כרטיס אישי

שרן אלרן

מודט מקצועי בדימוס ואמן קרמי בהתהוות.

www.sharanelran.com

[email protected]

שתף

שרן אלרן

וכל המרבה הרי זה משובח

13.05.10
וכל המרבה הרי זה משובח"
(שם שם)

זה לא שאי אפשר להגזים במחמאות, אבל מחמאות אמיתיות הן תמיד במקום. האנשים שעובדים איתנו ושחיים איתנו עושים "בשבילנו" כל כך הרבה דברים כל יום שלא קשה ליפול למלכודת של המובן מאליו, לראות את אלו שמסביבנו ואת עמלם כדבר טבעי ונכון שלא דורש התיחסות מיוחדת. אבל כשאתה מוצא את עצמך במקום הזה, אתה עובד קשה, אתה מתאמץ, אתה מחפש איך לעשות את הדבר הכי טוב שאתה יכול, ואתה תמיד רוצה לקבל על זה לא רק משכורת או ציון או הכרה פורמלית. אתה רוצה את ההרגשה שרואים אותך, שמעריכים אותך, שמישהו שם לב.

זה נשמע טריוויאלי אבל אני נתקל בהרבה מקרים שבהם זה לא המצב. במקרה הטוב אנשים פשוט קורקטיים, במקרה הרע אנשים יכולים לקחת את הטוב כמובן מאליו ולהקפיד להדגיש לך רק את הדברים הלא טובים שעשית.

זה באמת לא דורש הרבה, מתן מחמאות ופידבק חיובי, אבל זה עושה הבדל כל כך עצום בכל מערכת יחסים מקצועית או אישית. שמעתי את וירש פעם מסביר למה הוא הוסיף ל"מדיטצית האהבה" שלו 10 דקות שבהן אתה רק מסתובב בחדר ונותן מחמאות לאנשים שאתה פוגש. הוא הסביר שכל אחד מאיתנו עבר שטיפת מוח מאז שהוא נולד שבמהלכה כל מיני אנשים הסבירו לנו למה אנחנו לא בסדר, עכשיו הוא אמר, אנחנו נעשה שטיפת מוח הפוכה. אולי זה נראה לכם מלאכותי, הוא הסביר, אבל תאמינו לי זה עובד!

יש שיגידו שזה הכל ענין של אגו, אתה צריך מחמאות ופידבקים כי אתה זקוק לאישור חיצוני, אתה לא מסוגל למצוא את מקור האושר הפנימי שלך. שיגידו! אולי הם אפילו צודקים. אבל עד שאתחבר למעין האושר הפנימי שלי באופן טוטאלי אני אסתפק בתמיכה מבחוץ ואיזה מילה טובה.

שרן
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©