כרטיס אישי

שתף

אח, איזה כישלון מקסים!

30.03.10

ביום רביעי, 17.3, אמור היה להתקיים ברעננה כנס יזמים. מטרת הכנס היתה להיחשף לנקודת המבט של היזמים, בכל הנוגע לשיתוף פעולה עם המגזר החינוכי.

ובכן, הכנס נכשל ובגדול. חמישה אנשים מצוינים הגיעו אליו, וגם הם לא מתוך קהל היעד הרלוונטי. תודה למי שבחרו להגיע.

מה למדתי? שלושה דברים. הראשון, שגדלתי. מה שבעבר היה מבאס אותי וגורם לי להרים ידיים ולוותר, היום מכסימום משעשע אותי. לכן זה כישלון מקסים בעיני.

השני, אצל מרבית האנשים אין בהכרח קשר בין מה שאומרים למה שעושים. גם המעטים שנרשמו לא הגיעו. אגב, הכלל הזה חל גם על המאות הרשומים ברשימת הדיוור של המיזם. משעשע בעיני כמה אנשים הביטו לי בעיניים ואמרו: "אנחנו מקווים שכאן זה לא רק דיבורים" ומאז נעלמו עקבותיהם. כך גם מיילים נרגשים של אימהות עם סיפורי ילדים וכמה חשוב להם ליצור משהו אחר ובלה בלה.

הדבר השלישי והאחרון שלמדתי, שאם מה שעומד ביני לבין המיזם זה הצורך להוציא אנשים מהבית באמצע הלילה, עם פיג'מות, כדי שייקחו חלק בסיעור המוחות הבא, הרי שזה קטן עלי.

תודה לי, למורים שלי, לשותפים ולחברים שבחרו לצעוד איתי, ולייקום שאפשר לי להגיע לזמן הזמן. בו אני יכול לעמוד מנגד ו...לחייך. אח, איזה כישלון מקסים!

עכשיו כמה דברים חשובים באמת: אחרי פסח יקרו דברים נפלאים. אני מעביר הילוך. עד עכשיו היה שלב החימום. אחרי פסח מתחיל בעיני הדבר האמיתי. עדכונים ממש בקרוב.

עוד עדכון אחד ודי: ביום שבת, 10.4 אני מקיים סיעור מוחות במסגרת הכנס הבינלאומי לחינוך דמוקרטי שיתקיים בסמינר הקיבוצים. הנושא: איך מממשים שיתוף פעולה בין מגזר חינוכי לעסקי, כזה המקדם ערכים חינוכיים. יהיה מענין. מידע נוסף בקישור המצורף כאן.

אני יכול המיזם-עושים חינוך אחר
רובי שטיינר, אימון אישי ואימון עסקי למצליחנים שרוצים להצליח יותר

 

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©