כרטיס אישי

שתף

איך הפכה מירי מ"אני כלום" ל"אני מדהימה

03.07.10
הנה משהו שמעולם עוד לא עשיתי לפני כן, ניתוח מקרה אימון אישי אמיתי, כפי שפורסם בניוזלטר האחרון שלי. בכל פעם שאני עושה משהו חדש, זה מרגש אותי. איזה כיף. כל מה שאתאר בהמשך הוא אמיתי לחלוטין, לרבות השם.

מירי עמרם נתנה לי את רשותה להשתמש בכל הפרטים, לרבות בשמה המלא. אני מעריך זאת מאוד. תודה לך יא מדהימה.

אני עומד לתאר לכם מאיפה היא התחילה, מה היו השלבים שעברה, איפה היא סיימה ואיזה תוצאות הפיקה בחייה.

פרטי רקע: מירי, 45, גרושה מזה למעלה משנה. אם ל-4. עד לאימון עבדה כקוסמטיקאית שכירה ב-7 השנים האחרונות "כי זה נוח". היא יזמה את האימון בגלל תחושה כבדה של פספוס והחמצה בחייה.

התחום שהמאומנת בחרה להתמקד בו: אני ממליץ למאומני לבחור את התחום שהם מגדירים כהכי מאתגר ומתסכל מבחינתם. התחום שהיא בחרה לעבוד עליו הוא הגשמה בתחום המקצועי.

התוצאה הרצויה מהתהליך, כפי שהוגדרה על ידה: תוצאה היא לעולם דבר מדיד, לא תחושות או מחשבות. תוצאה שאם תופיע, המאומן יידע שהיה שווה עבורו להשקיע את הזמן והכסף. התוצאה שהגדירה הייתה לקבל תשובה לשאלה, "מה הדבר שאני באמת טובה בו".

מתי ואיך זה התחיל: מפגש האימון הראשון התקיים בתאריך 9.3. סך הכל התקיימו 13 מפגשים, כלומר התהליך כולו נמשך 3 חודשים ושבוע. לשיקולכם לקבוע האם זה ארוך או קצר.

איך נראו התוצאות שלה בנקודת המוצא: התוצאה שהייתה אז בתחום ההגשמה היא "כלום". התוצאה הזו גבתה ממנה מחירים כבדים: "מרגישה רע, לוקח את הכוח שלי, תסכול, עצבנות, נדודי שינה, מרמור, דיכאון, עצבות, ייאוש".

איך נראתה העשייה של המאומנת בנקודת המוצא: המאומנת הייתה בעיקר עסוקה בלנסות, ולהשתדל. שתי מילים אופייניות לאוצר המילים של מי שמדשדש בכלום. לא אפרט כעת בנושא זה. בנוסף, הייתה מכבסת, מנקה, מבשלת, רוקדת, משחקת, תקועה.

איך נראה עולם האמונות של המאומנת בנקודת המוצא? "אני לא אצליח, אין לי זמן, אני לא יודעת, זה בגלל האחריות על הילדים, בגלל הילדות שלי, קשה לי, בגלל שאני לבד".

איך נראה הדימוי העצמי של המאומנת בנקודת המוצא? "אני כלום". הדימוי העצמי הזה מלווה אותה למעשה מאז שזוכרת עצמה, לאורך כל חייה.

מה עשינו בתהליך? הרציונל מאחורי התהליך כולו הוא בעיקרו פשוט. אף אדם לא חי ב"כלום" בכוונה. יש תוצאה אוטומטית שהיא תולדה של התנהלות אוטומטית. התהליך מאפשר למאומן לצאת מהאוטומט. איך? ראשית, מעצם היכולת לראות אותו. היא למדה לראות לראשונה את אותם דפוסי החשיבה שלה, המובילים לדפוסי התנהגות והרגלים אוטומטים, המייצרים את אותו הכלום.

החשוב מכול שמירי למדה ש"אני כלום" זו לא "האמת" אלא סתם סיפור, פרשנות של ילדה קטנה לאירוע שהייתה חלק ממנו. הילדה גדלה והפכה לאישה, אבל הסיפור נשאר. היא שיחררה את הסיפור הדפקטיבי שחרב לה את החיים, לטובת סיפור אחר.

