כרטיס אישי

נעה מוסקט

מקשיבה, לומדת, מדריכה, יוצרת, מתרגלת, מלווה, עוזרת עובדת עם תדר אינסוף, משלבת אנרגיות, מחייכת לעולם, אוספת ידע ישן ומחברת לחדש, קוראת לזה בשם 'ריפוי מולד'. תופרת (שמלות כלה), מעצבת (אתרים), ממציאה (פטנטים). אשה, אמא, בת זוג, אמא, אשה וחוזר חלילה. לפעמים יושבת בשקט. 
[email protected]

www.noa-muskat.co.il

שתף

נעה מוסקט

היפראקטיביות זו לא מחלה

07.09.10
בריאות נפשית היא בריאות, אין שם מחלה, וזה מקפיץ אותי ממש לקראת תחילת שנה חדשה.
דברים שאני אומרת כבר המון זמן לגבי תרופות מסממות, שעוזרות לחברה להשאר בינונית ומטה אבל הורסות את האדם שלוקח אותם, ריטלין מיותר שעושה את החיים קלים יותר לגננת או להורים אבל לא לילד...העולם הזה פשוט מטורף!!!

ובעולם מטורף קשה להשתלב, זו הבעיה.
אנחנו נורמאלים, לפחות רובינו. העולם מתחדש מיום ליום, האנשים משתנים מדור לדור, אבל התפיסות החברתיות נשארות ישנות, ארכאיות. איך אפשר לשלב אדם חדש בעולם חדש עם תפיסות ישנות? הבגרות בארץ היא רק דוגמה אחת שגורמת לאנשים צעירים לפגוש מערכת זקנה, ויש עוד המון דוגמאות. אז מה הפיתרון?
העולם של התרופות (שעושה מליארדים ויותר על מכירות כל חודש) מנתק את האדם מהעולם.
אני מחברת אותו לעולם.
זה כל ההבדל, אבל איזה הבדל!
כשאתה מחובר לעולם אתה יכול להמשיך בכוחות עצמך, אתה מוצא התאמה איפה שלא היתה קודם, אתה מתחיל ללמוד בתוך המערכת ולא מחוץ לה, אתה מתחיל לשים לב לדברים שלא ראית קודם ולכן הפריעו לך, אתה זורם עם מהלך החיים, ארכאי ומטורף ככל שיהיה, בעיקר כי אתה מוצא את החיבור שהיה חסר שם.

הנה קישור לכתבה, לסרט, למידע.
http://www.youtube.com/user/cchrisrael#p/a/u/0/cFx__H2JVCE

יש בכתבה הזו הרבה משפטי מפתח שנחרטו בי לאורך שנים של טיפולים באנשים, אבל המשפט העיקרי שמצאתי להיום הוא שאין להם אפילו מקרה ריפוי אחד.

לי יש!
מי שבא אלי בא להרפא,
בלי כדורים, בלי תרופות, בלי התמכרות לטיפולים שלי, רק טיפולים ספורים והוא יוצא לדרך ומצליח להשתלב בעולם הרבה יותר טוב.

זה נראה קל יותר לקחת ריטלין, מודרני יותר, אפילו הופך להיות כמעט סטטוס חברתי (לפחות לגבי ההורים שיש להם משהו מוחשי להתלונן עליו), אבל אני רואה את הנזקים ולשמחתי אני לא לבד, יש עוד המון אנשים שרואים את הנזק ולא את התועלת. אני קוראת לכל מי שרוצה לצאת מהמלכודת ולא להכנס לאחת אחרת – לקחת דקה ולבדוק עם עצמו אם רוצה לשמוע על שינוי אפשרי, ומשם לפעול הלאה.


שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©