כרטיס אישי

קרני צור

אסטרולוגית, מפתחת ומלמדת את שיטת "אסטרולוגיה הוליסטית" – כשאסטרולוגיה והילינג נפגשים... גרה בישוב רוחני בגליל הקסום, נשואה ואם ל 2. תמיד בתהליך של התפתחות... נעה בין שמיים וארץ...
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il

שתף

קרני צור

עבודה מול משפחה באסטרולוגיה

08.07.10

הפעם, בחרתי להביא מתוך העולם הרחב של האסטרולוגיה את אחד השיעורים הרוחניים שהולכים עם מזל סרטן, מזל החודש, וזהו השיעור העוסק בשילוב בין שני תחומים לכאורה מנוגדים בחיינו: העבודה והמשפחה.
בני מזל גדי ירגישו את השיעור הזה בעוצמה השבוע, אבל כיוון שכולנו נתונים להשפעת מזל סרטן, כולנו יכולים ללמוד מזה.

במפה האסטרולוגית ישנם 6 צמדים של בתים, או טריטוריות חיים, ואלו יהיו תמיד הבתים של המזלות המנוגדים זה לזה: טלה מול מאזניים, שור מול עקרב וכך הלאה.

בית מזל סרטן, באסטרולוגיה, מייצג את התא המשפחתי שלנו, על כל המכלול הרחב שהוא מביא עימו: הילדות המוקדמת שלנו, ההורים שלנו, איך היינו בתור ילדים, איך אנחנו בתור הורים, דמות האם, הצד הילדי שבתוכי ועוד ועוד ועוד. כל אלה נמצאים אל מול מזל גדי, שתחום השליטה שלו הוא הנחישות וההתמדה שלנו במקום העבודה שלנו, הקריירה, המרדף אחר כסף וכבוד ובניית הכריזמה האישית שלנו תוך שנים של מסירות.

גם במציאות נמצא הרבה פעמים ששני התחומים האלה נמצאים זה מול זה: המשפחה מול העבודה. ובזמנים המטורפים בהם אנו נמצאים היום, זמנים בהם בתא משפחתי שני ההורים צריכים לצאת לעבוד כדי לקיים את המשפחה, זה בולט, בדרך כלל הרבה יותר. אבל זה לא בא לידי ביטוי רק שם: לעתים מדובר בתפיסות שקיבלנו עוד בילדותינו מן הבית המעקבות אותנו מהגשמה עצמית בקריירה, לעתים אלה המגננות שעלינו לעטות על עצמינו בעבודה, המפריעים לנו כאשר אנו רוצים להתקרב אל יקירנו. יש למשחק הזה פנים רבות ומגוונות.

יש מפות אסטרולוגיות בהם שני התחומים האלה לא מעוררים קונפליקט, אבל יש מפות בהם רואים בבירור את חוסר האיזון בין שני התחומים. והשאלה היא לא מה הדבר הנכון לעשות, כי זה כמובן נכון לכל אדם ולכל משפחה, אלא כיצד כל אחד יוצר את ההרמוניה הנכונה לו בין שני התחומים המשמעותיים האלה.

החודש האסטרולוגיה מביאה אלינו את השיעור הזה בחוזקה, עם אפשרות ליצור שינוי מהותי בדפוסי החשיבה וההתנהגות שלנו בכל הנוגע למציאת האיזון הנכון והטוב לנו בין שני פלחי החיים האלה.

השמש נמצאת החודש במזל סרטן (כאמור בית המשפחה) וממש מול מזל גדי (עבודה). במזל גדי נמצאים עכשיו כוכב פלוטו שיכול לעזור לנו לעשות טרנספורמציה וגם ראש דרקון ששיעורי חיים קארמתיים. לא היינו יכולים לשאוף לשני כוכבים טובים מאלה בבואנו לעשות שינוי מהותי. מכאן שהחודש יש חלון הזדמנויות קוסמי שאפשר להתחבר אליו, ושיעור בשינוי הדפוסים שלנו. אם נהיה מודעים נוכל ללמוד החודש כיצד ליצור מצב שבו העבודה תטעין אותנו באנרגיות שנוכל להביא מהן בשפע אל המשפחה, וכיצד המשפחה תמלא אותנו שמחה וחום שנוכל לקחת איתנו גם אל מקום העבודה. השיעור הוא מצד אחד להפריד בין התחומים כדי שלא יבואו זה על חשבון השני, ומצד שני להיטען מכל אחד מן החלקים. הסיפוק מן העבודה יתמוך במה שקורה בבית, ולהיפך.

קרני צור - אסטרולוגית מייעצת בכל תחומי החיים: הכוונה ליעוד, קריירה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד.
מלמדת אסטרולוגיה לימודי הכשרה מקיפים.
עוד באתר http://www.astrologia.goop.co.il

אם נצליח לעשות שינוי זה, אשר לעתים הוא רק שינוי בדפוס חשיבה או בתפיסה נוכל ליצור את ההרמוניה המיוחלת בין שני העולמות האלה ובין שני החלקים השונים האלה באישיותינו.

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©