14.1 – 12.2

תחזית שבועית: מזל גדי

26.02.17 - 04.03.17

ליקוי חמה ביום ראשון 
אנחנו נמצאים בתקופה כוכבית מיוחדת במינה. ביום ראשון יהיה ליקוי חמה שלא נראה מישראל אבל מורגש בחיינו.. תקופה זו יכולה להיות לא פשוטה ומאתגרת בה תחומים שבדרך כלל לא מתערבבים, תחומי השמש, והירח, מתערבבים זה עם זה בימים אלה – לטוב ולרע. הדמיון עם המציאות, המודע עם תת המודע, העבר עם העתיד.

התחזית הפעם תעזור לנו לדעת מראש מהם התחומים בחיינו ה"מתנגחים" עתה זה בזה ואולי אף תעזור לנו עם טיפים חשובים...

היהלום - מזל גדי החדש – לנולדים בין 14.1 – 12.2
שימו לב לתקופה של ליקוי החמה, והימנעו ככל הניתן מלעשות החלטות בדברים חשובים, ובעיקר בדברים שקשורים לכסף ורכוש – עד אמצע השבוע. ליקוי החמה הנוכחי הופך אתכם למעורפלים ומבולבלים במיוחד, וזה לא הזמן לעשות החלטות. גם בכל מה שקשור לתקשורת ולחברים כדאי להיזהר, כי הדברים יכולים להיות נפיצים במיוחד ויש מלכודות רבות שיכולות ליצור ריבים, פיצוצים ואי הבנות עם תוצאות לא פשוטות. בקיצור – שבו, חכו בנחת, המתינו... דברים יסתדרו החל מאמצע השבוע הבא, ואז אפשר יהיה להמשיך עם החיים הרגילים...
מוזמנים לגלוש לפורום אסטרולוגיה באתר
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיה | אסטרולוגיה יומיתהורוסקופ

מאפייני המזל

גדי – אדמה. חום. בוגר, רציני, ושאפתן. אי של יציבות ואחריות. נולד לעבוד קשה. כלום לא בא לו בקלות, מטפס לאט בסולם החברתי ומגיע. מסגרות נותנות לו ביטחון ולכן יפעל כנהוג וכמקובל ולא כרצונו.
פורום אסטרולוגיה | אסטרולוגיהאסטרולוגית | הורוסקופ

קרני צור - מגישה תחזית הורוסקופשבועית
אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2.
[email protected]
http://astrologia.goop.co.il/Web

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©