כרטיס אישי

שרן אלרן

מודט מקצועי בדימוס ואמן קרמי בהתהוות.

www.sharanelran.com

[email protected]

שתף

שרן אלרן

מערבה מכאן יש דברים אחרים

30.05.10
מערבה מכאן יש דברים אחרים"
(תרצה אתר, המאה הכ')

בבוקר מוקדם אני מתעורר כמעט עם האור הראשון. בבית נותרו עוד כמה ארגזים ואינסוף קצוות לא סגורים. ב9 בבוקר אני וזוגתי כבר בוואן הגדול ששכרנו, מאחורינו יושבים להם מאות או אלפי הפריטים שצברנו במהלך השנתיים שלנו כאן. אני מסובב את המפתח ואנחנו נוסעים. עוזבים את העיר ונוסעים מערבה.

אמריקה נבנתה על המיתוס של כיבוש המערב. אנחנו לא יצאנו עם סוסים ועגלות, ולמזלנו לא נכנסו לשום עימות עם אינדיאנים. (למרות הGPS כמעט ועברנו בטעות את הגבול לקנדה אבל זה לא נחשב ממש הרפתקה) הדרך נמשכה לנצח. בגוגל אמרו שזו נסיעה של 10 שעות ו6 דקות, אנחנו הגענו בחצות מותשים, קצת מפוחדים(דטרויט בלילה...) והלכנו לישון בחדר של מלון דרכים נקי אך עם ריח קל של סיגריות ונוף מרהיב של מגרש חניה והכביש המהיר מספר 696.

הגופים שלנו אמנם כבר כאן אבל התודעה שלנו עדיין גרה בדירה שלנו בניו יורק, ולמרות כל הדרך הארוכה היא תישאר שם לעוד זמן. גם כי ייקח עוד זמן עד שממש נעבור לכאן, אבל בעיקר כי לתודעה(לפחות במקרה שלי) לוקח זמן לעכל את המציאות החדשה. ופרידות, כמו מוות, הן תופעה קצת בלתי נתפסת. רגע אחד היית במקום אחד, הקירות שהיו סביב היו "שלך" הרחובות שהכרת היו "הבית" ורגע אחר כך הם כבר לא. וזה בשביל המיינד האנושי קצת יותר מדי מורכב. דרוש לו קצת זמן כדי לייצר מחדש את אשליית ה"שייך לי".

מודטי כל העולם- התחלות חדשות לוקחות זמן!
שרן
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©