כרטיס אישי

דורית וגדי

דורית ציירת, אומנית, סופרת, מתרגלת כבר שמונה שנים הבראה יומיומית מסרטן. גדי מהנדס אלקטרוניקה ומטפל בדמיון מודרך, רייקי, המסע, ושחזור גלגולים

[email protected]
dorit-rishoni.com

שתף

דורית וגדי

שואב אבק לחוליות הגב

17.07.10

כבר חודש שאני מסתובבת עם כאב גב שמטייל בעיקר באזור הגב התחתון, הנחתי שזה נובע מכך שאני לא עושה מתיחות אחרי ההליכות היומיות.
הבטחתי לעצמי מה שאני מבטיחה כבר שנה, שבקרוב אלך ליוגה ואז יפתרו כל בעיותי.
בימים האחרונים יש לי תחושות נוספות בגוף, ובכל זאת כל מה שעשיתי היה רק לברר מתי ואיפה יש יוגה.
שלשום כשהלכנו עם החברים בחצות לאכול ארטיק בפיצוציה השכונתית, הם אמרו שמשהו לא ניראה להם בכאב הגב שלי, שמעתי את המילה כליות, אבן,כאבים, חבר שלהם, דוד שלהם... הסתכלתי עליהם והקשבתי, לא סיפרתי על הכאבים האחרים. נפרדנו מהם. נבהלתי. כל הדרך הביתה חשבתי על כל האפשרויות  וכמובן, כמו תמיד, חשבתי שהסרטן חזר.

כשהמחשבה הזו מנקרת לי במוח כמו ציפור עצבנית, אני מתכנסת בתוך עצמי ולא מעיזה לדבר על זה. הרי מיד יגידו לי למה הוא לא חזר ולמה אני מדברת שטויות. אי אפשר לא רצוי ולא כדאי להתיש את הסביבה. צריך לשמור את הכוחות של הסביבה לאזעקת אמת.

לפנות ערב נסענו למדיטציה בפארק יפו, מקום מקסים, ירוק ומחוץ לתודעה. הצטרפנו לחבורה גדולה שהתמקמה על אחד ממורדות הדשא בפארק, שכבנו על הגב והרוח ליטפה את הפנים והידיים. שמחתי להיות חלק מהמחזה הזה, ודימיינתי שואב אבק שואב ליכלוך, ביסודיות מסביב לחוליות הכואבות שלי, אחר כך שלחתי את צוות ריפוי הגוף (פנימי דימיוני) כדי שיסתום בעדינות ובהחלטיות את החורים שבחוליות .
כשסיימנו את המדיטציה, כאב הגב היה רך יותר. בדרך הביתה גדי סיפר שבמדיטציה שלו שלח אור לבן לחוליות הגב שלי וגם חומר כדי לחזק אותן. היה נחמד לגלות שטיפלנו בהן ביחד.

הבוקר כבר התעוררתי בלי כאבים, הגב והחוליות עדיין מזכירים לי שהם קיימים, אבל לא ברמת חרדה. עוברת לי בראש מדי פעם המחשבה הזו : או קי היו לי שנתיים נקיות, הנה זה אולי הגיע, האנשים האלו שרואים אותי עכשיו, יגידו, אוי ראינו אותה והיא הייתה ממש בסדר, מה קרה פתאום. כל מיני משפטים שאנחנו שומעים על אנשים אחרים....
אין ברירה, המחשבות והמשפטים עושים אצלי טיולים ארוכים. ליתר ביטחון כבר יומיים אני אוכלת לפי תפריט של דיאטנית מהמכון לרפואה משלימה בבלינסון. (הרבה ירקות, בלי סוכר, קטניות וזמני ארוחה קבועים)  מזכירה לעצמי לנשום עמוק, לקחת אנטי אוקסידנטים, (כבר יורדת למטה לבלוע שניים), ועוצרת לעשות דימיון מודרך לחוליות.
זה הכי טוב שאני יכולה לעשות עד לצילום גב מחר בבוקר.


 

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©