כרטיס אישי

שובל אלוני

חייתה במנזר זן ביפן מספר חודשים בשנים 1997-1998(עברה תהליך מחויבות לדהרמה ובעלת תואר "אחות גדולה" מהמאסטר). מלמדת מדיטציה זן בודהיסטית החל משנת 2000 מטפלת בפסיכותרפיה גופנית בשם "ביוסינתיזה". מאמנת ומנחת קבוצות בשיטת "סדונה" לשחרור רגשי. משלבת בעבודתה תפיסה של גוף-נפש-רוח המבוססת על חוכמת הזן, הדרך הרביעית, הפסיכותרפיה הגופנית ושיטת "סדונה". 
[email protected] 

 www.shovalaloni.co.il

שתף

שובל אלוני

איך משאירים מאחור את מה שלא צריכים?

15.08.10

לפני שאתם נכנסים אל השנה החדשה עם שתי רגלים יציבות ועם לב שמח אחד, לא הייתם רוצים להשאיר מאחור את כל מה שכבר לא עובד בשבילכם יותר? לא הייתם רוצים להשאיר מאחור - את הטינות, את הפחדים ואת החששות, קשרים מיותרים, עיסוקים שאינכם רוצים בהם יותר, זיכרונות שאינכם רוצים להמשיך ולסחוב הלאה, ולהיכנס אל השנה החדשה בקלילות? אני מאמינה שכן.

ריטריט יום מרוכז בשיטת "סדונה" - תהליכים עוצמתיים לניקוי העבר לפי שיטת "סדונה". להשאיר את המיותר מאחור כדי שניכנס לשנה החדשה שמחים, צלולים, בעלי ביטחון וסולחים.

אחת הסיבות שאנחנו חוזרים אל אותם הקשרים, על אותם הדפוסים ועם אותו הקושי היא, שאיננו משחררים את המטענים הרגשיים והמנטאליים שיצרו אותם.

המטענים האלה נוצרו ברובד הלא מודע, והם ממשיכים לנהל אותנו ולהמשיך ולהביא את אותן התוצאות, מן הסתם.

תחילת שנה היא תקופה מרגשת. אנחנו מבריקים את הבית, קונים בגדים חדשים, עושים תוכניות חדשות... ומבטיחים לעצמנו - להפסיק לעשן, להתחיל את הפרויקט שחלמנו עליו, לגמור עם הקשר שלא מתאים, ולשחרר טינות, כעסים ופחדים.

וזה נהדר. אלא שכדי נוכל באמת לעמוד במשימות המאתגרות שלקחנו על עצמנו, עלינו להתחיל עם שחרור המיותר. אחרת זו תהיה אותה הגברת רק בשינוי אדרת.

שיטת "סדונה" היא כלי ייחודי ועוצמתי לזיהוי ולשחרור עמוק ומהיר של כל תפיסות המוגבלות והמטענים הרגשיים, שמונעים מאיתנו להיות מאושרים ולחיות את החיים שאנו רוצים.

ואנו נתאסף ליום שלם לתרגל שחרור אישי וקבוצתי. אתה תוכל לעבוד על כל נושא שמטריד אותך מהשנה החולפת ובכלל.

ביום שישי ה-27.8.10 בשעות 09:00 - 16:30
בגבעתיים - בית שרת
רח' משמר הירדן 18

נלמד על התפיסה של שיטת "סדונה" לגבי זיכרונות העבר. זוהי הזדמנות חד פעמית לעבור באופן מרוכז תהליכים עוצמתיים לשחרור ממגבלות העבר, ולהכין את עצמכם לשנה החדשה על מטרותיה ועל בחירותיה, כשיש לכם את כל האנרגיה הנחוצה להגשמה.

ככל שמשחררים יותר, כך מרגישים טוב יותר ומפיקים תועלת מרובה יותר. לשחרור אינטנסיבי כזה ישנה השפעה עמוקה לאורך זמן.

הסדנה מתאימה גם למי שאף פעם לא תרגל את שיטת "סדונה".

עלות:
עד ה-22.8.10 - 297 ש"ח

החל מ- 23.8.10 - 325 ש"ח

מה להביא איתכם:
ארוחות בוקר וצהרים לפי טעמכם / בגדים נוחים / גרביים / חומרי כתיבה

במקום תהיה שתיה חמה וקרה וכן כיבוד קל.

ישנה חניה במקום למקדימים להגיע.

פרטים והרשמה אצל שובל 052-2710440

להתראות

שובל

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©