסרט הכי שווה של שנות השמונים: Dreams are my reality, רק לאחרונה הבנתי באמת את משמעות המשפט הזה.

סוג של קוסמת, עובדת בשיטה השמאנית Huna ליצירת מציאות בקלות ובפשטות, מטפלת ומלווה אנשים להתפתחות והגשמה. עוזרת להם להגשים את מי שהם באמת, את החלומות שלהם, ובעיקר מחברת אותם לעצמם, באהבה, בהבנה ובתשוקה לחיים.

חדשה בשכונה ומזמינה אתכם לקפוץ לבקר. מבטיחה לשתף בהמשך, בתובנות נוספות מהמסע המרתק שלי בגלגול הזה. בואו באהבה.

מוזמנים גם להציץ לי לאתר:
http://www.mermer.co.il/

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
18/03/10 10:03
21/03/10 11:24
27/03/10 19:25
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©