14.1 – 12.2

תחזית שבועית: מזל גדי

05.02.17 - 11.02.17

עוברים למרחב אסטרולוגי חדש
ימים אלה סאטורן, אדון הקארמה, עובר למרחב אסטרולוגי חדש. סאטורן הוא כוכב גדול ואיטי. הוא נמצא בכל מרחב אסטרולוגי כשנתיים וחצי, ולכן מעברו למקום חדש הוא אירוע מיוחד ורב משמעות.

סאטורן הוא הכוכב המראה לנו היכן מצויים הקשיים שלנו. במיקום בו ימצא במפה שם נראה יותר עיכובים, קשיים ומגבלות. אולם העיכובים האלה אינן סתמיים. מדובר בשיעורים שעלינו ללמוד ועיכובים שבאים לטובתנו, ובעיקר מוודאים שלא נקבל את הדברים לפני הזמן המתאים.

בתחזית הפעם תוכלו לקרוא כיצד סאטורן ישפיע עליכם בכל השנתיים הקרובות!

לסדנא עם קרני צור ונומיינד בכרתים - לחצו כאן

היהלום - מזל גדי החדש – לנולדים בין 14.1 – 12.2
סאטורן סיים עכשיו מסע בן שנתיים וחצי בבית היעוד שלכם. במשך הזמן הזה נראה שעשיתם כברת דרך יפה ומשמעותית בכל הקשור להגשמת היעוד שלכם וטיפוס על הר היעוד. בתקופה הזו אתם יכולים להרשות לעצמכם מעט לנוח וליהנות מן ההישגים ולהמשיך לצוף על גלי ההצלחה שסאטורן הביא עימו. מיקומו של סאטורן בתקופה ארוכה ומשמעותית זו הוא חיובי מאוד עבורכם, משום שסאטורן בזמן הזה לא יציב בפניכם קשיים של ממש. יחד עם זאת – סאטורן מאפשר לכם עכשיו לטפל בכל מה שנמצא בתוכם ועשוי לעצור אתכם ולעכב אתכם מלהמשיך במסע ההתפתחות שלכם. אז יהיו פחות מגבלות אמיתיות בשטח – ויותר הזדמנויות למצוא מה מעכב אתכם מבפנים, על מנת שתוכלו לזהות את הדברים, לטפל בהם ולשחרר אותם.
לסדנא עם קרני צור ונומיינד בכרתים - לחצו כאן

מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר

פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

גדי – אדמה. חום. בוגר, רציני, ושאפתן. אי של יציבות ואחריות. נולד לעבוד קשה. כלום לא בא לו בקלות, מטפס לאט בסולם החברתי ומגיע. מסגרות נותנות לו ביטחון ולכן יפעל כנהוג וכמקובל ולא כרצונו.
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©