14.1 – 12.2

תחזית שבועית: מזל גדי

22.01.17 - 28.01.17

מהלכי מארס
השבוע מארס נכנס אל מרחב חדש – מרחב האגם (קונסטלציית דגים), שם ישהה בכל החודש הקרוב.
מארס הוא הכוכב האדום, אחד משכנינו הכוכביים הקרובים ביותר, הנקרא על שם אל המלחמה הרומי. מיקומו משפיע על האופן שבו אנו עושים דברים. עם מארס במרחב האגם יש לנו אפשרות ללמוד כיצד לא עושים דברים לבד – אלא רואים את מה שאנו עושים כחלק ממרקם גדול הרבה יותר.
התחזית הפעם תלווה את מהלכי מארס ותראה לכל אחד מבני השבטים האסטרולוגים כיצד מארס ישפיע על האופן בו נעשה דברים, וגם ממה צריך להזהר...

לסדנא עם קרני צור ונומיינד בכרתים - לחצו כאן

היהלום - מזל גדי החדש – לנולדים בין 14.1 – 12.2
מארס נמצא עכשיו בבית התקשורת שלכם. מיקום זה הוא חיובי עבורכם והופך אתכם ליותר פעילים חברתית ותקשורתית ומחדד את היכולות השכליות שלכם. זהו שילוב מוצלח לכל מי שעוסק בהוראה, הרצאה, פרסום, שיווק ואינטרנט, עם הרבה מרץ וכניסה של פרויקטים חדשים בתחום. קחו את הזמן הזה, שימשך עד סוף פברואר, על מנת לעשות את כל השיחות, ההרצאות והכתיבה הדרושים ובעיקר תהנו מן הזמן שלכם עם חברים, שעכשיו הוא תוסס ומהנה במיוחד. זה גם זמן מצויין לשווק ולקדם את העסק.
לסדנא עם קרני צור ונומיינד בכרתים - לחצו כאן

מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

גדי – אדמה. חום. בוגר, רציני, ושאפתן. אי של יציבות ואחריות. נולד לעבוד קשה. כלום לא בא לו בקלות, מטפס לאט בסולם החברתי ומגיע. מסגרות נותנות לו ביטחון ולכן יפעל כנהוג וכמקובל ולא כרצונו.
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©