היא למדה לקחת אחריות מלאה על חייה. במקום להיות קורבן של הנסיבות: "יש לי 4 ילדים, ואני גרושה, וגם אין לי כסף, לא אוטו ולא השכלה ולכן זה בלתי אפשרי". היא למדה איך ליצור מציאות למרות הנסיבות.

היא למדה לזהות את הפחדים שמנהלים אותה, ולהפוך את הסדר, כלומר לנהל אותם. הדבר שהכי הפחיד אותה בעולם היה לדבר בפני קהל כי "מה יחשבו או מה יגידו עלי". היא לקחה על עצמה משימה. ביקשה רשות מהמרצה שלה לדבר במשך דקה לפני הכיתה ולשתף אותם בפחד שלה.

המרצה שיתף פעולה בחפץ לב. היא זכתה למחיאות כפיים סוערות. הכיתה בחרה בה לייצג אותם בטקס הסיום. שם היא כבר דיברה בפני קהל של מאות. הקהל מחה דמעה בהתרגשות בזמן שדיברה.

מירי למדה להגדיר מטרה חשובה, כזו שמרגשת אותה ולממש אותה. במשך שנים רבות היא לומדת ריקודי בטן. ריקוד זו התשוקה שלה, וללמד ריקודי בטן זה החלום שלה. היא הגדירה צעד קטן ראשון, שני תלמידים אצלה בבית. לעולם לא אשכח את הודעת הטקסט שקיבלתי ממנה ואת שיחת הטלפון הראשונה אחרי המימוש: "אתה ל-א מאמין, זה מ-ד-ה-י-ם!" היו המילים שלה. כן, כך מרגישה הגשמה.

היא למדה לתת ביטוי לאמת הפנימית העמוקה שלה, להיות קשובה לה ולנוע איתה קדימה בכל העוצמה.

אלו תוצאות הופיעו בחייה? ראשית והחשוב מכולם, במקום אישה כבויה, הגיחה פתאום "אני מדהימה". אישה שונה לחלוטין מזו שבנקודת המוצא. היא סגרה את העיסוק שלה בקוסמטיקה.

מאז הופיעה כבר פעמיים בשתי הופעות פומביות, אחת באירוע יומולדת והשנייה, במועדון בירושלים. מה שהחל עם שתי תלמידות, עכשיו התרחב לשתי קבוצות, אחת בוקר והשנייה ערב. היא לקחה אולם במתנ"ס שבאזור מגוריה בהרצליה.

המטרה שלה בטווח של שנה מהיום, כלומר עד מאי 2011, לקחת מקום שהוא לגמרי שלה, שבו תוכלנה נשים ללמוד לרקוד, ללמוד איך לתת ביטוי למי שהן באהבה ובכל העוצמה, בדיוק כפי שהמחול מאפשר לה.

האם יש כאן קסם?
לא! יש כאן שילוב של שני דברים בלבד: נכונות אין סופית ללמוד ומוכנות לשלם את המחיר. מה המחיר? ללמוד לחשוב אחרת, כדי לפעול אחרת. ללמוד לנהל את הפחד ולעשות את מה שמפחיד. ללמוד לעשות דברים שקשה ולא רגילים. לצאת מאזור הנוחות, ונכונות לשחק את משחק החיים: העזה! ללמוד לקחת אחריות מלאה על החיים! להתעורר!

רוצים לקרוא את משוב הסיום המרגש של מירי ושל אחרים? אפשר לעשות זאת בלחיצה על הקישור כאן.

יש לכם אירוע קרוב ורוצים לשדרג אותו? יש לכם בר או בת מצווה, חתונה או יומולדת? צרו קשר עוד היום עם מירי והזמינו אותה לרקוד. עוד לא פגשתם מישהי כמוה, אישה מדהימה ורקדנית בטן שרוקדת מהנשמה. ניתן ליצור עימה קשר באמצעות המייל [email protected] או לנייד 050-9263737.

אתם יודעים למה בחרתי לפרסם כאן את המייל והטלפון שלה? מהסיבה הפשוטה, כאשר אדם עוסק בהגשמה שלו, כל היקום מתגייס למענו, וכך גם אני!

בהוקרה והערכה
רובי שטיינר
אימון אישי ואימון עסקי  להגשמה עצמית ולתוצאות יוצאות דופן
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©