כרטיס אישי

שתף

אני והפחד שלי מלבד

06.08.10
כן, אני פוחד מהלבד. להיות לבד. נפרדנו, אחרי 5 שנים של ביחד. הסתיים קשר מדהים עם אישה מדהימה. למה הסתיים? כי היה חסר שם משהו ולא ידעתי איך להביא אותו פנימה. לא ידעתי, וכנראה שגם היא לא.

האם זה נכון? לא יודע. מה נכון? מי יודע מה נכון? אין לי מושג. אני מכיר רק עמדת מודיעין אחת וזו האמת הפנימית העמוקה שלי. אני שואל אותה ולא ממש ברורה לי התשובה. וזה בסדר.

למה אני כותב על זה? כי זו עוד דרך נפלאה בעבורי לשחרר את הפחד. אני פשוט לא מוכן ששום פחד ינהל אותי, לא עכשיו ולא אף פעם. רק אהבה מובילה אותי. רק אהבה.

אני כותב, נותן לזה פומבי, שם אותו בממדים הטבעיים שלו. משחרר.

ממה אני פוחד? מכלום בעצם. כי באמת אין שם כלום וגם אין באמת לבד ואין ממה לפחד. יש לי המון יחד בחיי. יש את ילדי, את אימי, את אחי ואת כל בני המשפחה המורחבת. יש את החברים שלי, את המאומנים שלי. אני מוקף באנשים שאוהבים ומעריכים אותי, ואני אותם. איזה כיף, איזו מתנה ענקית כל אלו בחיי.

בימים אלה ממש אני כותב עוד פרק מופלא במסע הכי מופלא שיש, החיים. כותרת הפרק היא "איך אני מוכיח לעצמי שאני לא לבד, איך אני מוכיח לעצמי שאני שלם, גם כאשר אני לא במערכת זוגית".

זה פרק מרגש, מופלא. האמת שמעולם לא הייתי לבד. כלומר, מאז שנות העשרים המקודמות שלי לא הייתי לבד. עכשיו אני חווה זאת בפעם הראשונה! כן, יש שם פחד, אני לא מוכן שהוא ינהל אותי. בשום אופן. No Way. רק אני מנהל.

הי פחד מקסים. תודה שבאת. תודה שאתה מראה לי את הדרך לעבר פריצת הדרך שלי. תודה שאתה פותח בפני אפשרויות לגדול.

שכרתי לי יחידת דיור מקסימה בת שני חדרים באלפי מנשה. ממש קרוב לבית של הילדים. אני עושה אותה בונבוניירה. הופך אותה לארמון המקסים שלי. איזה כיף!

אני מביט לאחור, לעבר 10 השנים האחרונות ואני מתרגש ממה שאני רואה, אני מביט קדימה, לעבר 10 השנים הבאות ומתרגש יותר. מביט על ההווה ומתפעל. יש לי המון ממה.

תודה לכם, על שהייתם כאן כדי לקרוא את זה. שולח מכאן חיבוק ענק לכל אלו שגם להם יש פחד, אבל לא מוכנים שינהל אותם יותר. אתם אמיצים. אני אמיץ.

בהוקרה והערכה
רובי שטיינר
אימון אישי ואימון עסקי למצליחנים שרוצים להצליח יותר


שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©