כרטיס אישי

שרן אלרן

מודט מקצועי בדימוס ואמן קרמי בהתהוות.

www.sharanelran.com

[email protected]

שתף

שרן אלרן

התבוננות, הגרסא הקפיטליסטית

06.06.10

התבוננות, הגרסא הקפיטליסטית

נשים חרדיות עטופות מטפחת ראש, תיירים מקוריאה מיפן ומסין, שתי דודות מרוסיה, הודיות לבושות סארי, שחורים, לבנים, חבורת פרחות אמריקאיות ,שיער בלונדיני כמעט טבעי וצמידים, משפחה עם ילדה קטנה ותינוקת. כל אלו ואחרים חלפו על פני במשך כחמש דקות, בזמן שישבתי על הספסל וחיכיתי לאשתי שתסיים לעשות קניות.

בין ההרים לשדות באמצע שומקום ליד הכביש המהיר הקים מישהו עיר קטנה שכולה חנויות מוזלות של חנויות יוקרה מהעיר.מגרשי חניה עצומים עמוסים במכוניות, אוטובוסים מביאים אנשים מהעיר ומן הכפר. הבנינים עשויים עץ, ה"רחובות" בינהם מרוצפים אבנים משתלבות, מוסיקה קלה מתנגנת ברקע, הכל שליו, נראה כמו תפאורה לסרט, כולם צועדים להם באיטיות, שקיות בידהם וצורכים וצורכים בשקט. אני הגעתי עם הטנדר, לבוש בגדי עבודה מלוכלכים מצבע וזפת וחימר קרוש, נועל נעלי ספורט קרועות, אני לא אוהב לעשות קניות בכל מקרה אז אני יושב בשקט.

אושו הטיף ל"מדיטציה בכיכר השוק" אבל אני לא בטוח שהוא ממש התכוון מילולית לשבת ולהתבונן באנשים עושים קניות... אני יושב כך כמה זמן, נהנה מלהסתכל ומאי עשייה בריאה. עד שאני מחליט להצטרף לחויה האמריקאית באופן פעיל, אני הולך ל"פוד קורט" קונה לי משולש פיצה ודיאט קולה בכלים חד פעמיים. אני בחור הוליסטי.

מודטי כל העולם- חם!

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©